Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » uložení sbírky v bance

Vykupminci.cz
Numisargo

uložení sbírky v bance

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V naši ulici je náš dům jeden z mála,který ještě nenavštívili zloději.Náš přímý soused už přišel o dvě auta.Jeho dům byl navštíven 3x.Ta auta parkoval před domem,tedy už u něho byli 5x.Proto je lepší když se ví,že mám svoji sbírku v bance.To jenom pro případné tipaře.Slušní sběratelé prominou.Každý máme svoji odpovědnost.Jak to děláš ty?
Registrovaný uživatel
samozrejme ze je vhodne mat to mimo domov, to suhlas.
ale podla toho co pises.. to byvas v bronxe, ci kde ??
_______________
Registrovaný uživatel
Bydlím v Brně.Minulý týden jsme vyrušili lupiče,který vyrazil kamenem balkonové dveře dalšímu sousedovi na terase.Naštěstí je tam od nás vidět.Bylo asi 10 hod dopoledne.Když nás uviděl jak se k němu blížíme,utekl.O půl hodiny později a o dvě ulice od nás ,při další vloupačce byl rychlejším chlapem než jsem já chycen i s lupem a předám PČR.Později se ukázalo,že to byl Klausem amnestovaný recidivista.Světe div se,údajně ve "zkráceném řízení" dostal 18 měsíců nepodmíněně.Tož tak,jak praví klasik.
Moderátor
Jaká čtvrť? Přijde mi to jako Zábrdovice nebo naopak nějaká hodně odlehlá čtvrť, jinak to snad není možné..
U nás bylo v ulici za posledních 5 let jen jedno vloupání a to ještě zloděje někdo pustil do vchodu a vykradený neměl bezpečnostní zámek. Vzhledem k tomu, že v každém baráku jsou aspoň 2 důchodci natěšení na to, že někdo zaparkuje tam kde nemá, takže mohou vytáčet číslo městské policie, by s nějakým odvrtáváním asi neuspěl.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
... v každém baráku jsou aspoň 2 důchodci natěšení na to, že někdo zaparkuje tam kde nemá, takže mohou vytáčet číslo městské policie,...

Takové důchodce si hýčkej, já si jednou zabouchnul a protože jsem měl na sporáku guláš byl jsem nucen dveře brutálně vykopnout.
Přesto že to bylo v neděli a většina lidí dom, nikdo ani nevykouknul.
Registrovaný uživatel
Na první pohled -selanka,pohodička.Příměstské lesy,prygl přes kopec,Pohádka máje.
Přes údolí vidím do místa,kde v roce 2010 byl zastřelen údajný šéf policejního gangu Tofl.
Dále uvádím článek z místního občasníku.Tož tak.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sice jedna vlamacka mesacne, ale zato auta su v bezpeci.
zrejme niekde na otocke, dalej sa uz nejde nikam nez do lesa ?
nejaka nova stvrt?
vychadzam z tej zverejnenej statistiky 2011/2012
_______________
Registrovaný uživatel
http://usti.idnes.cz/pribuzni-okradli-muze-v-moste-o-zlate-mince-fk9-/usti-zpravy.aspx?c=A131125_144229_usti-zpravy_alh

Citovat
Muž cennosti ukládal do velkého trezoru v garáži u domu, ve kterém žil sám. Šperky a mince byly navíc v trezoru schované v tajném úkrytu ve dveřích, uvnitř měl muž zbraně. Klíče od schránky schovával na jiném místě a cesta k trezoru vedla přes kotec s vlčákem a vlkodavem. Dům také hlídalo bezpečnostní zařízení.

... a přišel příbuzný, pomazlil se s pejsky, všechno vybral a zlaté mince roztavil autogenem... :D
Moderátor
Pan mel radsi ivestovat do vychovy deti / vnuku, zjevne se naprosto nepovedla..
Registrovaný uživatel
Diskuse utichla už loni, ale ještě jeden nápad bych přidal. Pamatujete si film Pro pár dolarů navíc?
Sběratel by měl doma sejf pěkně na očích, v obýváku, aby ho každý lupič hned viděl. Jenže mince/bankovky v tomhle sejfu budou jen levnější část sbírky. Opravdové špeky budou v druhém, malém, dobře schovaném sejfu, zazděném např. pod podlahou ve špajzu.
Pokud nebude zloděj odborník, nebo nepůjde po nějakém naprosto konkrétním kousku, nemá šanci na to přijít. A pokud je sběratel navíc domácí kutil, může uchystat návštěvě s rozbrušovačkou překvápko. Např. popelku s trhavinou místo popela.
Moderátor
For je v tom, ze tohle asi napadlo uz vic lidi (me taky :) ) a pokud pujde o profika, tak to opravdu poradne prohleda. Samozrejme pokud neco bude skutecne zazdene a dobre zamaskovane, tak to mozna nenajde, ale tohle zadny normalni sberatel neudela, prece si nebude rozbouravat barak pokazde, kdyz se bude chtit na sbirku podivat..
Ad nastrazna zarizeni schopna zabit nebo zranit zlodeje.. nelegalni a uz si za to jeden clovek sel sednout. Co je dovoleno diplomatum, neni dovoleno normalnim lidem.
Moderátor
Uvidíme jak dopadne Pistorius v JAR který dle vlastních slov střílel přes dveře na "zloděje".
Registrovaný uživatel
Neměl jsem na mysli zazdít sejf celý, i s dvířkama :-) Myslel jsem zazděný sejf tak, aby nešel vyrvat. Čili třeba přivařit zezadu na traverzu a zabetonovat to celé do podlahy. A když potom odstavíš pračku, ledničku, kachli v koupelně... knihovnu... máš tam dvířka do sejfu. Samozřejmě by to chtělo takový model, ze kterého netrčí číselník.
Registrovaný uživatel
Jirka318 napsal
Neměl jsem na mysli zazdít sejf celý, i s dvířkama :-) Myslel jsem zazděný sejf tak, aby nešel vyrvat. Čili třeba přivařit zezadu na traverzu a zabetonovat to celé do podlahy. A když potom odstavíš pračku, ledničku, kachli v koupelně... knihovnu... máš tam dvířka do sejfu. Samozřejmě by to chtělo takový model, ze kterého netrčí číselník.


Autogen, směrová výbušnina, vrtačka...
Registrovaný uživatel
Stačí prasklá hadice na pračce.
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/nabytkovy-trezor-na-otisk-prstu-novinka-i4125557948.html
Ten by byl dobrej, ale jak ho otevřou až zaklepu bačkorama???
Registrovaný uživatel
Odložia si príslušný prst, no bože...
Registrovaný uživatel
A co já když jsem se předloni říznul na cirkulárce do palce a má teď jiný otisk. ;)
Registrovaný uživatel
Zvolili byste trezor s klíčem nebo digitální a nebo kombinaci.
Cena do cca 12 000,- a do paneláku. Banka je banka, ale občas je potřeba se pokochat.
Registrovaný uživatel
kombinaciu. kluc nemusi byt doma. vaha minimalne 250kg
Registrovaný uživatel
12000 Kc je dost malo na poriadny trezor :?
bolo by treba pozriet na pouzivane od firiem
« Poslední úpravu provedl(a) cedula v 1. 11. 2016, 8:04. »
Moderátor
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/spor-o-zlato-bezpecnosti-schranka-unicredit-bank-soud.A190605_145830_domaci_lre
Registrovaný uživatel
UCB co dodat... Nedělám si iluze, ale ve své bance mám aspoň limit odpovídající

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » uložení sbírky v bance

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1