Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Určení a ocenění pražského groše

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení a ocenění pražského groše

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěla bych požádat někoho znalého o určení a ocenění tohoto pražského groše. Jde zřejmě o groš Václava II. Sběratel mi za něj nabízí výměnou staré pohledy, tak bych ráda znala alespoň přibližnou hodnotu ať vím na čem jsem.

Děkuji a zdravím!
Monika

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jde určitě o PG Václava II., v tomto stavu na aukru stoprocentně 4-6 tisíc. A to ty 4 tisíce jsou skutečně minimum.
Registrovaný uživatel
Děkuji Vám za rychlou odezvu a za ocenění. Mám ještě dva podobné kusy. Myslíte, že byste se na ně mohl podívat? Má smysl zakládat nové téma, nebo mám fotky vložit sem do diskuze?

Děkuji,
Monika
Moderátor
Určitě nezakladat nove tema.
Registrovaný uživatel
s touhle masivní chloridovou korozí bych s tou cenou byl opatrný
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Klidně je nahrajte sem a určitě vám já nebo kolegové poradíme.

Denar: Nechci se přít, ale jsem si na 100% jistý že ty 4k udělá na aukru. Stačí hezká fotka, propagace a správný čas a trochu štěstí a může jít i výše. Hlavně dnes, kdy je Václav velmi oblíbený. Neznamená ovšem že bych s těmi cenami souhlasil.
Registrovaný uživatel
Nedal bych za něj ani 2 000
Registrovaný uživatel
Dá se odhadnout "životnost" takové mince? 10? 20? 50? 100 let? Díky za názor.
Registrovaný uživatel
Rum-burak: Vy nedate, jini daji :)
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
Nedal bych za něj ani 2 000

Jestli sám máte nějaké groše Václava II. pod 2000,- na prodej v podobném stavu, rád je od Vás koupím :twisted:
Registrovaný uživatel
berserk napsal
Rum-burák napsal
Nedal bych za něj ani 2 000

Jestli sám máte nějaké groše Václava II. pod 2000,- na prodej v podobném stavu, rád je od Vás koupím :twisted:


Groše s takto značnou chl. korozí naštěstí nevlastním ;)
Registrovaný uživatel
GrosePH napsal
Rum-burak: Vy nedate, jini daji :)

Netvrdím že nedají ;)
Registrovaný uživatel
Podle mě je to kopnuté a následně zničené neodborným čištěním.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Určení a ocenění pražského groše

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1