Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » URČENÍ AUTORA DLE MALBY

Vykupminci.cz
Numisargo

URČENÍ AUTORA DLE MALBY

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
S tou aukčnou spoločnosťou to až také ružové nie je. Realita je taká, hlavne ak nie ste pravidelný dodavač materiálu , že takýto obraz zaradia do denej aukcie bez určenia, kde sa predá za pár šupou a o tri mesiace sa ukáže na aukcii s tlačeným katalógom určený a v úplne inej cene.

S tímto názorem jsem se setkal vícetkrát.
Registrovaný uživatel
Opět poděkuji za názory a pokud někteří "moderátoři" se chtějí ve svých vyjádřeních odpravit....prosím...jen do toho.
Moderátor
dula: muzes prosim uvest konkretni pripady? Jednak je to trochu v rozporu s tim, co jsem slysel ja a jednak i s logikou - zajmem aukcni spolecnosti je mit co nejvyssi zisk pri aukci, tj. mit vse pokud mozno co nejlepe identifikovane.
Registrovaný uživatel
Ano...tak by to mělo být, ale pokud někdo přijde"z ulice" , zhodnotí jeho znalosti, potřebnost financí a mnohdy se snaží odkoupit dílo za hotové ihned za mnohem menší částku.
Registrovaný uživatel
Všade pracujú "len" ľudia.
Registrovaný uživatel
Obecně platí, že aukční síně mají více nástrojů, jak vydělat i jinak než jen "čistou" aukcí. Bylo by naivní si myslet něco jiného.
Moderátor
Myslím ale , že tyhle úvahy o poctivosti či nepoctivosti aukčních síní jsou v případě výše uvedeného obrazu na plechu irevelantní. Přikláním se k názoru Serge Nubreta na kvalitu malby...
Registrovaný uživatel
Přiklánějte se k čemu chcete a není to určitě vaše vina....neměl jsem tady na tohle fórum vůbec lézt....je to má vina, fotil jsem mobilem a mnou publikovaná příloha obrazu do fóra se absolutně neslučuje s realitou, díky světelným odleskům v obrazu a tím i nevykreslení barev a rysů v obličeji je zcela deformován.
Registrovaný uživatel
Miro2014 napsal
Přiklánějte se k čemu chcete a není to určitě vaše vina....neměl jsem tady na tohle fórum vůbec lézt...

Především jsi ho měl dobře vyfotit, ze všech stran i s detaily, napsat rozměr a původ.
Stejně by Ti nikdo předně neřekl ale debata mohla být o trochu inteligentnější
\o moc ale ne :D \
Registrovaný uživatel
Budu se snažit o profi foto, původ je mi jasnozřivý díky historii a původu rodiny.
Registrovaný uživatel
Nediv se že jsou tu lidé skeptičtí, když si projdeš toto vlákno dozadu zjistíš že tu již byla spousta vzácných obrazů, dokonce tak vzácných že visí v předních světových galeriích a tazatel vlastní pouze papundeklovou reprodukci :D
Často se ukáže že olej na plátně je vlastně plagátovka na sololitu, že “velmi starý obraz po dědečkovi” znamená že dědeček zemřel vloni a obraz dostal v hospodě rok před tím a to nemluvím o více či méně zdařilých padělcích. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » URČENÍ AUTORA DLE MALBY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1