Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » USA bankovky

Vykupminci.cz
Numisargo

USA bankovky

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím a chtěl bych se zeptat zda někdo neporadí kde sehnat USA bankovky v pěkném stavu? Chtěl bych sehnat sadu 1-2-5-10-20-50-100USD. Nejedná se mi o staré nebo sběratelsky zajímavé kousky, klidně mohou být aktuální, jedná se o dárek pro fanouška amerických aut a ameriky obecně :) . Bohužel se mi nikde nepodařilo nic pořádně najít, pouze něco málo na aukru, ale tam se ceny pohybují i v dvojnásobku nominálu a to je dle mého už přehnané když nepotřebuji sběratelsky atraktivní kousky a jít do směnárny a prosit jestli tam náhodou nemají nějaké pěkné neušmudlané kousky mi přijde taky jako blbost :lol: . Předem díky za radu.
Registrovaný uživatel
Síť směnáren AAA vyplácí USD i v nepoužitých bankovkách, jediné co nebývá vždy je 2 dolarovka. Nevím proč by měla být blbost o to ve směně požádat, setkáváme se s tím často. Speciálně v arab. zemích i na východě chtějí nové emise a nejlépe hezké bankovky...
Registrovaný uživatel
Zdravím ttinka,
popř. mi pisněte na blacknotes@centrum.cz, pošlu konkrétní nabídku vč. dvoudolarovky...
Díky a šťastný Nový rok!
Registrovaný uživatel
Díky moc za rady. Abych řekl pravdu, tak žádnou směnárnu jsem v posledních letech nenavštívil a zkušenosti z minulosti z Prahy byly většinou takové, že ve směnárně byl cizinec kterému čeština nebyla úplně vlastní a obchod probíhal taknějak spíše posunky a psaním výsledné sumy na kalkulačce :D. Směnárnu AAA bohužel nyní nemám nikde po ruce, v klasické bance jako je Česká spořitelna nebo KB to předpokládám asi také moc nepůjde? Jinak napíši blacknotes mail. Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » USA bankovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1