Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Námětová filatelie » V I Lenin

Vykupminci.cz
Numisargo

V I Lenin

Moderátoři: dejvy, pavlinka, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
a co simpanz Ham :-)
_______________
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
No přejděme nyní volně k dalšímu tématu.................co takhle Lajka ( Tu taky sbírám) a mam tak cca 20ks známek s tímto pejskem,ktery tak doplatil na vědu a pokrok !!!.............Tak sem Lajky zkompletoval a mam CCCP,Magyar,Rumunsko,Bulharsko a Mongolia................vím že ješte je Bosna a Congo.............má zajem někdo vyměnovat?? :P
Registrovaný uživatel
... keby vam chybali tito "Leninovia", darujem za symbolické 1 € aj s postovnym ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
olybaba napsal
... keby vam chybali tito "Leninovia", darujem za symbolické 1 € aj s postovnym ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
1€ nět problema,ale jak jej dostat k vám do SVK???
Registrovaný uživatel
Zdravím,kdo mi vypíše Lajky?
Registrovaný uživatel
bobinek21, ja vam tych Leninov darujem aj bez symbolickeho 1 € ... mate skrytu e-mailovu ardesu ... prosim poslite mi adresu na zaslanie znamok
na moj email olybaba@seznam.cz ...
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Zdravím,kdo mi vypíše Lajky?
...................tak co,nikdo Lajky nesbírá??? :roll:
Registrovaný uživatel
A ted sem rozjel ještě J.Fučíka.................mam CCCP a CSSR
Registrovaný uživatel
Ted nově..........J.Fučík NDR
Moderátor
Že si nedáš pokoj čoveče ..... :D Dej to na nějaké pěkné listy s životopisem a šupni to sem.
Registrovaný uživatel
Je ten Lenin ešte aktuálny?

http://www.ebay.com/itm/FROM-0-99-LENIN-STALIN-VERY-GOOD-LOT-WITH-DIFF-COUNTRIES-STAMPS-MNH-5-SCANS-/201671791649?hash=item2ef4935421:g:fv8AAOSwmfhX3xPD

Dúfam, že týmto linkom neporušujem pravidlá fóra. Ak áno, poprosím o zmazanie.
Registrovaný uživatel
pokud to neni Vase vlastni aukce, o cemz uspesne pochybuji, tak nikoliv
Registrovaný uživatel
Nie je, už by som Vám to dávno ponúkol.
To som našiel náhodou na ebay.
Registrovaný uživatel
Lenin je stale aktuelní ale ted sem přidal i Marxe a tech mam cca 20ks
Moderátor
bobinek21 napsal
Lenin je stale aktuelní ale ted sem přidal i Marxe a tech mam cca 20ks


Když už bych se rozhodnul sbírat nějakého komunistického vůdce, tak snad jedině Josip Broz Tito, který se kromě známek Jugoslávie vyskytuje i v emisích jiných známkových zemí.
Nebyl až taková stvůra jako Lenin, Marx, Stalin či Mao a dokázal se vzepřít Stalinovu tlaku a dát Jugoslávii jednotu a jakž takž snesitelný režim.

Já sám s ním mám 2 pěkné jugoslávské aršíky... ;)
Moderátor
Tak Marx sám o sobě až taková stvůra nebyl. Nikoho neposlal do lágru ani nepostavil ke zdi. 8)
Pravda, nechal se živit kamarádem Engelsem.

Ovšem Marxů jsou taky stohy.
Moderátor
Pavel_III napsal
Tak Marx sám o sobě až taková stvůra nebyl. Nikoho neposlal do lágru ani nepostavil ke zdi. 8)
Pravda, nechal se živit kamarádem Engelsem.

Ovšem Marxů jsou taky stohy.


Najdi si co napsal o slovanských národech potažmo o Češích...
Kdyby byl býval mohl, stvůrou by zajisté byl...
Moderátor
Takových je i mezi Čechy ne vagón, ale celý narvaný velmi dlouhý vlak!! ;)
A musím přiznat, nic takového se mi hledat nechce. Za první nevím kde a za druhý si myslím, že v sebraných spisech to dost možná vynechali. (A taky mám tisíce jiných věcí na prácu, něco i za peníze.)
Moderátor
Pavel_III napsal
Takových je i mezi Čechy ne vagón, ale celý narvaný velmi dlouhý vlak!! ;)
A musím přiznat, nic takového se mi hledat nechce. Za první nevím kde a za druhý si myslím, že v sebraných spisech to dost možná vynechali. (A taky mám tisíce jiných věcí na prácu, něco i za peníze.)


Já ti to ulehčím Pavlíku:
Tak takhle se v roce 1848 vyjádřil Karel Marx pro Neue Reinische Zeitung. Citát zněl přesně takto: "…nesmiřitelný boj, válku až do smrti proti Slovanům, těm zrádcům revoluce… je potřebné jejich vyhlazení, bezuzdný terorismus na ně – nikoli v zájmu Německa, ale v zájmu revoluce…

A nyní již můžeš jít směle vydělávat na chléb svůj vezdejší :-)
Moderátor
No vidíš. A přesto revoluce zvítězila v tom zaostalém slovanském Rusku!! A u Slovanů, po druhé válce, vůbec. :P
Ale jnak jako jo, Češi (specielně Češi) to v tom roce 1848 celkem posrali, na rozdíl od Maďarů. Ačkoliv, to, čeho Maďaři nakonec dosáhli, to asi Marx na mysli neměl.
Moderátor
Pavel_III napsal
No vidíš. A přesto revoluce zvítězila v tom zaostalém slovanském Rusku!! A u Slovanů, po druhé válce, vůbec. :P
Ale jnak jako jo, Češi (specielně Češi) to v tom roce 1848 celkem posrali, na rozdíl od Maďarů. Ačkoliv, to, čeho Maďaři nakonec dosáhli, to asi Marx na mysli neměl.


Maďaři to v r. 1848 posrali také. Rakousko - Uherské vyrovnání bylo až poněkud později... ;-)
Moderátor
To si nemyslím. Vyrovnání sice bylo později, ale v tom roce 1848 tomu dali základ a nepolevili, nevyprdli se na to.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Námětová filatelie » V I Lenin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1