Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Václav II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Václav II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No to si myslím
Registrovaný uživatel
Denárky a grošíky vám nechám, ale do brakteátků mi nechoďte! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jako mikulášský fór dobré... :D :D :D :D ... navíc by jsi se musel přejmenovat z denarius na brakteatus :D :D
Registrovaný uživatel
Ja pokukuju po jednom parvu a jinak moje jsou tolary ;-)
Registrovaný uživatel
kekule napsal
..... navíc by jsi se musel přejmenovat z denarius na brakteatus :D :D

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Jo a na příští aukci kde se mi bude líbit něco z tolarů tak tolarius :mrgreen:
Registrovaný uživatel
na denárky má políčeny limity kacuro, ale po zkušenostech s Brnem stejně zase ušetřím :D

kekule: penízky dnes došli a už se seznamují s novými kamarády ;)
Registrovaný uživatel
... doufám, že se Ti líbí... buď na ně hodnej :D :D .... nerad jsem se s nima loučil :D
Registrovaný uživatel
neboj, už mají útulné pelíšky i s jmenovkou :D
Registrovaný uživatel
Mrkněte na Aukro, někdo evidentně rozprodává nález Václavů II.
Registrovaný uživatel
Viděl jsem a už mám některé vyhlédnuté, ale až jak dostanu penízky za prodaný materiál z dnešní aukce po vyúčtování dnešního nákupu... :D
Registrovaný uživatel
Mají pěknou patinu, přeju hodně štěstí
Moderátor
Prosim o radu velectene znalce pres vasika II...

mam tu dve razby a jde mi o to je srovnat, zda je to stejny typ nebo ne:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem

obrazky sou samozrejme klikaci...

P.S.: o tom prvnim nerikejte nic hnusnyho, mam k nemu citovej vztah !!!
« Poslední úpravu provedl(a) oliver v 22. 12. 2008, 0:36. »
Moderátor
Trápi ťa, či ten horný groš nemá náhodou malého leva? Lebo to je prvé čo ma pri pohľade na neho napadlo. Bohužiaľ som malého leva videl iba na fotografiách, takže neviem. Aj keď celkové prevedenie vyzerá na vysokého, proporčne by som to videl aj ako možnosť malého leva. Ale naozaj len strieľam. Inak by tie razby súhlasili vo všetkých veciach. Na čo si myslel ty?...
Moderátor
Hmmm... keď nad tým tak uvažujem znova, asi to bude "normálny" vysoký lev... Takže jedná sa zrejme o tú istú variantu.
Moderátor
ahoj Archy, diky... tento se tu uz skrz maleho lva resil a na prvni pohled uz tu take nekoho zmatl... vim, uz ze to maly lev neni... jde mi o to, zda jsou oba bezne Sm 2... takze rikas, ze jsou?
Moderátor
já bych řekl oba Sm 2
Moderátor
Predpokladám že áno. Prehliadol som niečo? Písmeno Z je "v poriadku", v mene panovníka bodka a nie krúžok... Hmmm neviem, ale neštudoval som to dôkladne. Čo som teda prehliadol? Čo sa ti nezdá?
Moderátor
to je hezky kuciii, ze jeste nespite :)
diky jacx za zkouknuti...
Moderátor
nene, ja si myslim, ze jsou oba Sm 2, ale chtel bych se jen ujistit... prece jen s Vaclavem II nedelam kazdej den...
Registrovaný uživatel
Oliver: Oba jsou Sm2, ale jiný typ leva. Myslíš, že by jsi měl někdy čas na pérovku?

jinak při posuzování lva dělá hodně natočení mince
Moderátor
tak tady jsou pro hrani obe perovky... neni to nic moc, pac s nudli u nosu a slzama ve vocich se dela fakt blbe... to uz jeden nevi, co je dvojrazem a co tou z*******u rymou...
Registrovaný uživatel
Li: přijmi mou úpřímnou účast, tento měsíc jsem si to prodělal už dvakrát :(
Registrovaný uživatel
Oliver: Dík, vypadá to perfektně. Toto je asi nejlepší přístup na srovnání odchylek
Moderátor
Kacuro dik... je to vazne totalne na *****...

Topa77 a zaver tedy prosim zni? Je to jiny typ lva? Existuje na to nejaka "typologie", rozlisuje se to nejak? Kolik takovych typu lva napr. u Sm 2 existuje? Alespon orientacne? Ma smysl to sbirat i dle toho nebo ne? Sbirate to nekdo podle toho?

Jinak ani jedna z tech fotek potazmo kousku nebyla uplne ideal pro tvorbu kreseb...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Václav II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1