Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Václav II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Václav II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Boss prosím kolik cena cca, děkuji
Registrovaný uživatel
Kolik by byla cena tohoto, dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vaclav1984 napsal
Kolik by byla cena tohoto, dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Cenu určí aukce na Aukru. Uvidíš sám v úterý :mrgreen: ;)
Registrovaný uživatel
hm,tak dik..ach jo,skoda ze zacatecnikovi nepomuzes..
Moderátor
plati tu jista pravidla. napr. ze na probihaji aukce se neupozornuje je jedno z nich a k tomu patri i diskuse o cenach apod. vyjimkou jsou nekale aukce, na ty je mozno upozornit.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
plati tu jista pravidla. napr. ze na probihaji aukce se neupozornuje je jedno z nich a k tomu patri i diskuse o cenach apod. vyjimkou jsou nekale aukce, na ty je mozno upozornit.

Omlouvám se. Nechal jsem se unést. Chtěl jsem bejt vtipnej :roll:
Moderátor
o nic nejde. ono je to stejne vsechno dost proflakly. ja to spis myslel na Vaclav1984, aby vedel priste, ze takto ptat se nehodi. idealni diskutovat az po aukci, jak moc rozumna byla dosazena cena. myslim si, ze to by prispelo mnohym, nejen Vaclav1984. myslim si totiz, ze v tech aukcich je spousta lidi, co hazi i na obycejne veci v horsich stavech hlava nehlava a pak jak se rika, ze "jedna vlastovka jaro nedela", tak na nekterych aukcnich serverech to plati presne naopak.

Vaclav1984: nenapadlo Te, co by se asi stalo, kdyby Ti na Tvoji otazku odpovedel sam prodejce? A nebo: nenapadlo Te, ze si nekteri mohou myslet, ze Ty jsam si prodejce a delas si tu nekalym zpusobem reklamu?

no a protoze se tezko dokazuje vina i nevina, je lepsi mit pravidla ;)
Registrovaný uživatel
nemyslim si,ze se to nehodi,mam hubu, tak se ptam,za zeptani nic.
ne nic me nenapadlo a to co me napadlo,tak jsem se zeptal
jsem zacatecnik a chtel jsem vedet plus minus cenu a co jako..
proc proste neodpovedet normalne a napsat cenu a nedelat chytraka by bylo lepi..
nevedel jsem ze je to takovy problem..
sorry
oliver napsal
o nic nejde. ono je to stejne vsechno dost proflakly. ja to spis myslel na Vaclav1984, aby vedel priste, ze takto ptat se nehodi. idealni diskutovat az po aukci, jak moc rozumna byla dosazena cena. myslim si, ze to by prispelo mnohym, nejen Vaclav1984. myslim si totiz, ze v tech aukcich je spousta lidi, co hazi i na obycejne veci v horsich stavech hlava nehlava a pak jak se rika, ze "jedna vlastovka jaro nedela", tak na nekterych aukcnich serverech to plati presne naopak.

Vaclav1984: nenapadlo Te, co by se asi stalo, kdyby Ti na Tvoji otazku odpovedel sam prodejce? A nebo: nenapadlo Te, ze si nekteri mohou myslet, ze Ty jsam si prodejce a delas si tu nekalym zpusobem reklamu?

no a protoze se tezko dokazuje vina i nevina, je lepsi mit pravidla ;)
Registrovaný uživatel
Nevím jestli to dobře chápu, mám vypito ale ta aukce není moje
Moderátor
Vaclav1984: na jinym foru byste asi uz letel, ale tady si - cituji - hubu klidne otevirejte. pokud vam prijde normalni prijit na forum, neznat pravidla a jeste se citit dotcene, kdyz vam nekdo naznaci, ze jste pres caru.

urcite timto chovanim ohromite spoustu lidi, co vam budou priste s chuti vyborne radit. pekny patecni vecer preji.
« Poslední úpravu provedl(a) oliver v 10. 7. 2020, 21:22. »
Moderátor
bossi napsal
Nevím jestli to dobře chápu, mám vypito ale ta aukce není moje


:) spatne pochopeno, nebyla tam zadna osobka
Registrovaný uživatel
:) :) :)
oliver napsal
Vaclav1984: na jinym foru byste asi uz letel, ale tady si - cituji - hubu klidne otevirejte. pokud vam prijde normalni prijit na forum, neznat pravidla a jeste se citit dotcene, kdyz vam nekdo naznaci, ze jste pres caru.

urcite timto chovanim ohromite spoustu lidi, co vam budou priste s chuti vyborne radit. pekny patecni vecer preji.
Registrovaný uživatel
Na hruby pytel... sametova zaplata... :lol: moc hezky receno Oliver...

oliver napsal
Vaclav1984: na jinym foru byste asi uz letel, ale tady si - cituji - hubu klidne otevirejte. pokud vam prijde normalni prijit na forum, neznat pravidla a jeste se citit dotcene, kdyz vam nekdo naznaci, ze jste pres caru.

urcite timto chovanim ohromite spoustu lidi, co vam budou priste s chuti vyborne radit. pekny patecni vecer preji.
Registrovaný uživatel
kluci tak aukce na aukru je pryc..cena byla 3600 kc..uz vas muzu poprosit na zhodnoceni.
snad ted neporusuji pravidla.
predem dekuji,hezky vecer vsem
s pozdravem Vaclav
Registrovaný uživatel
... jsem tu dlouho nebyla.... a teď už i vím, proč jsem neměla u toho groše šanci ... :'(

Václav1984: Nejde o to, že by ti nikdo nechtěl odpovědět, ale prostě se tu neprezentují běžící aukce. Působí to jako reklama a jak zde bylo naznačeno, mnoho lidí si toho groše mohlo všimnout až po té, co jsi na něho upozornil. A to se zde nedělá.
Když se budeš chtít zeptat na své mince, pomoci je určit, rádi Ti pomůžeme, v tom není problém. Ale jak už jsi jistě pochopil, běžící aukce se sem nedávají...

Ptáš se na zhodnocení- tak např. s cenou je to hodně individuální a subjektivní. Je to o tom, kdo je ochotný dát kolik a za co. Každý to má jinak.

Například to vezmu podle sebe, tedy subjektivně- je to typ, který mi chybí, proto jsem na něho měla spadeno. Na druhou stranu byl poměrně okrájený, nedoražený, tak jsem nechtěla přihazovat moc. Např. já přihodila tak cca 2500, tak moc jsem ho zase nechtěla.
Vyhrál ho ten, komu stál za víc.... a o tom to je... Je to hodně subjektivní Kdyby jsi na něho neupozornil, třeba by si ho nevšimlo tolik lidí a šel by níže. Možná ne.
To se už bohužel nedá říct. ;)
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, to mě mrzí..
Chybami se člověk učí..
Určitě budou jiné a lepší, toho druhu, které potřebuješ..
Ještě jednou se omlouvám
korunka napsal
... jsem tu dlouho nebyla.... a teď už i vím, proč jsem neměla u toho groše šanci ... :'(

Václav1984: Nejde o to, že by ti nikdo nechtěl odpovědět, ale prostě se tu neprezentují běžící aukce. Působí to jako reklama a jak zde bylo naznačeno, mnoho lidí si toho groše mohlo všimnout až po té, co jsi na něho upozornil. A to se zde nedělá.
Když se budeš chtít zeptat na své mince, pomoci je určit, rádi Ti pomůžeme, v tom není problém. Ale jak už jsi jistě pochopil, běžící aukce se sem nedávají...

Ptáš se na zhodnocení- tak např. s cenou je to hodně individuální a subjektivní. Je to o tom, kdo je ochotný dát kolik a za co. Každý to má jinak.

Například to vezmu podle sebe, tedy subjektivně- je to typ, který mi chybí, proto jsem na něho měla spadeno. Na druhou stranu byl poměrně okrájený, nedoražený, tak jsem nechtěla přihazovat moc. Např. já přihodila tak cca 2500, tak moc jsem ho zase nechtěla.
Vyhrál ho ten, komu stál za víc.... a o tom to je... Je to hodně subjektivní Kdyby jsi na něho neupozornil, třeba by si ho nevšimlo tolik lidí a šel by níže. Možná ne.
To se už bohužel nedá říct. ;)
Registrovaný uživatel
Mně se určitě neomlouvej, napsala jsem to jen jako vysvětlení, proč jsou tu pravidla, jaká jsou. A proč jsou ceny, jaké jsou. Je to vše hodně individuální a subjektivní a u těchto mincí se ceny prostě určují špatně.
Myslím si, že i tak si té aukce všimlo hodně lidí, takže bych jej nejspíš stejně nevyhrála.
Napsala jsem to jen jako subjektivní pohled pro tvé pochopení ceny a místních pravidel.
Registrovaný uživatel
Já bych jen upřesnil, v pravidlech je pouze "nedávat odkaz na vlastní aukce".
;)
Registrovaný uživatel
Koukám na výše uvedený groš a pořád nedokážu zjistit v čem je ten groš zvláštní. Já bych za něj dal max 500, připadá mi jako obyč Sm.1.
Registrovaný uživatel
Ty jednicky nejsou tak caste, ale tenhle je docela ohlodany. Kolik nakonec udelal? Pokud se nam tu vytvori vlivem Cinskeho darku bublina jako s nemovitostmi tak je se sbiranim amen... :D
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/vaclav-ii-prazsky-gros-6970470107
Registrovaný uživatel
Diky sucky7! A wow, ze bychom nabihali na bublinu? :D Ale jak psala korunka, je to subjektivni...

sucky7 napsal
https://aukro.cz/vaclav-ii-prazsky-gros-6970470107
Registrovaný uživatel
Na tuto variantu jsem poměrně dlouho čekal, stav rubní strany je bídný, ale je to Sm.3 a to se počítá.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Gratulace! Hlavni je, ze potesil. Proc to jinak sbirat? ;)
Registrovaný uživatel
Díky, k uplné spokojenosti mi chybí ještě malý lev.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Václav II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1