Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » veletrzni setkani SBERATELU BRNO 3.4.-4.4.

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrzni setkani SBERATELU BRNO 3.4.-4.4.

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://www.postoveznamky.sk/podujatie.php?podujatie_id=113

Byl tam někdo z vás? Stojí to za to pro sběratele bankovek?
Registrovaný uživatel
tak to vypada, ze tam asi nikdo na predchozich rocnicich nebyl :( .... a co, chystate se tam nekdo na 4. rocnik?
Moderátor
abych aspoň něčím přispěl - já nejedu :( zajímalo by mě, ale do Brna se nedostanu (ten víkend)
Registrovaný uživatel
Sbírám mince a bankovky, do Brna jsem v pátek blbec jel, nalákal mne název "Veletržní setkání sběratelů", (již čtvrté v řadě), čekal jsem to něco menšího jako je Sběratel v Praze, cestoval jsem tam a zpátky 300 km, den v prd...., totální propadák !!!!!, malinký sál, stolky v předsálí a chodbě, vše strašně namačkané, ale hlavně !!!!! tam bylo cca 98% filatelistů a sběratelů pohlednic. Stolky s mincemi či bankovkami jsem napočítal celkem 3 (!!!), kde nebylo co koupit, buď šrot nebo předražené. Zkrátka každý blešák tuto veleakci strčí někam. Mělo mne to blbce napadnout, když to pořádá Klub filatelistů................(PS: nic proti nim nemám), ´hlavně že byl krásný den, svítilo sluníčko.............., ´máte někdo lepší zkušenosti ????
Registrovaný uživatel
Ta ista skusenost z Brna. Ale den bol fakt pekny :)
Registrovaný uživatel
Ještě dodatek, není to žádný veletrh sběratelů, ale pouze schůzka filatelistů a pohledářů, která by se vešla kamkoliv do malého sálu
Moderátor
za numismatiky se pripojuju (viz zde)... bylo to fiasko...
Registrovaný uživatel
Byl jsem na předchozích dvou ročnících... ze středověku tam snad nic nikdy nic nebylo... Koupil jsem si tam kdysi pár obyčejných bankovek a mincí, ale letos jsem upřímně rád, že jsem tam ani nebyl :D Nevím, jestli všichni starší prodejci co tam chodili už umřeli, nebo to opravdu nechápu...

To už je víc numismatiků na Bleším trhu v Ostravě, co se koná každý měsíc.... :) Tam člověk alespoň něco vždycky sežene...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » veletrzni setkani SBERATELU BRNO 3.4.-4.4.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1