Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Viktorin - mazanina? Ohodnocení?

Vykupminci.cz
Numisargo

Viktorin - mazanina? Ohodnocení?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit s odhadem u tohoto obrazu. Potřebuji ho prodat, protože potřebuju místo na zdi. Vůbec netuším, jestli je to venkovská mazanina (k tomu se přikláním) nebo to maloval nějaký známý malíř. Nějaké malíře toho jména (Viktorin) jsem našel ale nenašel jsem obrazy nebo podpisy. Rozměry rámu jsou 84.5cm a 64.5cm. Je to malba na plátně a obraz je zhruba uprostřed dole poškozen, viz. foto. Docela se mi líbí ale jak říkám, potřebuju místo. Jakou může mít v tomto stavu cenu? Nemám ho komu podarovat,takže budu muset inzerovat, tak at aspon vím,co za to chtít (dle mě stokorunová záležitost? ) .Děkuji za vaše rady.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mazanina to není , ale na druhou stranu není to nic víc , než malba poučeného amatéra .Cenově se bude jednat o stokoruny a i tak si myslím , že bude těžko prodejný.
Registrovaný uživatel
Děkuji za radu. To bych někdy chtěl umět, umět rozpoznat aspon zda je to mazanina, poučený člověk nebo akademik. Obdivuji lidi, co tomuhle rozumí :) .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Viktorin - mazanina? Ohodnocení?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1