Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » virtuální pobočka ČNS - bohemika

Vykupminci.cz
Numisargo

virtuální pobočka ČNS - bohemika

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Příspěvek
Moderátor
No mne o to v podstate až tak veľmi nejde... Samozrejme by som s vami všetkými už rád bol čo najskôr, ale vyzerá to tak, že tam nebudem. Tak až neskôr...
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
No mne o to v podstate až tak veľmi nejde... Samozrejme by som s vami všetkými už rád bol čo najskôr, ale vyzerá to tak, že tam nebudem. Tak až neskôr...


ale no tak kolego, vem si, že až budeme staří dědci, tak budeme říkat, jojo, vždyť já onehdá tu virtuálku zakládal ..... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
no pokud si dobře pamatuji, tak s tím naším webem to bude horší, Ti co tomu hoví, tak tomu nehoví natolik, aby to uměli udělat tak, jak to potřebujeme, nebo sem mýlím?


ba ba, pokud to bylo na mě, je to tak - php mi tak nějak uniká (moje znalosti psaní webu končí někde u html a totálního základu php) a bohužel se v současné době věnuji naprosto jiným věcem, které se bezpodmínečně musím naučit

Ale někdo tady psal o tom, že se dá sehnat již existující projekt. Bohužel já takovou možnost nemám.
Registrovaný uživatel
Ale Archy, to nám nemůžeš udělat. Pokud je problém doprava, stačí se dostat do Ostravy a pak už tě můžu vzít autem!
Moderátor
Normálne som o tom premýšľal, budem sa fakt snažiť prísť... uvidím...
Registrovaný uživatel
Jdu založit fórum ČNS, pob. Pražské groše... přijdete tam někdo? :P
Registrovaný uživatel
Dobrý den pánové :-), jsem tady nový a zaujala mě vaše virtuální pobočka. Skvělý nápad v dnešní době shonu a časové tísně. Blahopřeji Vám k úspěšnému založení pobočky. Chtěl bych se zeptat jaká je možnost stát se členem.

s pozdravem Václav:-)
Registrovaný uživatel
Vaclav4 napsal
Dobrý den pánové :-), jsem tady nový a zaujala mě vaše virtuální pobočka. Skvělý nápad v dnešní době shonu a časové tísně. Blahopřeji Vám k úspěšnému založení pobočky. Chtěl bych se zeptat jaká je možnost stát se členem.

s pozdravem Václav:-)


Zdravím!
je možné zaslat vyplněnou (přihlášku) na moji korespondenční adresu (na vyžádání sdělím e-mailem) a obrnit se trpělivostí do konání ustavující schůze, neb až poté může pobočka přibírat nové členy. Členský příspěvek do ČNS je 450,- Kč za rok (v prvním roce navíc zápisné tuším 50,-). Zda bude nějaký příspěvek vybírat i pobočka by se mělo dohodnout na ustavující schůzi. Tolik asi k nejzákladnějším podmínkám, otázka aktivního přístupu k činnosti pobočky je individuální... Jediné na co bych rád upozornil je, že tato pobočka nebude fungovat jako zprostředkovatel a výdejna pammětních mincí ;) :twisted: jako většina tradičních poboček. Pobočka Pražské groše má za cíl sdružovat vážné zájemce o české mincovnictví vrcholného středověku - dobu grošovou a vytvářet především materiálovou základnu pro studium této doby a jejího mincovnictví...
Registrovaný uživatel
Děkuji, přihlášku určitě zašlu :-). Jsem v tomto období pouze amatér a začátečník, ale nikdy není pozdě. Začínám s jedním grošíkem, který jsem dostal. A uchvátil mě, je to krásný pocit s nádechem naší historie.
Moderátor
Takéto slová všetci veľmi radi počujeme, vitaj do partie! ;)
Registrovaný uživatel
Na ten pocit, když jsem získal svoji první starou minci, si pořád pamatuju, bylo to fct super! Vítám do diskuze, dobudoucna i do pobočky!
Registrovaný uživatel
Děkuji za přivítaní :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Sběratel.com » Pražské groše » virtuální pobočka ČNS - bohemika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1