Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Vkládání obrázků

Vykupminci.cz
Numisargo

Vkládání obrázků

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Administrátor
Vkládání obrázku vyřešeno a umožněno vkládat přímo zde na portálu sberatel.com ... více informací zde
https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?id=4693
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
Chci poděkovat za tento prográmek na ukládání fotek do tohoto fóra. Nemám s tím žádné zkušenosti. Potřeboval jsem poslat fotku a náhodou jsem narazil na tento odkaz a ono to funguje perfektně. Díky
Registrovaný uživatel
Zdravím potřeboval bych poradit. Chtěl bych na počítači si udělat katalogizaci známek které mám. Ale nevím jak nato. Fotky bych už dát uměl ale ještě mě nejde dát pod to text. Zkoušel jsem to v malováni tam se text dá dát ale nevím co dál. Jestli si vytvořit na počítači novou složku a tam to ukládat. Můžete poradit jak to
udělat. Koukal jsem na vytvoření webové stránky ale HTML je pro mne španělská vesnice. Děkuji za všechny rady.
Registrovaný uživatel
braun viktor napsal
Zdravím potřeboval bych poradit. Chtěl bych na počítači si udělat katalogizaci známek které mám. Ale nevím jak nato. Fotky bych už dát uměl ale ještě mě nejde dát pod to text. Zkoušel jsem to v malováni tam se text dá dát ale nevím co dál. Jestli si vytvořit na počítači novou složku a tam to ukládat. Můžete poradit jak to
udělat. Koukal jsem na vytvoření webové stránky ale HTML je pro mne španělská vesnice. Děkuji za všechny rady.


Jeden ze zpusobu je udelat to treba ve Wordu kde neni problem vlozit obrazek a pod nej si pripsat text, obdobne by to slo treba v Excelu. Programek malovani pro tohle absolutne nedoporucuju, ten je vhodny max. pro male deti na prvni seznameni s pocitacem.
Osobne bych doporucoval prave to html, neni az takovy problem se prokousat zaklady a na to co mate v planu udelat nepotrebujete temer zadne znalosti a nakonec zjistite, ze je to jednodussi nez treba to treba delat v tom wordu nebo excelu a bude se Vam to i lepe udrzovat. Pokud budete mit zajem muzete se mi ozvat na ICQ: 33912630 a muzu vam s html pomoct, pripadne vzorovy soubor vytvorit (je to otazka nekolika malo minut).
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Axxxxis děkuji moc za radu jsem na počítači začátečník. Rád bych se ozval ale tvoje ICQ mám zadat kam. A jestli
budeš potřebovat moje ICQ kde ho najdu já ani nevím co to je?
Registrovaný uživatel
Tak už jsem našel co je ICQ tak si to zkusím stáhnou našel jsem ICQ centrum tak uvidím jestli mě to dá nějaké číslo.
Moderátor
braun viktor napsal
Chtěl bych na počítači si udělat katalogizaci známek které mám. Ale nevím jak nato.

Důležité je se rozhodnout, zda chcete údaje u známek jen zobrazovat NEBO s nimi i pracovat. Tím myslím např. vyhledávání, třídění, přidávání poznámek (mám-nemám-prodám-vyměním),... Pak je lepší to zpracovat v nějakém databazovém programu.
A ještě jedna věc - chci to jen pro sebe NEBO to chci i někde/někomu ukazovat?
Pokud i někomu ukazovat je nejlepší to dát někam na web (mít svou doménu). Neznamená to však, že vše co vidím já musí vidět i návštěvník.
Koukněnet na moje stránky ...pro inspiraci.
_______________
Registrovaný uživatel
Ahoj Akire tak jsem si všechno s tím stahováním přeházel a teď mě to předělali na Operu a já nevím kde bych našel emaili nevíte někdo. Se známkama bych chtěl pracovat přidávat, třídit ale jen pro sebe. Teď se musím znova naučit co jaké tlačítko znamená. I sem jsem se musel přihlásit to jsem dřív nemusel.Jinak Akire dík za radu a na ty stránky se podívám.
Registrovaný uživatel
Tak jsem se díval na tvé stránky a máš to krásně dělané ale tohle bych asi nesvedl to by bylo na mě dost složité. Budu se muset od někoho kdo je tady poblíž něco naučit. Nebo jít na nějaký kurz kde vyučují práce s počítačem.
Moderátor
braun viktor napsal
... ale tohle bych asi nesvedl to by bylo na mě dost složité. Budu se muset od někoho kdo je tady poblíž něco naučit. Nebo jít na nějaký kurz kde vyučují práce s počítačem.

Já to neprogramoval, čas jsou peníze a vymýšlet vymyšlené nestojí za tu námahu :-) Ale je fakt, že člověk musí něco "o počítačích" vědět, aby věděl co může chtít a co už ne.
Pro začátek bych doporučil adresu OpenOffice.
Je to jako od Microsoftu jen zadarmo. Obsahuje take databazový program BASE, v něm je několik vzorových databází. Stačí jen zkoušet, zkoušet, zkoušet,... :-)
A poznate, co se vám hodí a co ne, pak si vytvořite databázi vlastní.
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý den chtěl bych vás poprosit jestli by bylo možné se mi podívat na tyto známky a kolky, které se mi podařilo nálézt na půdě, předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
...a proč jste to vložil do rubriky, která pojednává o vkládání obrázku?
Lepší by to asi bylo zde: >Ocenění, hodnota, určení poštovních známek<
_______________
Registrovaný uživatel
skuška

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, mohli by ste mi niekto povedať približnú hodnotu týchto známok? :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Oldřichu a Boženo- příspěvek patří do ocenění a ne do vlákna, kterak naučit vkládat obrázky. Ale i tak vás nepotěším. Známečky mají mizivou (doslova) hodnotu ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím,
při vyklízení půdy jsem našel tyto dvě známky. Zajímalo by mě (čistě ze zvědavosti), zdali mají vůbec nějakou hodnotu. Já myslím že ne, ale ta zvědavost..... :D
fotky jsou příliš velké, proto zde uvádím odkaz na ně:
http://ludwig01.rajce.idnes.cz/Znamky/

Díky moc za odpověď!
Registrovaný uživatel
Přečetl jsi si ten příspěvek Těsně nad tvým? ;)
Registrovaný uživatel
turtle ty si fakt mysliš že novy členovia tu niečo čitaju.Podla tunajšich skusenosti asi tažko-čest vynimkam.
_______________
Registrovaný uživatel
[quote=m1234]
turtle ty si fakt mysliš že novy členovia tu niečo čitaju.Podla tunajšich skusenosti asi tažko-čest vynimkam.
dobrý večer asi se budete divit, ale i jako nový člen /od března 2015/ jsem se dostal až sem a mám taky prosbu, chtěl bych si na počítači pořídit nápisy přímo na albové listy ale jak na to? zatím to dělám tak, že si napíšu texty ty vytisknu a pak nalepím. jde to i jinak ale jsem na PC opravdu jen uživatel díky za radu přikládám albový list jak bych ho chtěl vytisknout a potom tam dolepit známky a další /celistvosti.../ díky Jirka z Moravy obrázek nejde zobrazit zobrazí se mi " forpsi"đđđ[/quote=m1234]
Moderátor
Vkládání obrázků někdy blbne samo o sobě, to pak stačí vložit o chlup později a někdy to nejde protože je příliš velký (nad 2 MB), ale občas dělají potíže i sice ne tak veliké obrázky co se týče velikosti souboru, ale nad 2000 pixelů rozměru. Vlastní zkušenost.

Popisy já dělám tak, že si přímo v počítači (ve Wordu to dělám a plně to postačuje) vytvořím celý ten list a pak to nechám někde vytisknout, protože ani nevím, jestli by moje tiskárna zvládla ten tvrdý papír (200 g), na který to tisknu, bez zlomení nebo ohnutí papíru. Jenže to dělám ve velikosti A4, to je jednodušší. Na klasické albové listy by se v první řadě musela zadat velikost stránky a opět si to nechat vytisknout jinde, na donesené listy, protože A3 tiskárnu má doma málokdo. Anebo plotter.

Ale i v tom Wordu to má své mouchy. Například pokud je nadpis jako záhlaví, což je logické, tak změna záhlaví nebo seskládávání více souborů do jednoho (kopírky mají snahu účtovat si nějaké poplatky za otevírání velkého počtu souborů) není úplně bez rizik a přes veškeré kontroly se může stát, že si tiskárna "moju snahu vysvětlí po svém". ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 2. 7. 2015, 20:29. »
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, že jsem příspěvek výše nepřečetl. To je tak, když člověk spěchá. Našel jsem toto téma, chtěl jsem vložit obrázek. Ten byl ale moc velký, tak jsem to vyřešil takto, aniž bych se pídil dál. Omlouvám se.
Registrovaný uživatel
Dobry vecer,potreboval bych mrknout na nejake fotky známek a orientačně je ohodnotit.Je to možné ?
Registrovaný uživatel
Je to možné, ale dobře to nafoťte (oscanujte), vymyslete výstižný název související s Vašimi známkami (nikoliv "pomoc", "za kolik" apod.) a hlavně to dejte do rubriky Ocenění, určení p........ . Nikoliv do podrubriky vládání obrázků.
A je to ;)
Registrovaný uživatel
mohl by si prosím někdo prohlédnout tato alba a zdělit mi prosím odhadem cenu.popřípadě kontakt nějakého zkušeného a duvěryhodného znalce.děkuji vám

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl jsem se informovat na přibližnou cenu vkládaného obrazu viz. příloha. Děkuji za informace. + Měl by někdo zájem?
malíř: Josef Cmero
rok zhotovení obrazu: 1988
typ malby: olej na plátně
rozměry: 66X67cm
název obrazu: Cesta do vsi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Vkládání obrázků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1