Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Vykupminci.cz
Numisargo

Vladislav II. Jagellonský

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já nee
Moderátor
Dle popisu byl v 19.drazbe Aurea 8.12.2007 c.2726 ale neni tam vyobrazen.
Registrovaný uživatel
Máte někdo ve sbírce PG Vladislava J. dle Háskové označovaný jako XVIII.typ ?
Nebo znáte ho někdo vyobrazení(či jeho popis třeba v nálezu či sbírce) ještě mimo studii Háskové, kde je vyobrazen na obr.č.29 ??? :)
Koho jsem se na něj ptal, nikdo ho jinde neviděl a v ruce neměl...
(Je to "atyp" s obrácenými měsíčky hřívy lva.)

FAKT NIKDO NIC NEVÍTE ?!?! :)

Kucera: Dík za info(bohužel na určení v katalozích se nadá vždy spolehnout...)
Registrovaný uživatel
kacuro nemá ani neviděl ... ;)
Registrovaný uživatel
ahoj, mám dva grošíky Vladislava, bohužel zatím, a jak pozoruji ceny na aukru, asi jich více jen tak nebude... Prosím o určení.
Obrázek vložený uživatelem Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
..prozatím tento hezčí.. později přidám foto i toho druhého..
Registrovaný uživatel
už jsem nic asi dva měsíce neurčoval, tak doufám, že jsem z toho nevyšel :D ale toto je jistě XII d/2
Registrovaný uživatel
asi to tak bude...
na tu bídu co se dnes ukazuje je celkem slušný ;)
Moderátor
je, pekny... se srdickama jeste nemam :|
Registrovaný uživatel
každý, který je dobře určitelný je pěkný :D
Registrovaný uživatel
Ano, i mně se líbí :mrgreen: . Děkuji za určení, hned si to k němu napíši. Příště sem dám ještě ten druhý. Ten už tak pěkný bohužel nebude :'(
Registrovaný uživatel
...tak, tady je ten druhý. Vůbec jsem tento typ koruny nikde nenašla, ale asi jsem špatně koukala. V koruně jsou volné lilie v podobě "lipových" listů. Půjde opět přesněji určit?

Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to je brnkačka ;) XIII e/2
Moderátor
Chtel sem si to tak zapsat do databaze ale neni tam jine W a take jine posledni S v SECVIIDVS ?
Registrovaný uživatel
všichni dobře víme, že se od doby, kdy Hásková typologii vytvořila, objevila spousta dalších podvariant, takže vybral jsem nejbližší podobný kousek. podle lva a koruny je však jisté, že je to XIII e, podvarianta se dá pak popsat buď jako neblíže 2 nebo jako nepodchycená podvarianta ... snad se někdy někdo pustí do revize typologie od Háskové ... což dotyčnému vůbec nezávidím :D
Moderátor
OK napisu si XIIIe.
Registrovaný uživatel
Odkaz na jednu stranu mince nefunguje. Můžu poprosit vložit ho ještě jednou?
Registrovaný uživatel
v takovém případě si zapisuji XIII e/2?, abych to odlišil od případu, kdy podvariantu nelze pro nečitelnost mince určit, takto mi 2? značí, že nejbližší je dvojka, ale s nepopsaným rozdílem :D ale to je na každém, jaký způsob zvolí
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
Odkaz na jednu stranu mince nefunguje. Můžu poprosit vložit ho ještě jednou?


mě fungujou obě fotky :shock:
Moderátor
Me nefunguje odkaz na rubni stranu prvniho grose od Korunky urceny jako XIId/2 - hlasi to zakazany pristup na stranky se zneuzivanim deti !?
Registrovaný uživatel
hmmm mě ne, stránka je blokovaná O2 protože se prej odkazuje na nepěknosti s malými dětmi :(
Registrovaný uživatel
no jo no, pedofilům se ta fotka nezobrazuje no :D
Moderátor
Já to říkám pořád, že se asi bude muset zvolit jiné úložiště obrázků.

Image... je poslední dobou kvůli samým nahým babám nepoužitelný. Dřív se to dalo zablokovat, ale teď buď člověk potvrdí souhlas, a to pak je obrazovka samá koza :? , nebo má smůlu. Takže už na obrázky mincí od tohoto poskytovatele ani nechodím. Nevím, co tím poskytovatel sleduje.
Registrovaný uživatel
reklama, peniaze
Moderátor
jde to snadno odrbat, ty nahotinky... staci udelat toto:

1) kliknete pravym tlacitkem na nahled obrazku a dejte "ulozit cil jako" a nekam na disk si ulozte nabizeny soubor img.php - pak ho smazte az nebude treba

2) neklikejte na nej, ale pomoci notepadu nebo pomoci F3 v TotalCommanderu napr. si zobrazte jeho zdrojak

3) jiste neprehlednete adresu obrazku, ktera budu vypadat nejak takto:
aAfkjfp01fo1i-8884/loc536/82265_jija_002_122_536lo.jpg
tu si zkopirujete

4) pred ni pridate toto: http://img111.imagevenue.com/

5) takze mate toto:
http://img111.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-8884/loc536/82265_jija_002_122_536lo.jpg
no a to kdyz otevrete, mate obrazek bez porku... delam to bezne a nemam s tim problem...


jinak reseni by bylo slozit se na nakej vlastni webovej prostor (kazdej by dal desetikacku rocne napr.) a umoznil by se pak i upload obrazku...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1