Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Vykupminci.cz
Numisargo

Vladislav II. Jagellonský

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kacuro: Ten Zhořelec! Už jsi ho skoro měl. Škoda
Registrovaný uživatel
llibor: jo ten ... no co se dá dělat, prodejce tvrdil, že dá brzy do aukce další kousek, ale stejně to vidím špatně ... už teď nemůžu moc utrácet ....
Registrovaný uživatel
Byl pěkný(také jsem po něm pokukoval), ale koukám, že ani Kekule nestačil...
http://aukce.atlas.cz/item548685968_vyjimecne_zach_praz_gros_vlad_ii_jagel_krasny.html
Registrovaný uživatel
To je nějaký vzácný typ nebo ta cena byla jen kvůli stavu ?
Registrovaný uživatel
kelulemu už bylo líto peněz ;) ;) ;) ... ne je to běžný typ.... hezky zachovalý, ale u těchto nejstarších typů tahle pěkná zachovalost není nijak neobvyklá... vlastně jsem ho jen nechtěl nechat moc zadarmo... i když to sem příliš nepatří, tohle mě mrzí neskutečně víc... úplně jsem tu aukci propásl :| :|
http://aukro.cz/item550627966_misensky_gros_krasny.html
Registrovaný uživatel
Tak ten byl: btw. kekule jde i do Míšně ? ;-) Jinak pokud by byl zájem o výměnu, tak budu klidně něco takového hledat po známých a burzách - sem tam na něco narazím a je škoda to nevzít.
Registrovaný uživatel
to vassilij: Míšeň já moc rád.... určitě se domluvíme :)
Registrovaný uživatel
Pokud by bylo v hledáčku něco extra, tak přijímám objednávky na mail ;-) trinitr@volny.cz prodávat se nikomu moc nechce, tak se holt pustím do shánění "přesvědčovadel"
Registrovaný uživatel
Škoda Kekule trochu pozdě, cca před rokem jsem prodal 5 různých pěkných "míšní" co jsem léta schovával na Ebay a stavově byly srovnatelné s tím co ti nyní utekl...
Registrovaný uživatel
.... mince přicházejí a odcházejí.... :D :D :D .... třeba se ještě nějaké pěkné míšeňáčky objeví ... :D :D
Registrovaný uživatel
Jasně, tehdá to byla také náhoda, ale možnosti vybrat si z cca 60Ks míšňáků z části nálezu jsem prostě za příznivou cenu neodolal :D
Moderátor
Dostal sa mi do ruky slušný pražský groš Vladislava Jagelovského. Nie som preborník v tomto období, ale tipujem ho na Hás. XIV. a / 2. Je to tak? No ale vidím tam nedorazené písmeno N v SECVNDVS, vyzerá to ako SECVIDVS. Vídíte to tiež? Nie je tam žiaden dvojráz, je to pekne viditeľné...

Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vidime :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Díval jsem se do Smolíka, groš je kombinace líc č.16 a rub č.17 s tím že vnitřní opis líce má vypadat xWLADISLAUSSECUIIDUS, takže ty tam máš místo II pouze jeden dřík, o tom není pochyb.
Moderátor
Denarius: Ja viem ako to má vyzerať, práve kvôli tomu, že to tak nevyzerá, som to sem zverejnil. Aj ja mám literatúru, takže sú mi tieto veci zrejmé. Je tam iba jeden driek, o tom niet pochýb. Ale nie je to nič vzácnejšie. Chyborazieb a kombinácií rubu a lícu je medzi Vladislavovými grošmi viac ako je zdravé.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Dostal sa mi do ruky slušný pražský groš Vladislava Jagelovského. Nie som preborník v tomto období, ale tipujem ho na Hás. XIV. a / 2. Je to tak? No ale vidím tam nedorazené písmeno N v SECVNDVS, vyzerá to ako SECVIDVS. Vídíte to tiež? Nie je tam žiaden dvojráz, je to pekne viditeľné...


taky nejsem odborník - vidím to stejně
Registrovaný uživatel
opět mi přibyl další Vladislav, řekl bych, že je to X. typ, snad X. d/1?

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak mlčení asi znamená souhlas ?!? OK do popisky si píšu X. d/1 ...
Registrovaný uživatel
nemám vůbec čas se někam podívat. mám práce, že se můžu p... Ale groš je to pěkný. 3+4 měsíčky
Registrovaný uživatel
llibor: no tebe jsem v KH postrádal ;) máš zetko :D
Registrovaný uživatel
Desítka to je. Pokud má tečky nad korunou, tak i souhlasím s déčkem.
Registrovaný uživatel
Pehu: nemáš náhodou tuhle korunu někde vyfocenou? když jsem si groš minule prohlížel, tak mi přišlo, že tam ty tečky jsou, teď už si ale jistý nejsem ...
Registrovaný uživatel
http://www.hunarovi.com/stahnout/ha_X_b.jpg

Mám béčko s jednou tečkou
« Poslední úpravu provedl(a) PEHU_ v 24. 2. 2009, 18:04. »
Registrovaný uživatel
hmmm ... tak ta ťupka co tam je asi tečka nebude, takže by to měla být X.c/2 ??
Registrovaný uživatel
Jo, taky bych to tak viděl

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1