Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Vykupminci.cz
Numisargo

Vladislav II. Jagellonský

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Vím, že to sem nepatří, ale zarazila mně ta hlava u lva ( Jacx ). Pořádně si ji prohlídněte. Že je shodná s b.penízky Vladislava je ještě vpohodě, ale nepřipadá Vám podobná i s penízky J. z Poděbrad???

Co vy na to? :twisted: :lol: Co si o tom myslíte? Podoba čistě náhodná?
Registrovaný uživatel
pavle mě tedy nepřipadá :)
Moderátor
dracku - nejsem jasnovidec
Registrovaný uživatel
neva, hlavně že máš radost....
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Jacx:
jestli se nepletu, tak jsi jej koupil na Ebay z Německa za 30,50€ +posta, kdyby jsi dal vědět, mohl být podstatně levnější...


Mám to chápat tak, že umíš sehnat z německa nějaké groše Vladislava? ;)
Registrovaný uživatel
To Jacx - na groš se kouknu, ale asi až o víkendu
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
Dracek napsal
Jacx:
jestli se nepletu, tak jsi jej koupil na Ebay z Německa za 30,50€ +posta, kdyby jsi dal vědět, mohl být podstatně levnější...

Mám to chápat tak, že umíš sehnat z německa nějaké groše Vladislava? ;)

Pehu:Chápat to můžeš tak, že jsem na něj taky přihazoval a tím zvedl cenu Jacxovi z 17€ na 30,50€... :|
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
PEHU_ napsal
Dracek napsal
Jacx:
jestli se nepletu, tak jsi jej koupil na Ebay z Německa za 30,50€ +posta, kdyby jsi dal vědět, mohl být podstatně levnější...

Mám to chápat tak, že umíš sehnat z německa nějaké groše Vladislava? ;)

Pehu:Chápat to můžeš tak, že jsem na něj taky přihazoval a tím zvedl cenu Jacxovi z 17€ na 30,50€... :|


Hmm - díky za info
Registrovaný uživatel
to jacx: groš je XXIII b s tím, že Hásková nepopsala tvoje rozdělovací znaménka
Moderátor
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem

dokaze k tomu nekdo neco rict, prosim? ...sorry za tu neupravu, ae uz mam voci jak dirku vod... vite ceho...
Registrovaný uživatel
řekl bych určitě X. typ, ale ten líc je dost špatný, netroufám si z té fotky určit variantu koruny ... když popustím uzdu fantazii, tak bych řekl X. a/1
Registrovaný uživatel
pokud by to byl jiný typ koruny, tak ještě X. b/1 nebo c/1, ale kloním se spíše k tomu a/1
Moderátor
:) super, diky moc :)
Registrovaný uživatel
Tak mi první jarní den utekla na aukru Hásková :'( protože jsem se zasnil a nesledoval čas. Neměl byste někdo alespoň tabulky? Vím, že není dokonalá, ale na WII mám zatím jen Teizingera z roku 1934, kde je sice spoustu nádherných obrázků a tabulek, ale typologie tam není a v jeho 204 variantách se tak trochu ztrácím... :? Navíc s ním asi nikdo nepracuje, nebo se pletu? Znáte to?
Předem díky za help.
Registrovaný uživatel
Teisingera mám. Na určování ho ale nepoužívám.
« Poslední úpravu provedl(a) PEHU_ v 22. 3. 2009, 11:25. »
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
XXIV.typ (nepopsaná varianta)
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Vzhledem k očekávaným větším nákupům mincí, (a tomu že PG nesbírám na typy) uvažuji o prodeji tohoto zajímavého kousku v případě rozumné nabídky(podobné se prodávali posledná rok za ceny cca 2800-3800) - pak je tento grošík volný... ;) :)
Registrovaný uživatel
Až zlevníš tak na 1 700 - jdu do něj. Takhle je to na mě moc vysoko.
Registrovaný uživatel
Já netvrdím, že ho musím prodat za 3800(jsem přístupný domluvě), ale za současné ceny musím i nakupovat, takže charita taky nejsem... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Vzhledem k očekávaným větším nákupům mincí...


Počeťáky jsem nikde moc neviděl, nebo že by si nám lezl do zelí? :D
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Já netvrdím, že ho musím prodat za 3800(jsem přístupný domluvě), ale za současné ceny musím i nakupovat, takže charita taky nejsem... ;)


Já to chápu a respektuji. Jen jsem se ozval s cenou, jakou jsem ochoten dát. Pokud grošík neudáš a budeš ochotný ho za mnou navrhovanou cenu udat, ozvi se.
Registrovaný uživatel
Denarius napsal
Počeťáky jsem nikde moc neviděl, nebo že by si nám lezl do zelí? :D

Nee, denáry ani groše zrovna kupovat zrovna nechci. Početňák chci v jedné aukci jen jeden(ostatní už mám), ale něco možná získám mimo velké aukce a tak musím mít nějakou tu "korunku" připravenou ve vhodnou chvíli hotově :)
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo copak to má ten lev mezi tlapou a ocasem? Nějaká vada?
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
dvojraz... je to vsude kolem
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
XXIV.typ (nepopsaná varianta)
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Vzhledem k očekávaným větším nákupům mincí, (a tomu že PG nesbírám na typy) uvažuji o prodeji tohoto zajímavého kousku v případě rozumné nabídky(podobné se prodávali posledná rok za ceny cca 2800-3800) - pak je tento grošík volný... ;) :)

Pokud nebude zájem, o víkendu půjde mince asi na aukro...
Nenutím, jen upozorňuji na možnost mimo aukro :D
Registrovaný uživatel
Prodáno členovi pobočky PG... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Vladislav II. Jagellonský

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1