Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Odpověď Pavlovi: Já to vím, ty to víš, ale to je tak maximálně vše, co s tím můžeme dělat. Přidávám slíbené fotografie poštou prošlých vl. zn. Řekl bych, že ač je všechny (až na VZP) mají na svědomí sběratelé, jsou ještě tak v mezích únosnosti. Mám ještě další, ty naskenuju příště, pokud bude zájem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jenom na doplnění - Jára Cimrman není Vlastní známka, ale jen její "model". I když mi s ním v rámci novinkové služby dělali problémy.
Registrovaný uživatel
Máš pravdu, je to normální známka, která se tváří jako vlastní. Ovšem vydání, jež má na svědomí ČP /tenis, vánoční/ se mezi VZ řadí. VZ pak můžeme dělit na ty co vydá ČP, ty co vydá soukromník a prodává je a na ty co neprodává (tyto se dají ještě dělit na ty co neseženeme, protože je nikdo nezprivatizoval a na ty co se vyskytují, protože je někdo dokázal nějak štípnout. Na některých poštách neznají ani normální známky z běžné produkce a jeví se. U Járy chtěla paní po mně 30 korun s tím, že to je nálepka a že zavolá pana ředitele. I ten se chvíli divil.
Moderátor
Jenom na doplnění - Cimrman je vlastní známka, podobně jako balíky, tankuj levněji nebo 20 let pošty. Jsou označeny jako VZ VZOR, takže se dají nazvat jako vzorové vlastní známky.
Moderátor
Trocha toho filatelistického spamu.
Ten Roderich - fotka (?) je z roku 1938, autíčko z roku 1938 a ta čutaná je tam proto, že Roderich mohl být i vynikajícím čutálistou, ale nakonec si vybral tenis (aspoň to tvrdí tetička Wiki :P ).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Novinka, kde to koupit?
Společnost Crystal Caviar s.r.o.
TL VZ 0040, VZ 0329
Nominální hodnota: 325 Kč
Orientace známek: 25 známek na výšku
25 ks nominální hodnota “A” (13 Kč)
Vydání: 28. 8. 2015
Náklad VZ TL: 600 ks, VZ: 15 000 ks

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
lze to objednat na adrese firmy. Cena je překvapivě hodně dobrá a rychlost odpovědí je úžasná.
Registrovaný uživatel
Na známce je p. Smrčková, nadšená sběratelka známek, vzor vpravo je motiv cibuláku, který má ráda a spojená C jsou logo firmy.
Registrovaný uživatel
Zdravím,

to buda: poprosil bych o poskytnutí kontaktu sem do fóra, popř. na můj mail solmyr(at)seznam.cz. Poslal jsem mail na kontakt uvedený na firemním webu ale po 2 dnech žádná odpověď :?
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
také bych poprosil o kontakt, kde si můžu objednat vlastní známky společnosti Crystal Caviar s.r.o., můj email je FBrazdil@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobré ráno,
také bych poprosil o kontakt, kde si můžu objednat vlastní známky společnosti Crystal Caviar s.r.o.. Psal jsem na email info@crystalcaviar.eu ale žádná reakce :( . Předem díky

email: koles@cncargo.cz
Registrovaný uživatel
Tak uz se mi ozvali, detaily nize.

Citovat
Jeden tiskový list prodáváme za 580 Kč.
Plus k tomu poštovné a balné 60 Kč.

Celkem tedy za jeden tiskový list 640 Kč.

Jedna známka samostatná 23Kč.

Platba předem na účet .../...
Registrovaný uživatel
Vyšly nové vlastní známky "750 let města České Budějovice 1265-2015". Podrobnosti zde:

http://newsphila.blogspot.cz/2015/09/cesko-nove-vlastni-znamky-750-let-mesta.html
Registrovaný uživatel
nevypadají věru zle
Registrovaný uživatel
VZ 0355, ZS 0042
20 let ČMKBK – A
Nominální hodnota: A
Náklad VZ: 7 600 ks

VZ 0355, ZS 0042
20 let ČMKBK – A
Nominální hodnota: A
Náklad VZ: 7 600 ks



20 let Českomoravské komoditní burzy Kladno, 1995 – 2015
Nominální hodnota: 104 Kč
Orientace známek: 8 známek na výšku
Vydání: 19. 10. 2015
Náklad VZ ZS: 1900 ks, VZ: 15 200 ks

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to k dispozici? (A za kolik?)
Registrovaný uživatel
Zatím ne! Měly by být od poloviny,případně konce listopadu! Aspoň podle tiskového mluvčího! A cena také zatím není stanovena
Registrovaný uživatel
Na Aukru byl prodán ZS Tenis za 7 877 korun. Zatím jediný. Prodejce z Pardubic či okolí.
Registrovaný uživatel
Dnes celkem 1.185.000 kusů vlastních známek v devíti variantách - a zřejmě za nominál. Více informací na:

- archové vydání:
http://newsphila.blogspot.cz/2015/11/cesko-nove-vlastni-znamky-geco-25-let.html

- sešitkové vydání:
http://newsphila.blogspot.cz/2015/11/cesko-nove-vlastni-znamky-geco-25-let_11.html
Registrovaný uživatel
no tak to je veledílo... zlatý Tankuj levněji..
Registrovaný uživatel
Super, vyberu si stavebko a objednam VZ s kosoctverci s carkou uprostred ;)
Moderátor
Frantig napsal
Super, vyberu si stavebko a objednam VZ s kosoctverci s carkou uprostred ;)

Počkal bych, třeba vydají VZ i Tři sestry
Registrovaný uživatel
To budou uprostred ovsem hned tri carky...
Moderátor
Frantig napsal
To budou uprostred ovsem hned tri carky...

Nikdo není dokonalý...
Registrovaný uživatel
Washa napsal
Zatím ne! Měly by být od poloviny,případně konce listopadu! Aspoň podle tiskového mluvčího! A cena také zatím není stanovena


Jsou uz nejake podrobnejsi informace?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1