Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
V jedné nejmenované, leč renomované, aukci je nabízena obálka s VZ Geco (malý formát) za 400 Kč. Razítko (nějaká rozmazaná) Praha 16.6.2017.

No, mám tu na ukázku celkem 9 obálek s těmito známkami. Razítka, pokud se to dá přečíst a není-li uvedseno jinak, Praha 022 (č. 13 a 17) strojní s vlnovkou. Takže, první je z 26.2.2017 ruční razítko odněkud z JM kraje, snad z Brna (6?? ?0 č. 19), další jsou z 24.3.2016, 4.4.2016, 11.4.2016, 18.4.2016, 2.5.2016, 11.5.2016, 16.5.2016 a nezjistitelné (jen část vlnovek). Představa že by to mělo být à 400 Kč je ... zajímavá. 8)

Kolik by pak koštovaly obálky Delikomat odeslané 17.5.2016 a 31.10.2016, oboje vlnovkové 664 42 Modřice č. 1?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem pohrabal a našel, bez vlnovek :) Bude toho venku asi víc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidám ještě pěkné ukázky vlastní propagace...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Když ony ty Geco se prodávají normálně v trafikách za nominále, takže tu aukční cenu nechápu.
Ale ten Schäffer je pěkný, i když razítko stojí za prd. Ale i tak to nemá každý (přesněji skoro nikdo). Tam by ta aukční cena měla být na místě.

Já tuhle ještě dával Stezku korunami stromů: https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/vlastni-znamky-kupony-pro-pritisky-a-tomu-podobne_post_-409554#post409554 a pak, byť teda nefiremní, ČKAIT - nevím jak k tomu odesílatel přišel (ale obálku se mi podařilo získat).
Moderátor
Ti, kdo byli v pátek v Brně na Výstavišti, mohli poslat/obdržet i takovéto obálky.
No a do třetice jedna nečekaná ze z Plzně. 8)

A kdo už viděl novou Filatelii, tak s těma VZ "Konto bariéry" provádí, na můj vkus dost nechutnou, divočinu. :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nové VZ "Svět filatelie" naživo a v praxi a s R-nálepkou! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, mám dotaz máte někdo sešitek Jatky Tismice ať už letošní nebo loňský? A ještě bych se chtěl zeptat zda mazáci, kteří mají všechny vlastní známky :mrgreen: by zde nemohli uvádět cenu, za kterou známky koupili, samozřejmě v e-shopech je to jasné ale u známek kde je pouze mail a nebo ani ten mail ne, je to trochu složitejší. Osobně sbírám jen ražené a nejsem moc ochotný dávat víc než dvojnásobek nominální ceny, tak by mi to pomohlo při výběru, které známky koupit a na které ani nepsat dotaz.
Moderátor
Jako cenu ražených známek? Ty se v podstatě ani neprodávají.
Registrovaný uživatel
Já myslel cenu čistých známek, poslat a orazit si je musím sám.
Moderátor
No, některý můžu poslat přímo na dopise. Ale pokud to má být celá 25 ks série, tak to asi těžko.
Registrovaný uživatel
Zdravím,
za dvojnásobek nominální ceny toho moc nekoupíte, určitě vše co vydala Česká pošta a pak občas něco málo dalšího ze soukromých vydání.

Loňské Jatky Tismice byly k mání za 2400Kč/sešitek, při aktuálním nominálu A=19Kč je to skoro 16-tinásobek nominálu, v době vydání ještě víc. Ty letošní nevím ... ptal se někdo co by stály?
Registrovaný uživatel
Co se týče některých letošních vydání, nevím, zda mám aktuální info o prodejnosti:
* Velké africké expedice I. + II. - v prodeji od 25.5.
* 700. výročí založení města Vlašim - prozatím neprodejné
* Café Line Delikomat - prozatím neprodejné

Stále toto platí nebo se situace změnila? Pokud je něco jinak, může někdo zde uvést aktuální info?
Registrovaný uživatel
Podle stránek České pošty má zítra vyjít VZ ZS 0082, VZ 0768 — 0775.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Komiks Jirky Krále? Že by mu to kreslení až tolik vynášelo? (Jako, Asterix ani Foglar ani Vzpoura mozků to teda není.)
Moderátor
Víte o tom, že léto už je v plném proudu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Blíží se Všesokolský slet, další podivná grafika ve formě sešitku je na obzoru.
Moderátor
Zrovna na to koukám. Slávy nevydaného Vysočanského sjezdu KSČ to ale asi nedosáhne. A zřejmě si moc nevěří - jen 1900 kusů náklad.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jeden neví, jestli to tak nechat nebo odlepit a použít...

Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem

Jo, a má to dvě R-nálepky přes sebe.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 27. 6. 2018, 21:27. »
Registrovaný uživatel
Nevim jak je znamka vzacna ale pokud ne moc tak pouzit znova, a pak o tom jeste napsat do novin, jedine tak se nauci posta razitkovat :)
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Chystame s pritelem Neumannem dalsi vlastni znamky - tentokrate pro svetsoucastek.cz
Jakou soucastku ci vyrobek byste tam radi videli? Bude tam urcite zarovka, protoze zname jednoho nametare na zarovky a ten to tam chce. Co dal ?
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
Konto bariéry mi přišlo ražené a dokonce i pěkné razítko až jsem se divil. Jinak se mi už stalo i to že jsem babě na poště dal 3 dopisy, řekl jsem ji jestli by to mohla orazit tím ručním kulatým razítkem, dívala se na mě jak na magora, čím jiným by to jako měla razit ... Ani jeden dopis nebyl oražený když přišel :-) a tak tu žijem.
Moderátor
Zdenda-Kubik napsal
Chystame s pritelem Neumannem dalsi vlastni znamky - tentokrate pro svetsoucastek.cz
Jakou soucastku ci vyrobek byste tam radi videli? Bude tam urcite zarovka, protoze zname jednoho nametare na zarovky a ten to tam chce. Co dal ?

Možná by to chtělo blíž specifikovat co to je součástka. Nebo spíš odkud pokud se něco dá pojmenovat součástkou. 8) No a taky jestli to chce být detail, nebo "ve funkční poloze" a tak.
Když žárovka, tak jedině ta s dlouhým vláknem!
No ale další návrhy - "cvakací" pojistky, bakelitové nebo ještě líp porcelánové vypínače, porcelánová hlava na sloupech, lampa do rádia (magické oko), něco z psacího stroje, ze šicího stroje, hlava s jehlou gramofonu, součástky pistole (křesadlo) nebo dokonce kuše, starý, ovšem hodně starý, zámek, něco od hodinek a tomu podobných strojků, relé, no, spousta by se dala vymyslet (OSTROJ má už cosi). A co třeba nějaký pěkný obrtlík? Je to součástka nebo ne?
Registrovaný uživatel
Dyš žárovku, tak Edisonku.
Moderátor
Jsem myslel, že Járovku!!
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Zdenda-Kubik napsal
Chystame s pritelem Neumannem dalsi vlastni znamky - tentokrate pro svetsoucastek.cz
Jakou soucastku ci vyrobek byste tam radi videli? Bude tam urcite zarovka, protoze zname jednoho nametare na zarovky a ten to tam chce. Co dal ?

Možná by to chtělo blíž specifikovat co to je součástka. Nebo spíš odkud pokud se něco dá pojmenovat součástkou. 8) No a taky jestli to chce být detail, nebo "ve funkční poloze" a tak.
Když žárovka, tak jedině ta s dlouhým vláknem!
No ale další návrhy - "cvakací" pojistky, bakelitové nebo ještě líp porcelánové vypínače, porcelánová hlava na sloupech, lampa do rádia (magické oko), něco z psacího stroje, ze šicího stroje, hlava s jehlou gramofonu, součástky pistole (křesadlo) nebo dokonce kuše, starý, ovšem hodně starý, zámek, něco od hodinek a tomu podobných strojků, relé, no, spousta by se dala vymyslet (OSTROJ má už cosi). A co třeba nějaký pěkný obrtlík? Je to součástka nebo ne?

něco ze sortimentu www.svetsoucastek.cz
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1