Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
prodava je ceska posta ?
_______________
vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)
Moderátor
Prodává na vybraných přepážkách.
Registrovaný uživatel
Na aukru se už prodávají taky :D
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Registrovaný uživatel
Zdravím,

dnes vycházejí nové známky .. "Eduard - Model Accessories - Naši se vracejí".

Obrázek z webu České pošty:

Obrázek vložený uživatelem.
Registrovaný uživatel
Ha, kdo si počká, ten se dočká :D Tahle snad bude dostupnější než VZ007 od Beneše...
Registrovaný uživatel
vypadaj hezky- uz se tesim .)
_______________
vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)
Registrovaný uživatel
to je první vlastní známka, která mě zaujala..
Registrovaný uživatel
Už jsem psal vydavateli a po 13.srpnu bude volně v prodeji (jednotlivé známky, archy a snad i FDC). Cenu jsem se zatím nedozvěděl. Pro nákup bude potřeba navštívit internetový obchod firmy Eduard.
Registrovaný uživatel
tak to vypada na soucast kitu za 1950 kč :)

Edice příležitostné poštovní známky

Exkluzivní součástí limitované edice bude vydání POŠTOVNÍ ZNÁMKY České pošty s tématikou Naši se vracejí, která bude nalepena na POŠTOVNÍ OBÁLCE PRVNÍHO DNE VYDÁNÍ a oficiálně oražena PŘÍLEŽITOSTNÝM POŠTOVNÍM RAZÍTKEM. Tato kombinace nebude dostupná jinak, než jako součást edice Naši se vracejí!
_______________
vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)
Registrovaný uživatel
Tak to nebude, psal jsem jim a bude to v prodeji samostatně. Navíc ten kit už je nyní nedostupný. Je to limitovaná edice a již se nedá objednat.
Moderátor
Při nákladu známky 150.000 ks bych se divil, kdyby byly dostupné pouze v limitované edici.
Moderátor
pri dnesnych nakladoch je to dost...
_______________
Moderátor
Čo vlastne "žeriete" na tých súkromných známkach? Mne to cele pripomína vydanie PČ1919, ktorá bola tak isto pripravená habaďúra na zberateľov. Čistá komercia, nič viac, o estetickej stránke známok ani nehovoriac.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
tak,tak....
Moderátor
smith napsal
Čo vlastne "žeriete" na tých súkromných známkach? Mne to cele pripomína vydanie PČ1919, ktorá bola tak isto pripravená habaďúra na zberateľov. Čistá komercia, nič viac, o estetickej stránke známok ani nehovoriac.


vidno, ze nie som sam! vydavaju to sukromnici a tie znamky ked sa na nich tak divam mi pripadaju ako nejake letaky vhodene do schranky, toto uz z filateliou nema nic spolocne... pekny clanok o tom bol v Merkur revue od p. Fritze
_______________
Moderátor
Zcela upřímně říkám, že po výtvarné stránce se mi toto dílko až tolik nelíbí. Ale s filatelií to má společného celkem dost, když to je na dopise. ;) Potíž je v tom, že některé se na dopis dostanou jen těžko.

Na druhou stranu, je to lepší jak Leninové, sjezdy ... (když pomineme Ogilviho) - jen se děsím toho, že si známky nechá udělat třeba i ODS ke svému, doufejme poslednímu, sjezdu. Klaus a Zeman už ji mají. Anebo i další esa našeho mafiánského kapitalismu (Bém, Janoušek, Kožený ...). I když, možná že tyto náměty by byly shledány jako nepřípustné??

Nebylo by lepší složit se a vydat například moravské hrady?:D
Registrovaný uživatel
Dají se teda někde koupit ??!
Registrovaný uživatel
Ode dneška VZ "Naši se vracejí - Eduard - MA" seženete na v sekci Special. Jeden arch stojí 625 Kč, jedna známka 25 Kč.
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 13. 8. 2013, 13:13. »
Moderátor
A co ta "Literatura a film bez hranic" (Arbeit)? Ozval se někomu?
Registrovaný uživatel
Zdravím,

"Literatura a film bez hranic" jsem zkoušel 2x, ale nikdo se mi neozval .. ticho po pěšině :'( .
Registrovaný uživatel
Já jsem se taky zkoušel ozvat panu Arbeitovi, ale bohužel také bez odezvy :-(
Registrovaný uživatel
Nevíte , kde bych mohl sehnat TL David Szalay ?! Celý náklad prý někomu prodal ?!! Nabídněte !!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
feja11: Zkus se zeptat na mailu, co je uvedený na tom TL. Třeba se dozvíš víc :)
Registrovaný uživatel
zbytečné, tam nikdo opakovaně dlouhodobě nereagoval...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Bude Sběratel, dost možná se tam s tím někdo vytasí ... a jistě to nebude levné!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1