Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Obávám se, že nové motivy přichází rychleji, než to člověk stačí sesbírat:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tohle jsme tu ještě neměli, byť to není nejnovější vydání:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sháním VZ ZS 0046 - TD3 a TD4, vyměním za jiné VZ ZS nebo koupím, nabídněte.
Moderátor
Technologický nedostatek vidím v tom, že TD4 z jakýchsi důvodů neexistuje.

Ale třeba bude jednou v aukci Profil nebo v prodeji "věrnému čtenáři". :D
Registrovaný uživatel
Aha, tak to jsem netušil. Jak je to tedy možné ? Přeci podle piktogramu by mělo .... Ale asi fakt si dělá každý co chce a co má nějaká pravidla tak se stejně nedodržuje :(
Moderátor
To se neví, proč není. Nebo možná přesněji, není mi známo, že by to bylo známo. Soudí se, že buď ta TD4 byla nepovedená (a skartovaná), nebo to nějak nevyšlo a místo 4. desky natiskli něco jiného. Náklad by ale měl být dodržen. Otázka je, koho se zeptat a ještě aby po pravdě odpověděl. Některé informace se ale asi nevyzrazují.
Registrovaný uživatel
Škoda. Ať je to tak či jinak to už se asi nedozvíme. Tak popojedeme :D Ještě někde je u VZ ZS XXXX podobná jobovka ?
Moderátor
V denním tisku se objevila informace, že 30.11. vychází v Trhových Svinech vlastní známka s portrétem Emila Háchy. Takže i poslední chybějící prezident bude na známce.
Registrovaný uživatel
Také jsem to postřehl. Doufám, že půjdou zaslat a nebudu muset pro ně osobně ... Je to štreka :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak tady máš pozvánku -
http://www.tsviny.cz/prezentace-postovni-znamky-a-vzpominkova-mse-Dna-judr-emila-hachu/a-2317/p1=1688
Moderátor
Jsem nepostřehl a ten barevný obrázek jsem nemohl najít, jen čb návrh/obr Knotkových (v tom článku ale nesmyslně o tom psali jako o známkovém aršíku - pisálci by si občas měli zjistit o čem píší).

A jedna Kadaň v praxi i s razítkem:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jeden s Run Tour :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Celý sešitek Konta Bariéry.
Aukce bude v Modré posluchárně Univerzity Karlovy v neděli 9. 12. 2018 od 13 hodin. Vyvolávací cena je 10 000 ,- Kč.
Registrovaný uživatel
Napiš mi PetrSir
jisi12(kyselá ryba)seznam.cz
Moderátor
Pár Vlastních poštovních pro radost a potěšení:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta poslední je pěkná, moc :)
Registrovaný uživatel
Nabízím na výměnu VZ ZS 0074 TD3 a TD4. Sháním VZ ZS 0042 (případně doplatím), VZ ZS 0035, VZ ZS 0034
Registrovaný uživatel
Zdravím,

povedlo se někomu zjistit jak a za kolik se dají sehnat ty nové známky s Háchou? Nechají se objednat a poslat poštou nebo jsou v prodeji jen v místě? Ptal jsem se mailem na kontakt uvedený na stránkách ČP ale bez odpovědi ..
Registrovaný uživatel
Podle vyjádření vydavatele jsou v prodeji za 890 ,- Kč/ TL. V KIS v Trhových Svinech a je možno po zaplacení na účet nechat zaslat jako cenné psaní. Dále pak budou v prodeji v některých městech a obcích v jižních čechách a pár listů v Praze .....
Registrovaný uživatel
Podle informací co jsem zjišťoval je celý náklad již vyprodán a možná bude dotisk. V informační centru Trhových Svin nic neprodávají a odkáží na email vydyvytele pana Gálise. Telefonní číslo, které jsem sehnal je nedostupné, takže se asi pod návalem filatelistů radši odpojil :(
Moderátor
To bych zase až tak nečekal, že by to vyprodali až tak rychle. Nějaká špekulace, či co?

Ovšem já tu mám čerstvý příspěvek do tématického exponátu o elektrice!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vsadím se, že jste si ještě Křižíka nepořídili a ... ano, Vánoce přicházejí!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak po dlouhém dopisování a pátrání po známkách Háchy je to černé na bílém. Celé archy jsou již rozprodány a od vydavatele nejsou k dispozici. Pár posledních jednotlivých známek je možné nechat si poslat. Takže pokud někdo chce koupit, tak jen z druhé ruky. Ale v roce 2019 se chystá Obec Trhové Sviny vydat známkový sešitek s tématikou Háchy. Tak uvidíme kdy a jestli vůbec.
Moderátor
Koupil to někdo z Prahe (holt, někteří mají prachy, jiní mají h...šrapnel!).

Ale tady, to z Prahe nekoupil a ještě je mají!! (Ještě jsme si nepředvedli použité.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pavel_III napsal
Houfem ovečky, sežeňte je fšecky ...
Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem


Není mi úplně jasný jak to funguje, neb jsem zaregistroval v dnešní poště. Tedy 3,5 měsíce po akci. A vzhledem k přání k Vánocům to určitě nebyla zpožděná zásilka.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1