Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Obec Libějovice prodává 3 ks VZ TL 0024 ... formou obálkové metody. Minimální nabídka je 8000,- za 1 TL. Více na stránkách SČF .
Moderátor
Už jsem si vsadil!
Registrovaný uživatel
Zdravím,

tak to vypadá, že už vypršela platnost dotačního titulu a můžou se známky vesele obchodovat a vylepšovat tak obecní rozpočet :) ... tohle jsem kdysi obdržel jako vyjádření na žádost o odprodej jednoho TL VZ. Shodou okolností je tomu dnes něco málo přes 5 let co mi to přišlo ...

Citovat
> Od: "Obec Chelčice" <info@chelcice.cz>
> Komu: .....
> Datum: 27.01.2014 08:42
> Předmět: RE: Vlastní známky
>
Dobrý den,
na základě Vašeho požadavku na zaslání známek Vám sdělujeme následující. Poštovní známky, které si Mikroregion Chelčicko - Lhenický nechal vyrobit jsou neprodejné. Tato informace se na webových stránkách České pošty objevila omylem. Důvodem toho, že známky nemůžeme prodávat je fakt, že jejich výroba byla částečně hrazena z dotačních prostředků POV JčK a dle jejich pravidel toto není možné. Proto jistě pochopíte, že nebudeme podstupovat riziko vrácení dotačních prostředků. Do budoucnosti svazek bude uvažovat o vydání známek, které budou financovány pouze z vlastních prostředků a pak již nebude problém tyto dále prodávat.
Děkujeme Vám za pochopení a jsme s pozdravem.

J... I...
předseda svazku
Registrovaný uživatel
solmyr napsal
Zdravím,

tak to vypadá, že už vypršela platnost dotačního titulu a můžou se známky vesele obchodovat a vylepšovat tak obecní rozpočet :) ... tohle jsem kdysi obdržel jako vyjádření na žádost o odprodej jednoho TL VZ. Shodou okolností je tomu dnes něco málo přes 5 let co mi to přišlo ...

Citovat
> Od: "Obec Chelčice" <info@chelcice.cz>
> Komu: .....
> Datum: 27.01.2014 08:42
> Předmět: RE: Vlastní známky
>
Dobrý den,
na základě Vašeho požadavku na zaslání známek Vám sdělujeme následující. Poštovní známky, které si Mikroregion Chelčicko - Lhenický nechal vyrobit jsou neprodejné. Tato informace se na webových stránkách České pošty objevila omylem. Důvodem toho, že známky nemůžeme prodávat je fakt, že jejich výroba byla částečně hrazena z dotačních prostředků POV JčK a dle jejich pravidel toto není možné. Proto jistě pochopíte, že nebudeme podstupovat riziko vrácení dotačních prostředků. Do budoucnosti svazek bude uvažovat o vydání známek, které budou financovány pouze z vlastních prostředků a pak již nebude problém tyto dále prodávat.
Děkujeme Vám za pochopení a jsme s pozdravem.

J... I...
předseda svazku


Taky mi to tak přišlo, že skončilo chráněné období 5 let a najednou je třeba "vydělat na filatelistických "bláznech" včetně mě. Nadruhou stranu proč ne, ale rozum už to nebere.
Moderátor
Pavel_III napsal
Už jsem si vsadil!

... a nevyhrál. :(
Registrovaný uživatel
Zdravím,

je známo, za kolik nakonec byly listy k mání?
Registrovaný uživatel
Musím konstatovat, že jsem se taky nedostal .....
Moderátor
Myslím, že toto je ukázka nějaké soukromé společnosti působící v Panamě, i když nevím. Má to nějaký razítko "COREOS Y TELEGRAFOS", ale nemá to označení státu a hodnota je B/ 0,50, pokud to B/ není označení té společnosti.
(A do Michla jsem se na PAnamu nedíval, to si nevzpomenu, doma ho nemám :oops: )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://colnect.com/sk/stamps/list/country/10926-Panama/year/2001/face_value/252-050
-s-
Moderátor
Hmm, tak obyčejná Panama. Ale že to nemá označení státu - tak nějak to odporuje pravidlům UPU.
Registrovaný uživatel
WADP Numbering System - WNS PA002.02...

Asi neodporuje, oni o tom vedia. Ale ako to funguje, to neviem.
http://www.upu.int/en/activities/philately/wns.html

https://www.google.com/search?q=wasp+numbering+system+(wns)&oq=WADP+Numbering+System+-+WNS&aqs=chrome.1.69i57j0.6468j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
-s-
Moderátor
Ktosi je za dverami.

Esli to nebudó Velikonoce!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Další ze sladké Francie. Nejspíš skončila v koši.
Jinak, jestli jsem to správně pochopil, tak tyhle známky si každý tiskne sám na počítači a námět je, pravděpodobně, z nějakého vzorníku. Takže, když to někdo vytiskne na barevné tiskárně, bude to mít i barevně. Anebo možná může být z nějakého vzorníku, nebo možná i vlastní tvorba?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
1) To nevypadá na firemní korespondenci.
2) Námětem, myšlenkou, pěkný (provedením už hůř) personalisovaný tématický kupón.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nepotřebuje někdo Luže 4. desku? Vyměním za jiné desky.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Nepotřebuje někdo Luže 4. desku? Vyměním za jiné desky.

mám 3. chceš ?
Moderátor
PetrSir napsal
Pavel_III napsal
Nepotřebuje někdo Luže 4. desku? Vyměním za jiné desky.

mám 3. chceš ?

Určitě. Ale měním za 4. desku (poslali mi všechno 4. desku), nekupuju, nejsa Rotschild. Jedině snad až potom tu poslední, abych měl jednu sadu komplet. 8)
Moderátor
A trocha té Vlastní kultury:
1) jedna tématická "podmořský svět" (6 Kč pod mořem není, jestli si vzpomínám)
2) Éčka je dobré využít s nějakým pěkným Apostem a R-nálepkou
3) s pěkně chybně nastaveným Apostem
4) o pár dní později a vypadá to mnohem smutněji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
PetrSir napsal
Pavel_III napsal
Nepotřebuje někdo Luže 4. desku? Vyměním za jiné desky.

mám 3. chceš ?

Určitě. Ale měním za 4. desku (poslali mi všechno 4. desku), nekupuju, nejsa Rotschild. Jedině snad až potom tu poslední, abych měl jednu sadu komplet. 8)


napiš na petr.sir@email.cz ...
Registrovaný uživatel
V červnu vyjde sešitek VZ s tématikou Háchy. Bude nejspíš sudoku 4 ks

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tak nevím. Je to úřední vydání (kdo se v tom má vyznat) nebo ne? Je to tištěné přímo na čumkartě a je tam i přímo natištěno "Karte ist vorfrankiert - Einwurt nur in der Schweiz - Versand weltweit möglich." Vydávání celkově vlastních celin by bylo asi nóvum.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím zasílám pár fotek mých dopisů s VZ:

PS: S Janáčkem jsem si vyhrál i na zadní straně obálky :-).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Určitě jsme to nečekali, ale už je tu léto!

Tématicky pestré. Včetně medvěda Pavlínce do exponátu. Když zabloudí do Čertoryjí. :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zdá se, že Safari ve Dvoře Králové není jediná ZOO co má vlastní Vlastní známky:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Abychom nezapomněli.
VZ ZS 0092, 26.06.2019, 1930 ks
Obrázek vložený uživatelem

VZ TL 0093, 15.07.2019, 600 ks (jestli to zas budou prodávat jen v té dědině...)
Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1