Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Podle vyjádření vedení Bechera známky jsou použity pro jejich marketingové účely. Bude velmi těžké sehnat známky natož celý arch. Pokud ano cena bude hodně nad 20 tisíc.
Registrovaný uživatel
Malý pohled do "kuchyně", aneb jak vznikají vlastní známky na odkazu zde:

https://newsphila.blogspot.com/2019/10/cesko-vlastni-znamky-emise-vaclav-iv.html
Registrovaný uživatel
Ještě k tématu Becherovka. Poslední ověřené info.do prodeje půjde pouze 30 archů ( už jsou rozebrány) stačilo jenom napsat žádost do Becherovky na "tajný"email dal se najít na netu ,ale nebylo to lehké dorazilo do 25 října 2019 pak byla emeilová adresa smazána.došlo pouze 30 žádostí. Ostatní archy i jednotlivé známky použije Becherovka jako dárky do všech států ,kde má zastoupení dostanou je vedoucí poboček. Jednotlivé známky použije Becherovka na Vánoční přání obchodním partnerům. Prof.Marcela Arbeita soudní znalece v oboru filatelie kterého si Becherovka vybrala k předávání archů třiceti šťástným asi nemusím představovat. Archy budou předávány za účasti notáře a každý z 30 lidí musí mít dva doklady totožnosti. Jo a cena za arch je na místě 2500 kč . Už jsem zaregistroval poptávku cena 50 tis. Becherovka je nejcenější Česká známka ,i když vlastní Tak to Becherovka i pojmula .
« Poslední úpravu provedl(a) Jan Brabec v 2. 11. 2019, 19:35. »
Moderátor
To bylo nečestné a nesportovní.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
To bylo nečestné a nesportovní.


No nevím ,každý tu šanci získat arch Becherovky měl , že jich bude pouze 30 je fakt a jejich cena ? Tu určí trh sám . Odhaduji, že se najde kupec i za těch 50 tis.za jeden arch.
Registrovaný uživatel
A máme zde další sešitky VZ. Tentokráte 245 let Terezínu. Věřím, že budou dostupné pro veřejnost. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jan Brabec napsal
Pavel_III napsal
To bylo nečestné a nesportovní.


No nevím ,každý tu šanci získat arch Becherovky měl , že jich bude pouze 30 je fakt a jejich cena ? Tu určí trh sám . Odhaduji, že se najde kupec i za těch 50 tis.za jeden arch.

No, každý ne. Počta psala, že nebudou v prodeji a zjevně nebylo moc lidí, kteří by hledali nějaký tajný e-mail. Mně to taky nenapadlo.
Registrovaný uživatel
Tak před koncem roku se to rozjelo. Sešitek Nadace Jedličkova ústavu. Podle info z pošty to půjde do prodeje.

...Vydali jsme vlastní poštovní známky s Rudolfem Jedličkou. Jejich nákupem přispějete na podporu klientů Jedličkova ústavu a škol se zdravotním postižením. Pamětní edice obsahuje 4 ks poštovních známek a stojí 250 Kč. Objednávejte na asistent@nadaceju.cz...

Asi to bude na 2 poloviny.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Dostali jste někdo z Terezína odpověď?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Dostali jste někdo z Terezína odpověď?


bohužel ne ani po několikráte psaní
Moderátor
No právě. Já taky nic. Možná ještě nevymysleli cenu?
Registrovaný uživatel
obec terezin
po 18. 11. 0:23 (před 9 dny)

Dobrý den z Terezína, vážený pane. Děkujeme za Váš zájem o naše známky (ZS 0096) a tím také o naši obec. Část sešitků (případně "sudoku") budeme nabízet k prodeji. Druhou, menší část si ponecháme pro propagační účely a třetí, poslední část využijeme na vlastní korespondenci. Prodej bude zahájen po oficiálním představením projektu tj. v pondělí 25.11.2019. Zájemce budeme uspokojovat chronologicky podle toho, jak jsme jejich zájem zaznamenali až do vyprodání stanoveného limitu. Platbu bude možné učinit převodem na b.ú. obce, nebo dobírkou. Eventuálně je možné také vyzvednout osobně v úřední dny. Odesílat budeme poštou s ohledem na množství buď doporučeně nebo jako cenné psaní. Patřičně zabaleno. Cena sešitku VZ bude stanovena v souvislosti s výročím obce a s ohledem na podporu místního kulturního domu, který chceme po létech vypořádávání se s exekucí, vykoupit zpět do majetku obce. V tuto chvíli Vám nejsem schopen dát přesnou odpověď. Nebude to však méně něž 445 Kč a více než 645 Kč. V pondělí 25.11.2019 už bude vše jasné. Prosíme tedy o strpení.

S upřímným pozdravem
Antonín Hanák

Od té doby zatím nic. Asi toho mají hodně.
Moderátor
Takže, Terezín za 600 Kč, k prodeji 800 ks sešitků. Přednostně "pro abonenty".

Co jsem ale nepochopil je ten Jedlička. Oni prodávají jen ty 4 divné známky? Co ta druhá (přesněji první) půlka (Lubichová)?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Takže, Terezín za 600 Kč, k prodeji 800 ks sešitků. Přednostně "pro abonenty".

Co jsem ale nepochopil je ten Jedlička. Oni prodávají jen ty 4 divné známky? Co ta druhá (přesněji první) půlka (Lubichová)?


V Jedličkově ústavu prodávají jen polovinu sešitku. Druhá polovina sešitku se prodává někde jinde. A je za 250 Kč vč. poštovného
Registrovaný uživatel
Ohledně druhé poloviny známkového sešitku Hnutí fokoláre se můžete obrátit na Filatelii Olomouc, tel.: 585 224 036.

Marie Koukolová

Zatím jsem tam nevolal škoda že tam mají otevřeno jen v týdnu a sobota jen do 12 hod. Asi sešitek v celku nebude a nebo bude za padesát litrů :mrgreen:
Registrovaný uživatel
30 archů Becherovky bylo dnes předáno. Více archů do prodeje Becherovka nedá.
Moderátor
Jan Brabec napsal
30 archů Becherovky bylo dnes předáno. Více archů do prodeje Becherovka nedá.

Konec konců, jejich škoda.
Moderátor
Ještě jsem neměl čas si zajistit podzim ... a už tu jsou VÁNOCE!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
whisker napsal
Ohledně druhé poloviny známkového sešitku Hnutí fokoláre se můžete obrátit na Filatelii Olomouc, tel.: 585 224 036.

Marie Koukolová

Zatím jsem tam nevolal škoda že tam mají otevřeno jen v týdnu a sobota jen do 12 hod. Asi sešitek v celku nebude a nebo bude za padesát litrů :mrgreen:


Zdravím,
povedlo se někomu ten půlsešitek Hnutí fokoláre sehnat? Volal jsem tam, ale paní se se mnou nechtěla bavit, když nejsem stálý zákazník. A že prý už stejně nejsou. Tak nevím, kolik toho bylo do prodeje. Kdyby měl někdo jeden volný, měl bych o něj zájem.
Registrovaný uživatel
Máme tu další nedostupné ....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
solmyr - Já tam ani nevolal, takže nevím jestli se vůbec něco prodávalo. Asi je to jen výsada klubových fajnšmekrů. Kdyby to vyšlo tak bych tam zajel ale jestli to je jen pro straníky tak nevím jestli něco pořídím ...
PetrSir - A co tajný mail, u Osy nebude? Pak by to mohli za přítomnosti notáře prodávat za 20 litrů a k tomu CD dle vlastního výběru za polovičku :mrgreen: ...
Registrovaný uživatel
whisker napsal
solmyr - Já tam ani nevolal, takže nevím jestli se vůbec něco prodávalo. Asi je to jen výsada klubových fajnšmekrů. Kdyby to vyšlo tak bych tam zajel ale jestli to je jen pro straníky tak nevím jestli něco pořídím ...
PetrSir - A co tajný mail, u Osy nebude? Pak by to mohli za přítomnosti notáře prodávat za 20 litrů a k tomu CD dle vlastního výběru za polovičku :mrgreen: ...

email je na jejich stránkách ... ale žádná odezva ...
co se týče "tajného emailu" nevím o čem je řeč ..... psalo se na standardní email becherovky .... jinak no comment
« Poslední úpravu provedl(a) PetrSir v 11. 12. 2019, 19:40. »
Registrovaný uživatel
OSA si nechala udělat vlastní známku pouze na kšeft. Archy dostanou pouze zaměstnanci OSA. Jak s archy naloží bude jejich věc . Určitě jich bude na prodej na aukru atd dost. Jiné to je u Becherovky. Jejich archy jsou teď po celém světě a pouze 30 ks vlastní Češi. A každý majitel je Becherovce znám.
Registrovaný uživatel
Aleš Brichta na známce https://www.novinky.cz/kultura/clanek/prvnim-rockerem-na-ceske-postovni-znamce-bude-ales-brichta-vydava-i-skladbu-santa-maria-40306854
Registrovaný uživatel
Kromě emise "Aleš Brichta - sběratelská edice" vyjdou další tři nové. Více informací v článku na odkazu zde:

https://newsphila.blogspot.com/2019/12/cesko-konec-roku-2019-ve-znameni.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1