Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,

stručné a výstižné info k vydání "Delikomat 25 let":

Citovat
Dobrý den,

dle rozhodnutí vedení společnosti jsou známky neprodejné, není možné je žádným způsobem získat a ani v budoucnu nebude. Mají sloužit pouze k našim interním firemním účelům.

Děkujeme za pochopení.
DELIKOMAT s.r.o.
Registrovaný uživatel
Podle výrazu "není možné je žádným způsobem získat a ani v budoucnu nebude" v této univerzální odpovědi asi mají filatelistů už plné zuby.
Moderátor
Se nedivím :-)))
Moderátor
Delikomat III ale nedávno na dopise.
Moderátor
Ábych nezapomněl - pohledniceonline mají už 3 neděle nový vzor.

Doufám, že budu mít počítač dřív, než bude další … a že nepřijdu o archiv. :roll:
Moderátor
A aby toho nebylo málo, tak čtu, že:
10. ledna ANDY LOOS: ADVENTNÍ HEBREJSKÝ KALENDÁŘ VZ ZS 0103
Obrázek vložený uživatelem

a 21. ledna, čili dnes HISTORICKÉ KARTY EMANUELA KLOGNERA 1877 VZ TL 0104
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,

netuší někdo, kde sehnat ten sešitek "ANDY LOOS", případně za kolik by byl?
Registrovaný uživatel
solmyr napsal
Zdravím,

netuší někdo, kde sehnat ten sešitek "ANDY LOOS", případně za kolik by byl?


Andy Loos pořítíte u výtvarníka a karty běžně na aukru cena kolem 2 tis.
Moderátor
Na ty karty (a další chystané) jsem napsal - poslali mi odkaz na ceník, načež jsem odepsal, že nekradu.

Upřímně - levněji vyjde vydat vlastní Vlastní.
Registrovaný uživatel
Docela by mě zajímalo, kolik by byl někdo ochoten dát za Arch OSA nebo za Arch Becherovky ,když víme ,že pár kousků mezi lidmi je.
Registrovaný uživatel
Co se OSY týče tak odpověď bude tady v neděli v 18:10 https://aukro.cz/vlastni-znamky-vz-tl98-vz0917-0921-100-let-osa-6962218743.
Mě by spíše zajímalo, kolik odhadujete, že se na vlastní známky zaměřuje lidí, spíš myslím primárně na vlastní známky ne námětkáře, kteří si rozšiřují sbírky pouze některým sešitkem či tiskovým listem.
Dle ceníku letošních známek co už asi má většina lidí doma mi to tak přijde http://www.vydavame-znamky.cz/stav.htm 80 kompletních archů (kdyby třicet kusů si myslím šlo na přeprodej) tak to je 50 kompletní arch bez spodního okraje 70 archů dejme tomu chudší sběratelé to by mohlo být tak 130-150? Nebo myslíte že to je více? Při nákladech teď už 400 archů 1250 sešitků mi přijdou ty ceny dost nadhodnocené. Je pravda že se po některých kusech zaprášilo a to třeba nebyly levné ale prodávat to třeba za trojnásobek či více, už mi přijde dost šílené.
Na závěr jeden odkaz na zasmání https://aukro.cz/vz-vlastni-znamky-jedlickuv-ustav-na-obalce-6961287001?tab=more-history asi bych napsal jen gratuluji ... za 250,- mi přišel dopis i s polovinou sešitku.
Tak přeju pěkné sbírání.
Moderátor
A zatímco jsme spali, je nová (další nová) PohledniceOnline. Asi pro debilního
Valentýna. A dnes to máme i s obrázkem! :P
Všimnite si D+1. Od 3. (resp. 4.) února byl i na předchozí, od které obrázek nemám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Super, to se necháme tedy překvapit .Vlastní známky, by měl sbírat asi každý ,kdo sbírá ČR ..Prostě tam patří ,bez VZ nebude sbírka kompletní. Podobná situace je např u ČSR 1 tam patří i Zakarpatská Ukrajina a kolik sběratelů jí tam má ? :) K ose filatelista překupník snad nakontaktoval zaměstnance OSA a sehnal od něj 5 ks archů na aukru má několik profilů. Tohoto kšeftování se Becherovka vyvarovala. U Becherovky je každý z 30 vlastníků znám, 1 arch 1 sběratel. A pouze 5 sběratelů jsou Češi. Asi proto je zaregistrována poptávka na 1 Arch Becherovky s cenou 55 tis. i to bude asi málo.
Moderátor
Jan Brabec napsal
Super, to se necháme tedy překvapit .Vlastní známky, by měl sbírat asi každý ,kdo sbírá ČR ..Prostě tam patří ,bez VZ nebude sbírka kompletní. Podobná situace je např u ČSR 1 tam patří i Zakarpatská Ukrajina a kolik sběratelů jí tam má ? :) K ose filatelista překupník snad nakontaktoval zaměstnance OSA a sehnal od něj 5 ks archů na aukru má několik profilů. Tohoto kšeftování se Becherovka vyvarovala. U Becherovky je každý z 30 vlastníků znám, 1 arch 1 sběratel. A pouze 5 sběratelů jsou Češi. Asi proto je zaregistrována poptávka na 1 Arch Becherovky s cenou 55 tis. i to bude asi málo.

Já třeba jo! :mrgreen:
Ale netvrdím, že ju mám komplet.

Mimochodem, kolik sběratelů má třeba Chelčický region?
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 14. 2. 2020, 19:54. »
Registrovaný uživatel
Zdravím,

řekl bych, že archy známek Chelčice jsou mezi sběrateli minimálně tři. Ale o moc víc asi ne, jestli vůbec nějaké další pronikly mezi prostý sběratelský lid.

Viz příspěvek #1101 ze dne 14. 3. 2019, 14:18 v tomto tématu:

PetrSir napsal
Obec Libějovice prodává 3 ks VZ TL 0024 ... formou obálkové metody. Minimální nabídka je 8000,- za 1 TL. Více na stránkách SČF .
Registrovaný uživatel
Tak OSA se prodala za 8 tis. To je dost málo na to jaká to je vzácnost .Nebyla k tomu asi důvěra , protože osa jasně tvrdila ,že nic do volného prodeje dávat nebude a dnes se dá padělat všechno .0024 Se dal sehnat určitě snáze než Becherovka nebo OSA. Oficiálně se sice tvrdilo něco jiného ,ale stačilo se vypravit na tu správnou adresu čti radnici ;) určitě TL24 bude mezi filatelisty více než Bechrovky a osa
Moderátor
Valentýna jsem prošvihl, vrátila se zima, takže si můžeme ukázat, jak to vypadá.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak máme pauzu pro vlastní známky. Momentálně se nic netiskne .....
Moderátor
A kolik jich je už vytištěno s tím, že vyjdou až X.Y.?
Moderátor
Pokud si pamatuji, byly objednávky pozastaveny už někdy začátkem prosince. Asi se řeší skokové zdražení známek s nominálem "A" a možnost vydávání vlastních známek s nominálem "B".
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Pokud si pamatuji, byly objednávky pozastaveny už někdy začátkem prosince. Asi se řeší skokové zdražení známek s nominálem "A" a možnost vydávání vlastních známek s nominálem "B".


Poštovní tiskárna cenin v Praze, která patří státu i soukromým vlastníkům, řeší existenční problémy. Ubylo jí zakázek a dlouhodobě prodělávala. Tiskárna dosud zajišťovala výrobu českých poštovních známek, smlouva s poštou jí ale na skonci roku skončila a nového tendru se tiskárna nezúčastnila. Proto VZ karty historické byla poslední VZ.
Moderátor
Asi budeme známky tisknout tam, kde Rovníková Guinea nebo šejcháty?

Mimochodem, kolik lidí má TL ČKAIT (VZ 0039)? Teda krom Arbeita, ten snad má i VZ 0052 a 0049.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Asi budeme známky tisknout tam, kde Rovníková Guinea nebo šejcháty?

Mimochodem, kolik lidí má TL ČKAIT (VZ 0039)? Teda krom Arbeita, ten snad má i VZ 0052 a 0049.


Můžete specifikovat co myslíte VZ 0052 ??? Protože VZ TL 0052 nenexistuje a pokud myslíte ZS 0052 - tak ten je běžný (Mělník)
Moderátor
A, tak 53 - InterCora. Jsem se překouk.
Registrovaný uživatel
Zdravím, obracím se na sběratele , který by měl na prodej celý TL 0005 SZDC, TL 0013 Krematorium Pardubice, TL 0025 Česká Spořitelna, TL 0037 Delikomat II, TL 0041 750 let CB, TL 0047 Dvůr Králové, TL 0073 Delikomat III, TL 0090 Hácha a TL 0099 Delikomat IV předem děkuji za nabídku otoupal@idcpraha.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1