Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Premazal som téma, čo sem nepatrí...
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Dík.

Upozorňuju na to, že u těch německých je na jednom TL vždy jen jeden QR kód (pokud to lze posoudit) i na těch dvou TL je na obou ten samý kód, takže když je na sedmi známkách sedm různých, znamená to, že si 7 lidí zakoupilo/objednalo známky se stejným motivem, který je nabízen v nějakém vzorníku. Případně to možná mohlo být 7 různých nákupů, zjišťovat to nebudu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tady je ale ten QR kód jiný u každé známky, tak nevím.
Jinak existují i vydání v TL dvacetibloku (3 sloupce 7+7+6 známek), karta se 4 známkami, mikro sešitek se dvěma známkami a dokonce i sešitek se známkou jedinou!
Akorát nevím,. jestli má smysl sem dávat ukázky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Dokonce si lze nechat udělat i kartičky s jednou známkou! Otázka je, za jakých podmínek. Taková úprava má ale určitě nějaké podmínky a extra ohodnocení.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Anebo mají kartičku se dvěma VZ (Individuell), se čtyřma a dokonce Vlastní pohlednici s natištěnou známkou!
Vyblbnou se.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ale mají i větší archy - zde 20 známek (dost možná to je největší rozměr archu).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A jednou zase naše VZ:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tady vidíte jak automatická třídička umí poničit frankaturu. A není to ohnuté, jak bývá zvykem, ale odřené!
No a ten výstřižek - konečně jsem získal Delikomat IV. ;) Na zbytku velké obálky (větší A4) už byl jen adresát, ani odesílatel tam nebyl.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Rakouská VZ na dopise. Ten světlý pruh pod nápisem Österreich není vidět.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jen pro info zasílám další vyjádření k prodeji VZ TL 0073 a TL 0099 DELIKOMAT: Dobrý den ,
Dostala jsem vaši žádost na odkup našich poštovních známek.
Je mi to velice líto, ale nařízení jednatele společnosti stále platí a já ho nebudu a ani nechci porušovat.
Omlouvám se, ale naše známky vám neprodáme.
Jako sběratele vás chápu, ale nejde to.
Fakt mne zajímá, jestli z Vás někdo zajistil celé TL, nebo jsou nedostupné. :
Registrovaný uživatel
Já psal paní již několikrát kolem známek delikomatu ...... a vždy to samé ..... nejde a neprodáme .... maximálně mi chtěla poslat celý TL bez známek .... :D
Moderátor
petros_2020 napsal
Jen pro info zasílám další vyjádření k prodeji VZ TL 0073 a TL 0099 DELIKOMAT: Dobrý den ,
Dostala jsem vaši žádost na odkup našich poštovních známek.
Je mi to velice líto, ale nařízení jednatele společnosti stále platí a já ho nebudu a ani nechci porušovat.
Omlouvám se, ale naše známky vám neprodáme.
Jako sběratele vás chápu, ale nejde to.
Fakt mne zajímá, jestli z Vás někdo zajistil celé TL, nebo jsou nedostupné. :

Se klidně vsadím, kdo celé archy má. ;)
Moderátor
Pošta zareagovala hned, jak začalo mrznout a vydala nové PohledniceOnLine. Jo, mám to naskenované už od 19. ledna.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Manželčina kamarádka z ČB rozesílala epohlednice na Vánoce a tuším dvě že šesti nedorazily...
Registrovaný uživatel
A napsala dobře adresu? Správné PSČ, popisné čísla apod? Nepřeťukla se v mobilu? A bydlí ti lidé ještě na těchto adresách? A mají řádně označené své domovní schránky svým jménem a příjmením? Ne vždy je to totiž chyba pošty...
Moderátor
Jednou z těch adresátek byla moje manželka a vzhledem k tomu, že si posílají přání celkem pravidelně, tak to nepředpokládám.
Moderátor
Tak nám prozradili co mělo být to nevydané VZ 49. Měla to být návštěva papeže Benedikta v ČR a měl to být nejprve TL a poté ZS. A k tomu i celinová pohlednice (mimochodem, tohle nějak umřelo). A, jestli jsem to správně pochopil, ani se nezačalo tisknout, takže to nemá ani p. Arbeit.
Registrovaný uživatel
Zdravím, jestli by někdo měl navíc druhou polovinu sešitku ZS97 Nadace Jedličkova ústavu, mám na mysli tu s Chairou Lubichovou pošlete mi prosím nabídku na mail. Děkuji třeba se dohodnem.
Registrovaný uživatel
VZ ZS: 0111, VZ: 1030 – 1037
BROP s.r.o. - 20 let firmy
Nominální hodnota: 172,00 Kč
Orientace známek: 8 známek na šířku
Vydání: 24.02.2021
Náklad 10 160 ks
Informace: Známky nejsou předmětem prodeje

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bohužel neprodejné, již jsem psal jednateli a oznámil, že to mají jen pro své účely . ...
Moderátor
No, ještě se dá zaútočit na city! Ze staré (obchodní) známosti. Akorát najít ten e-mail...
Registrovaný uživatel
Myslím, že to neoblomíte, zkoušel jsem to několikrát :)
Moderátor
Najednou povolily ledy:
VZ TL: 0112, VZ: 1038 – 1062
SEDITA
Nominální hodnota: 475,00 Kč
Orientace známek: 25 známek na šířku
Vydání: 26.02.2021
Náklad 420
Informace: Známky nejsou předmětem prodeje.

Asi to zas bude mít pár vyvolenců, kteří to budou nabízet za 10-20 000 Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Můj nový úlovek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jak se k tomu donde?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1