Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
na lidske blbosti se vydelava nejvice ....
Registrovaný uživatel
Mám to od kamaráda který pro SEDITU pracuje.
Moderátor
Tak kdyby mi taky něco poslal ... ;)
Registrovaný uživatel
On je adresát, co mám informace tak známky použijí převážně na odměny v marketingových aktivitách ,které budou probíhat na výrobky Mila, Horalky, Lina, Rodinné oplatky -sušenky v roce 2021 a zbytek půjde na firemní korespondenci .
Moderátor
Akorát (nebudeme jmenovat) má 10 archů ...
Moderátor
Týden už to suším - nebyl čas:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Proč někteří mají a já ne?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kompletní abeceda - zrovna tou dobou přesné porto a jeden Foglar na R-nálepce, Apostu a k tomu pár VZ.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kolo101 napsal
na lidske blbosti se vydelava nejvice ....

Nechápu vaší invektivu ke sběratelův VZ , nemám pocit že na mé blbosti/ hlouposti někdo vydělává, spekulace ve filatelii byla, je a bude, jestliže je to nad můj limit tak si je nekoupím. Jako sběratel i Rakouska, Československa, České republiky nebudu mít některé kousky nezoubkovaných, žilkovaných, nevydaných a jejich vznik byl ryze spekulativní, omezené vydání, ztráta z tiskárny..........., přesto neodsuzuji neurážím a nevyvyšuji jedny sběratele nad ostatní.
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 31. 3. 2021, 10:45. »
Moderátor
A pořád jsou to řádně vydané a použitelné známky (neupotřebené). Na rozdíl od koleček z Mincovního obchodu. O ražbách se Čtyřlístkem údajně platné na Nauru, nebo kde, ani nemluvě.
Registrovaný uživatel
Zasílám druhý kousek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Neser! ;)

Ale 3× 19 = 57, to vychází, ale ne v době poslání, to ještě nemohlo dojít!
Čili, je to přefrankované.

Proč?
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 4. 4. 2021, 14:50. »
Registrovaný uživatel
Poslední získaný kousek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Není přefrankováno, platí si email - oznámení o dodání poštovní zásilky 3 Kč+ 54 Kč/ 57 Kč. Doufám že měsíčně vždy jeden vyškemrám.
Registrovaný uživatel
Tady někdo pěkně dráždí a provokuje !!!!
Registrovaný uživatel
Tak už nevím kam to spěje dnes prodán TL 0109 na AUKRU za 31 200 Kč , v aukci BURDA 28 000 Kč + poplatky a v aukci Flaška 33 000 Kč + poplatky, další je na AUKRU v nabídce za 39 999 Kč. Fakt by mne zajímalo kolik celých tiskových listů 0109 je v oběhu , když je vydavatel neprodával a neprodává.
Registrovaný uživatel
Jen pro info, byl vydán nový TL 0113 - 30 let s vámi, již jsem je kontaktoval a zaplatil 999 Kč / celý TL k odebrání od 14.4.2021.
Moderátor
petros_2020 napsal
Jen pro info, byl vydán nový TL 0113 - 30 let s vámi, již jsem je kontaktoval a zaplatil 999 Kč / celý TL k odebrání od 14.4.2021.

O tom vím, i jsem viděl, na webu pošty, ale když jsem chtěl dát obrázek ... maj to ňáký pokažený.
Registrovaný uživatel
Je fakt, že se s tím dělají drahoty od některých vydavatelů .... a ceny jsou taktéž přemrštěné. Pokud z toho není živeno něco jiného (výstava, charita apod.)
Registrovaný uživatel
Jestli vydavatel XY zájemcům napíše, že archy nejsou na prodej a jsou jen pro jejich použití a někdo má deset archů, tak to úplně není stejná startovací čára. Třeba u té Becherovky tam asi šance byla ale u Sedity to asi neprolomil nikdo. Mohl bych vědět co bylo obsahem obálky, nebo to je tajné?
Registrovaný uživatel
VZ TL: 0113, VZ: 1063 – 1076 - 30 let s vámi
Nominální hodnota: 475,00 Kč
Orientace známek: 20 známek na šířku, 5 známek na výšku
Vydání: 18.03.2021
Náklad VZ TL: 670 ks, VZ: 16 750 ks
Informace: info@eezy.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdysi jsem zkusil delikomatu napsat, že bych chtěl propagační materiály zaslat poštou a poslali mi obálku vyfrankovanou vlastní známkou a ještě k tomu jejich pohledy ... Toto jsem napsal i do Sedity tak uvidíme ... Ale problém Sedity je, že je to pouze obchodní zastoupení v ČR. Centrála je na Slovensku ...
Registrovaný uživatel
Vydavatelem VZ SEDITA je IDC Praha a.s. , Slovenská centrála IDC Holding a.s. s tím nemá nic společného.
Co mám informace tak známky z 300 archů budou rozdány jako odměny v MKT aktivitách, soutěžích 2021 na výrobky Mila, Lina, Horalky a Rodinné a Kávěnky, většina vydaných známek se tak dostane do oběhu a tím pádem i mezi filatelisty, v jaké formě zda v celku po 25 ks , či po 5ks dle výrobků nevím. Předpokládám že 30 archů se dostane mezi zaměstnance a 70 TL bude použito na korespondenci. TL SEDITA SPECIMEN ?
« Poslední úpravu provedl(a) Budvarak v 5. 4. 2021, 9:15. »
Moderátor
V pondělí bylo dopoledne jaro a tak (ovšem v úterý) přišlo toto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ze začátku to ještě šlo, většina VZ se dala sehnat. Čile se s nimi obchodovalo. I firmy, pokud VZ vydaly, byly ochotné ji poskytnout, ale co měli dělat, když se jim sešlo hejno dopisů od kšeftařů, kteří na nich chtěli zbohatnout. Začaly odmítat. Pak se vydávání chopili spekulanti. A celá záležitost, zpočátku tak slibně vyhlížející, jde od desíti k pěti. Podívejte se kdykoli na nabídky na Aukru. Je jich plno. Zájemců - nula. Jen občas se najde někdo, kdo prodá VZ za rozumnou cenu. V té chvíli kdy se objevila Jatka apod. jsem skončil. Je jasné, že se v podniku vždy najde pro známého cestička, jak k archu VZ, jinak deklarovanému jako neprodejnému, dostat. Otázkou je skutečně, kolik kdo je ochoten nebo schopen zaplatit.
Tak mám ve sbírce ty počátky a asi 50 VZ poštou prošlých.
Např. známky z TL 0109 měly být určeny pouze pro účely frankatury dopisů ve styku s podobnými kluby. A část má být prodána za předem stanovenou cenu s tím, že výtěžek bude určený na úhradu nákladů s vydáním známek. Tak mě to bylo sděleno jedním z členů této aristokracie.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1