Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Pavel_III napsal
Zdá se, že i v Řeči Pospolité mají hen ty oné, "internetznámky":
Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem


A umí to tisknout i na ... je to celé i s adresou a se vším na jednom papíru.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dneska jsme na přepážce České pošty koupil … (vlastní známky "B")

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pošta uz nedovede ani doručit obyčejný dopis.
je to jen agónie mamutího státem dotované mašinérie.
s poštovním úřadem nemá vůbec nic společného
je vlastně absolutně zbytečné se tím zabývat, tak to dál nerozvijim
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
Dneska jsme na přepážce České pošty koupil … (vlastní známky "B")

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Óoo náklad pouhých 8000 ks a na Aukru už za víc jak 8 stovek … (pořizovací cena 475,-Kč) a na poštách už nejsou k sehnání ...
Registrovaný uživatel
Zdravím, byl by někdo ochotný mě navést ke kontakům některých letošních vlastních známek, respektive kde se obrátit, kde sehnat. Jedná se o VZ 120 Boj s pandemií a VZ 116-118 Škoda auto, ostatní co mi chybí počítám budou neprodejné.
Moderátor
MikyM napsal
MikyM napsal
Dneska jsme na přepážce České pošty koupil … (vlastní známky "B")

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Óoo náklad pouhých 8000 ks a na Aukru už za víc jak 8 stovek … (pořizovací cena 475,-Kč) a na poštách už nejsou k sehnání ...

Na to, že to má náklad pouhých 8000 TL a že se to na pošty skoro ani nedostalo, je pozoruhodné, že se tím management chlubí v c.k. Poštovských novinách. Nevím proč. Maximálně naserou těch pár pošťáků, kteří zjistí že něco takového existuje a zároveň zjistí, že to už neexistuje (náklad myslím v Poštovinách neuvádí). Jako, jednou by se mohl management vzchopit k činu a k těm úžasným zaměstnaneckým výhodám, kteří pošťáci u pošty mají (jako je například vystát stejnou frontu jako všichni ostatní a roční prémie, včetně coronaviru, v ohromující výši 2000 Kč), by mohl každý takový arch dostat. Není to ani 500 Kč nominále, nákladově mnohem míň. Spíš věřím tomu, že management má půlku nákladu doma a postupně to bude rozprodávat na A za dvojnásobek.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 24. 10. 2021, 19:53. »
Registrovaný uživatel
Ano, Tl 95 je k prodeji na Aukro, ale majitel chce velké peníze a evidentně ani prodat nechce na naší nabídku 11 tis kč reagoval pouze odmítnutím a zdražením o další 2 tis. 😀 .
Není znám jiný další kus k prodeji u nás ani na Slovensku a to od roku vydání. Jediné co víme ,je to že pár kusů cca 10 šlo mezi zaměstnance a do volného prodeje šlo cca 10 ks tento obchod zajišťoval pro Becherovku pan prof. PhDr. Marcel Arbeit, Dr.
Ostatní šlo do zahraničí obchodním partnerům a více než 70% nákladů šlo na dopisy mimochodem nenašel jsem k prodeji ani prošlou obálku s Becherovkou její cena bude určitě kolem 500kč.
Registrovaný uživatel
Malé povídání na téma vlastních známek a vzniku Odborné společnosti sběratelů vlastních známek na odkazu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=tAB-280_mko
Moderátor
Další PohledniceOnline. A tentokrát najednou hned dva vzory!! Jak to funguje zatím nevím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pavel_III napsal
Další PohledniceOnline. A tentokrát najednou hned dva vzory!! Jak to funguje zatím nevím.
Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem

Tak těch vzorů u tadyhle tohohle "3D" bude víc. Viděl jsem už další.
Registrovaný uživatel
Ahoj Pavle
Toto bude ono -
https://www.postaonline.cz/3d
Moderátor
Takže dohromady 7 nových druhů najednou? Není to moc pro chudého člověka?
Ovšem teda dosud nikdy nezveřejnili vzor. Až fčil.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A máme tu další vlastní známky ZOO Jihlava, 2 sešitky. Dostupné na e-shopu ZOO.
Registrovaný uživatel
A k tomu ještě více než po roce vyšel TL Peter Berger ...
Registrovaný uživatel
Ještě je tu poslední vydání vlastních známek roku 2021 - TL 0130 Mladá Boleslav, prodej v infocentru a kupodivu byl k sehnání i TL 0130 Specimen.
Moderátor
jisi napsal
Ahoj Pavle
Toto bude ono -
https://www.postaonline.cz/3d

Tak jsem poslal. Zadal jsem to ve čtvrtek 23. 12. (resp. ve čtvrtek v noci ve 4:29) přes ynterneti. Odešlo to 27. 12. a došlo dnes (proč to šlo na poštu 628 00 přes 635 00 jest záhadou, kterou asi nikdo nedořeší). Myslel jsem si, že tam bude volba motivu ... a vono prd. Tak nevím.
Jenom doufám, že do Maďarska to nejde přes jižní pól a jestli jo, tak že tam dají pěkné štempl. :mrgreen:
Moderátor
Tak nejprve jedna z těch 6 vánočních variant a následně úplně nová, kterou jsem objevil dnes:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A nejnovější úlovek VZ. A tentokrát pěkná "identifikační" obálka s pěkným (no dobře, graficky nic moc, ale pěkně oražené a čitelné) razítkem. Obálka je nepochybně výrazně cennější jak obsah, ale jak moc vysoko si ju mám cenit, to netuším, není moc s čím srovnávat. Ovšem mne nestála vůbec nic a to se vyplatí!! :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Začíná v tom být bordel. Nejdřív další nová zimní (nevím, kde se to bere) a pak gratulační valentýnská, nebo tak nějak (k tomu je asi nějaký odkaz).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zřejmě je ještě mají:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,
tak tu máme další várku vydání vlastních známek:
* TL KAREL ZEMAN – VÝBĚR MEDAILÍ 2009–2021
* ZS ČSOB Private Banking
* ZS Konto Bariéry – Fond Ukrajina

Dostupnost zatím neznámá, datum vydání je 11.5. (TL) nebo 12.5. (oba ZS).
Registrovaný uživatel
pro solmyr
Mám na tebe prosbu ohledně "TL Karel Zeman". Nemáš odkaz a nebo případně fota?
Koupit ....

Děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravím,
vše co vím píšou na stránkách České pošty v sekci "Filatelie a PostFila" ... https://www.ceskaposta.cz/vlastni-znamka/prehled-vydanych-vlastnich-znamek.

Snad nedělám nepovolenou reklamu ... kdyžtak ten odkaz prosím smažte.
Registrovaný uživatel
solmyr děkuji
Registrovaný uživatel
Asi všichni víte... už pár dní je to k dostání na přepážkách pošt (tedy asi spíš těch velkých ...)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1