Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » vltavín

Vykupminci.cz
Numisargo

vltavín

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jakou cenu má prosím 19,2g krasejovsky vltavín.Děkuji :)
Registrovaný uživatel
asi by to chtělo fotku
Registrovaný uživatel
Osobně se snažím kupovat vltavíny od 50 do 100Kč/gram. Záleží na tom, zda je ťuknutý, jaký má tvar, strukturu... Třeba ježci besednice se pohybují kolem 200-500,-/gram. (těch pět set už je podle mne dost, ale jsou šílenci, asi spíše překupníci, co nabízí i 1000,- gram) Někde je tu téma vltavíny, tak se tam podívej, jsou tam i odkazy na prodejce, tak se můžeš podívat, za kolik je prodávají.
Registrovaný uživatel
redest napsal
jakou cenu má prosím 19,2g krasejovsky vltavín.Děkuji :)

Má takovou cenu, kolik je případný kupec ochoten za něj dát ale i ten nejpitomější kupec ho bude chtít napřed vidět. :evil:
Registrovaný uživatel
tento vltavín je scela bez poškození, ma tvar puldysku a bohatou skulptaci.A mnoho uzavřenych bublyn tet jsem ho koupil a zajímalo by mě jestli jsem udělal dobrý kup.moc vam děkuji za odpověd.
Registrovaný uživatel
koupil jsem ho přes aukro chtěli ho dva zajemci.krasejovsky vltavín 19,2g za 1675 Kč myslíte že to byl dobry kup, vltavínum se věnuji 6 let ale chtěl bych radu skušenějších,děkuji všem dopředu a hesky zbytek večera. ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím zde jsoucí, bez fotky to opravdu nikdo nemůže říct, jestli je cena adekvátní, krom toho ,z Krasejovky už ti ježečci nebyli takoví, jako třeba okolí Besednice ,či Chlumu, ale vyjímky samo jsou, prostě "foto"...
Registrovaný uživatel
Dej sem už konečně tu fotku ;)
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Dej sem už konečně tu fotku ;)

Nedá, raději nám o tom ještě 3x napíše :P
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
prominte ale fotky se mi tu nepodařilo dat moc se omlouvam.za všechny odpovědi děkuji.
Registrovaný uživatel
redest napsal
koupil jsem ho přes aukro chtěli ho dva zajemci.krasejovsky vltavín 19,2g za 1675 Kč myslíte že to byl dobry kup, vltavínum se věnuji 6 let ale chtěl bych radu skušenějších,děkuji všem dopředu a hesky zbytek večera. ;)
Zdravím,
Krasejovka je pěkná lokalita. Obecně - při velikosti kolem 20g je cena vyšší než u 1-2-5g střípků, které jsou v rozmezí 50-80 kč/g.

Pokud je to hezký, souměrný a nepoškozený půl disk, s nějakou rozumnou skulptací, a pěknou barvou, určitě jste s cenou neprohloupil.

Jen se mi zdá podivné, že po 6ti letech strávených zájmem o vltavíny, si nejste takovým kouskem jist.

PS: jen tak v rychlosti jsem vygooglil jeden moc hezký půldisk:
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Copak vygooglit to bych uměl taky ale najít ho, to už je horší. :roll:
Sakra pěkný kousek. :P
Registrovaný uživatel
Tož to ano, na té fotce je 44g půl disk, nejsem si jistý jestli besednický.
Kdybych odhadoval tenhle šutr, tak tipnu 30.000,- kč?
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás.
Mám na prodej, nebo výměnu za mince 27 kusů vltavínů z jižních Čech.Chtěl bych je prodat jako celek.Celková hmotnost všech kousků je přes 116g. Nejtěžší má 13,75g pak je tam nějakej přes 10g.Některé jsou slušné a nepoškozené jiné mají nějaké tuknutí.Vážnějším zájemcům pošlu fotky. Cena 4500Kč za vše, takže pod 40Kč za gram.
Registrovaný uživatel
Tak jsem vyhrabal ještě jednu menší skupinku.14 kusů.Celková váha 47,33g. Největší 9,75g. Cena za vše 1700Kč včetně poštovného.
Obě skupinky vltavínů dohromady 6000Kč.
Registrovaný uživatel
Můžete mi poslat mailem fotky?
trutnov@centrum.cz
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
« Poslední úpravu provedl(a) Trutnovak v 19. 12. 2012, 23:15. »
Registrovaný uživatel
nofuture101:
prosim o zaslanie skupinoveho fota (kolo pravitka) dotycnych kuskov.
vdaka.
_______________
Registrovaný uživatel
Madagaskarské sú pekné tiež. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Posílal jsem fotky, ale u Trutnováka mi to napsalo nedoručené, tak nevím jestli není špatný mail.Odesílal jsem to na trutnov@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Tak jsem dal fotky sem.
Na první fotce je ta první skupinka celá.
Na druhé je ta první skupinka Ty větší kousky.
Na třetí fotce je celá druhá skupinka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
..teď na Aukru skončil nový největší vltavín nalezený v Čechách. Dosud byl jako největší kámen uveden vltavín ze Slavic, který váží 265,5 gramu. Tento je ještě těžší! Váží 299g, takže pokud je opravdu pravý, tak je to pořádný macek... http://aukro.cz/prej-unikatni-vltavin-10-9-2-5-cm-299-gramu-i2865006992.html

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten vltavín jsem sledoval a asi bych byl ochoten za něj zaplatit i víc, ale jistotu že je pravý jsem opravdu neměl. Za prvé mít takový pravý kousek, tak to nafotím v super kvalitě. Dále bych si určitě nechal udělat nějaký posudek, že je 100%pravý. S pánem jsem komunikoval a na otázku jestli je vltavín 100% pravý mi neodpověděl, že prý ho má od kamaráda což píše i v aukci, ale jestli náhodou kamarád nebyl nějaký sklář to už asi nikdo nezjistí. A já se nepovažuji za takového odborníka, abych poznal že vltavín je pravý.Je až moc dokonalej tvar velikost a vše.
Ale jestli je pravý, tak supr kousek
Registrovaný uživatel
Súhlasím, pri takej rarite bez hodnoverného certifikátu zaplatiť 150 tisíc je veľká odvaha.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nofuture101 napsal
Zdravím Vás.
Mám na prodej, nebo výměnu za mince 27 kusů vltavínů z jižních Čech.Chtěl bych je prodat jako celek.Celková hmotnost všech kousků je přes 116g. Nejtěžší má 13,75g pak je tam nějakej přes 10g.Některé jsou slušné a nepoškozené jiné mají nějaké tuknutí.Vážnějším zájemcům pošlu fotky. Cena 4500Kč za vše, takže pod 40Kč za gram.


Pokud stále nabízíte, pošlete foto, děkuji...

i_va@volny.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Minerály » vltavín

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1