Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - Nabídka

Vykupminci.cz
Numisargo

Vltavíny - Nabídka

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Z důvodu upadání mé sběratelské vltavínové vášně a směřování mých zájmů směrem ke krystalovaným minerálům bych rád nabídl několik kousků z mé staré sbírky - vše viz nabídka níže. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat přímo zde nebo na mail OtodusAksuaticus@gmail.com
Registrovaný uživatel
Dobrkovská Lhotka - Zatáčka

Drobný vrstevnatě skulptovaný prohnutý vltavín s lakovým povrchem bez výrazného poškození - viz fotografie (v reálu je vltavín o kousek hezčí než na fotografiích)

Hmotnost: 17.3g
Rozměry: 3.6 x 3 x1.8 cm
Cena: 9.515,- Kč (550Kč/g)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nesměň

Vltavín kyjovitého tvaru bez výrazného poškození s drobným, pro lokalitu typickým setřením - viz fotografie

Hmotnost: 26.5g
Rozměry: 5.3 x 3 x 1.4 cm
Cena: 18.550,- Kč (700Kč/g)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nesměň

Vltavín kyjovitého tvaru bez výrazného poškození s drobným, pro lokalitu typickým setřením - viz fotografie.

Hmotnost: 38.3g
Rozměry: 6.1 x 3.6 x 1.6 cm
Cena: 30.640,- Kč (800Kč/g)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chlum nad Malší

Hluboce skulptovaný půl disk s drobným lesklým místem o velikosti cca 1.5 x 1mm (zohledněno v požadované ceně) jinak bez výrazného poškození - viz fotografie.

Hmotnost: 20.6g
Rozměry: 4.3 x 2.7 x 1.6 cm
Cena: 19.570,- Kč (950Kč/g)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Oba kousky z Nesměně mají už nového majitele.
Registrovaný uživatel
Tak to naprosto gratuluji. Nedávno jsem kvůli nedostatku financí prodávala na Aukru můj nejkrásnější a zároveň tvarově nejzajímavější vltavín s dokonalou sklulptací bez sebemenšího poškození a jeho cena byla velmi překvapivá. Pouze 450Kč/g. Tipovala jsem dvojnásobek. Takže gratuluji, to jsi prodal hodně dobře.
(chtěla jsem vědět, jaká je jeho tržní cena, proto jsem ho dala od koruny... asi to budu příště muset dělat stejně ;) )
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 21. 11. 2021, 19:32. »
Registrovaný uživatel
Dekuju. Ted behem covidu zacal byt po tehle zelenejch mrskach docela hlad a ceny neskutecne vyskocily. Nerad se s nimi loucim, ale slibil jsem manzelce, ze po letech dotahnu nejake resty, tak mi s tim snad tihle "konici" trochu pomuzou :)
Registrovaný uživatel
jj, to plně chápu. Nemám tak hezké, ani velké, i tak se s nimi těžko loučím.
No a ženy, ty se mají poslouchat. To také chápu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
PS: .. a ten poslední je naprosto úchvatný...
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 22. 11. 2021, 20:15. »
Registrovaný uživatel
Tak ja som naposledy svoju celú zbierku predal za 70kč/gram, hneď ako som ju predal, cena vltavínov závratne stúpla. Ale čo už.....človek sa učí z vlastných chýb.
Registrovaný uživatel
Hm, to je škoda. Kdo mohl tušit, že to takto vyletí :-(
Registrovaný uživatel
Teraz sa chcem zamerať skôr na drahý opál z Dubníku, ale aj vltavíny si znova asi nejaké skúsim doplniť do zbierky.
Registrovaný uživatel
Když to teď pár měsíců sleduji, tak cena letí po pravdě raketově nahoru a podle mne je to hlavně díky zahraničním nakupujícím z Číny, USA a Malajsie.
Registrovaný uživatel
Spíše to bude tou šílenou inflací a je to asi dobrá investice...
Registrovaný uživatel
No s tím co předvádí ČNB se není vůbec čemu divit, že lidé ukládají peníze do čeho jen jde. Mám připravené ještě nějaké kousky z Moravy, myslel jsem, že je pustím, ale zvažuju, že bych byl vlastně sám proti sobě a ještě si je asi nějaký čas ponechám. Jinak přeji všem pohodové sváteční dny.
Registrovaný uživatel
Ale kdež, šup s nima na fórum! 😉
Registrovaný uživatel
Prodám krásnou obrázkovou knihu České a moravské vltavíny. Vydal Granit s.r.o., Praha v roce 2018. Stav: jako nová. Cena 1000 kc, plus poštovné 60 kc. Možnost i osobního předání v Č. Budějovicích.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - Nabídka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1