Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » vojenská knížka + průkaz s razítkem orlice

Vykupminci.cz
Numisargo

vojenská knížka + průkaz s razítkem orlice

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, našel by se tu někdo kdo by poradil s tímto průkazem ? Info. a cena ? předem se omlouvám za tu druhou fotku co je rozmazaná .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Kabe v 2. 5. 2017, 12:43. »
Moderátor
VK se po dovršení věku (60 let) při vyřazení z vojska odevzdávala na Okresní vojenské správě. Jmenovaný obdržel propouštěcí list. Vše dle Branného zákona. Jistě se občas nějaký neodevzdal. Cenu tak nějak symbolicky, to je důležité jaký má průběh služby, zařazení, hodnost, podpis velícího atd. To zkuste nafotit. K průkazu patří odznak, který se nosil na oděvu.
Registrovaný uživatel
:shock: Za války už byly laminovačky? Suverénně nejstarší zalaminovaná věc, kterou jsem kdy viděl.
Moderátor
Lukáši,
má dobré oči, já to považoval za pěkné pouzdro, ale asi máte pravdu. Lze předpokládat, že to někdo nechal upravit?Bohužel :? prodejce mlčí! :'(
Registrovaný uživatel
O postrehu Lukas105s niet pochýb,ale zalaminované to predsa mohlo byť aj vlani..Ako bankovka,kvôli ochrane,či nie?
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, foto dodám večer, odznak bohužel není a co se týče té laminovačky tak bohužel o tom nic nevím, plast je celkem dost tvrdý a vypadá i používaně, nově rozhodně ne . Zatím vám děkuji za odpovědi a jak jsem psal na začátku večer přiložím další fotografie .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » vojenská knížka + průkaz s razítkem orlice

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1