Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Vojenské sběratelství » Volná diskuze.

Vykupminci.cz
Numisargo

Volná diskuze.

Moderátoři: Paul, turtleoverhead.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
krocan Roman měl smůlu,a smůla se lepí na paty a proto tvůj děda házel ty pařáty do polívky...tu zkurvenou smůlu :D vyvařit :D :D :D :P :P
Registrovaný uživatel
...kefo...jo do pytle a do Vltavy s tebou,mydlil bych tě pádlem až do Budějc :D :D :D
Moderátor
ramires napsal
...a turtle si cpe do mrazáku psy :D 8) 8)

Maso jako maso ;)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...kefo...jo do pytle a do Vltavy s tebou,mydlil bych tě pádlem až do Budějc :D :D :D

Na to už je asi pozdě :D
Registrovaný uživatel
otázkou kdy se to stane větší hrozba než russ https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-si-tin-pching-komuniste-strana-tajemnik-lidr-komunismus-sjezd.A221022_190430_zahranicni_klf
Registrovaný uživatel
https://tv.idnes.cz/zahranicni/izrael-3d-tiskarna-rostlinne-suroviny-umele-maso.V221023_124317_idnestv_pech

včera jsme byli s klukama na výstavišti. úžasné věci co člověk dokáže...
ale beztak je nejvíc zajímala rc technika ww2 v 1:6 :D a nebo žebych to byl já?
Registrovaný uživatel
No sicher ne ty kluku samolibá :D :D
Registrovaný uživatel
mi něco uniklo... https://www.idnes.cz/xman/sex/kalhotky-prenosne-choroby-oralni-sex-analni-sex-kondom-rouska.A221021_153014_xman-sex_fro?zdroj=top
Registrovaný uživatel
bratia fotografové a numismatici, vánoce se blíží a já chtěl ženě koupit malou tiskárnu. ale koukám, že je to děsně levné, tak mě hned napadlo koupit kvalitnější, ať si může tisknout i foto a pak mě už napadlo, proč k tomu nepřidat i skeny mincí... :) (já vím, měl to být dárek pro ní). takže zásadní otázka, jak kvalitní sken potřebuji aby to bylo použitelné? stačí např. 2400x1200? nebo to chce víc? případně zkušenost s foto.
díky
Registrovaný uživatel
vychází mi z toho asi dle recenzí Canon PIXMA TS8350
« Poslední úpravu provedl(a) ferovyobchodnik v 24. 10. 2022, 12:50. »
Registrovaný uživatel
PIXMA jsou super tiskárny, kdysi jsem ji míval, pigmentový inkousty jsou parádní, vysoká kvalita stalost. Náchylný na odreni. Dražší a papíry taky drahý ale dají se docela dobře používat neznackovy. Ale se scannerem ti neporadím. Chtělo by to na nějaký vyzkoušet a od toho se odrazit.
Registrovaný uživatel
Vyskúšať po dodaní a ak nebude vyhovovať, tak vrátiť v zákonnej lehote.
Moderátor
Viděli záchod, ale ani nevěděli, jak ho použít. Prostě se vys*ali na podlahu a vodu ze záchodu používali na pití,"
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-kole-zjistil-kde-jsou-rusove-vesnicani-pomahali-pri-okupa/r~f5c1a63055cd11ed8d680cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=826550&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Registrovaný uživatel
Rôzne tlačové agentúry vydali správu o zásahoch ruských vojnových lodí v prístave Sevastopoľ na Kryme. Niekde sa píše o ukrajinských raketách, niekde zas o dronoch. Podľa nepotvrdených správ Ukrajinci potopili fregatu Admirál Makarov. Tá fregata bola zasiahnutá už na jar pri potopení krížnika Moskva, podarilo sa ju však opraviť. Útok potvrdili aj ruské média a Moskva okamžite pozastavila dohodu o vývoze obilia z ukrajinských prístavov. Uvidíme či sa v najbližšom čase potvrdí premena fregaty na ponorku. :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pravdepodobne na tom bude niečo pravdy, keď to oznámil poradca ukrajinského ministra vnútra Anton Geraščenko. Jeho stručné vyjadrenie znie:
V Sevastopoľskom zálive horia 4 ruské vojnové lode. Jednou z tých, ktoré vybuchli, bola fregata Admirál Makarov. Dodal, že Admirál Makarov je nosičom riadených striel Kaliber. Práve z nej boli v júli vypálené rakety, ktoré zasiahli mesto Vinnica a zabili tamojších Ukrajincov.

https://charter97.org/ru/news/2022/10/29/521996/
Registrovaný uživatel
Říkali mi příbuzní, kteří bydleli v poměrně skromném domku na okraji Brna, jak se jim v pětačtyřicátém sovětští osvoboditelé vysrali přímo do manželské postele na peřiny. Holt, jiný kraj - jiný mrav.
Adalbert
Moderátor
Tony-KK to je dost, že se taky někdy ukážeš :D
Registrovaný uživatel
Adalbert napsal
Říkali mi příbuzní, kteří bydleli v poměrně skromném domku na okraji Brna, jak se jim v pětačtyřicátém sovětští osvoboditelé vysrali přímo do manželské postele na peřiny. Holt, jiný kraj - jiný mrav.
Adalbert

Znáš ten vtip jak žena říká manželovi, "pojď do ložnice, budem dělat nějaký prasárny" a týpek ji na to odpoví, " no jasně, třeba posereme polštáře"
...ty se tomu tlemíš ale mohlo nás to zabít....když budu chtít někoho opravdu ponížit nebudu srát na záchodě ...logicky...vyseru se mu do postele ,ale nebude to znamenat,že nevím co je hajzl...všíchni udivení jak neumí Rus srát na hajzlu...jsem si myslel,že toho o lidský povaze víte víc 8)
Registrovaný uživatel
...ty se tomu tlemíš ale mohlo nás to zabít....když budu chtít někoho opravdu ponížit nebudu srát na záchodě ...logicky...vyseru se mu do postele ,ale nebude to znamenat,že nevím co je hajzl...všíchni udivení jak neumí Rus srát na hajzlu...jsem si myslel,že toho o lidský povaze víte víc 8)
Registrovaný uživatel
..a dvakrát ,mě musí sledovat Biska jinak to neni možný :D :D
Registrovaný uživatel
tys asi neviděl návštěvníky...
Registrovaný uživatel
ale protože su zhnusen, udělám dobrý skutek a najdu ti to https://www.youtube.com/watch?v=sExhpQ7dd8Y
Registrovaný uživatel
...ale viděl byli tady a mám novou Strážní věž ;) ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Sběratel.com » Vojenské sběratelství » Volná diskuze.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1