Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Vše o meteoritech.

Vykupminci.cz
Numisargo

Vše o meteoritech.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
oldrich312 napsal
Ahoj mohl by mi někdo určit pár kamenů dik

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Ta koule je zajímavá. Jediné, co trošku vypadá jako meteorit je v pořadí na třetí fotce, některé ostatní fotky kamenů podle lasturnatého lomu, poloprůhlednosti a bílé kůry (na poslední fotce) jsou pazourky a nebo opály. Škoda, z fotek se nepozná hustota, je ten třetí kámen těžký?
Registrovaný uživatel
achondrit napsal
meteorites world napsal
Kdyby jsi si přečetl autorský práva NASA byl bys chytřejší ale jsi hloupý, tudíž ti to dává možnost bezdůvodně lidi napadat že? Chytráčku VESMIRKU CHONDRYTE ACHONDRITE!!!! Jsi opravdu pro smích!!!!


Tak vidím, že Grofik je slepý k takovým názorům, které cituji, a kdybych je napsal já, byly by ihned smazány. Ale vážený a slušný Mitomek s IQ tykve je tolerován. Na stránkách www.meteoritesworld.com žádné citace zdrojů k obrázkům, odkud sis je převzal, nevidím, bohužel. Není to o tom, kdo je jak chytrý, ale kdo si svoje stránky staví na ukradených fotkách. O textu se nebavím, podle stylu plného gramatických chyb každý pozná, že je píše žák páté, maximálně šesté třídy základní školy. Opravdu jsi asi neměl z češtiny jedničku, že?

A směšný? Jsi ty Mitomku s tou tvojí nikde neevidovanou a tedy neoficiální "společností" Meteorites World... jsi sám jako kůl v plotě a nemáš žádný kolektiv lidí, co jsou okolo tebe nebo snad pod tebou. Jen se divím všem ostatním, co radši mlčí a "žerou" ti to i s navijákem, včetně moderátora. Tak hodně štěstí.

Řekl bych, že Vy o meteoritech nevíte vůbec nic..Jen ty vaše poznámky které nikoho nezajímají kazí tuto diskusi.. Už jste zničil jednu a myslím že to bohatě stačí.. A místo navážení do Mitoma by jste si měl zamést před svým prahem. Sám nic neděláte, jen blbě kecáte a ničíte co se dá. Docela je to už i vtipný toto.. Nikoho takového jsem snad ještě nikdy nepotkal... :evil:
Registrovaný uživatel
Duby, co řešíš - neumíš se přes to přenést jako ostatní? Piš věci k meteoritům. Tak to je a Ty to nespravíš.
Registrovaný uživatel
DubyCz napsal
achondrit napsal
meteorites world napsal
Kdyby jsi si přečetl autorský práva NASA byl bys chytřejší ale jsi hloupý, tudíž ti to dává možnost bezdůvodně lidi napadat že? Chytráčku VESMIRKU CHONDRYTE ACHONDRITE!!!! Jsi opravdu pro smích!!!!


Tak vidím, že Grofik je slepý k takovým názorům, které cituji, a kdybych je napsal já, byly by ihned smazány. Ale vážený a slušný Mitomek s IQ tykve je tolerován. Na stránkách www.meteoritesworld.com žádné citace zdrojů k obrázkům, odkud sis je převzal, nevidím, bohužel. Není to o tom, kdo je jak chytrý, ale kdo si svoje stránky staví na ukradených fotkách. O textu se nebavím, podle stylu plného gramatických chyb každý pozná, že je píše žák páté, maximálně šesté třídy základní školy. Opravdu jsi asi neměl z češtiny jedničku, že?

A směšný? Jsi ty Mitomku s tou tvojí nikde neevidovanou a tedy neoficiální "společností" Meteorites World... jsi sám jako kůl v plotě a nemáš žádný kolektiv lidí, co jsou okolo tebe nebo snad pod tebou. Jen se divím všem ostatním, co radši mlčí a "žerou" ti to i s navijákem, včetně moderátora. Tak hodně štěstí.

Řekl bych, že Vy o meteoritech nevíte vůbec nic..Jen ty vaše poznámky které nikoho nezajímají kazí tuto diskusi.. Už jste zničil jednu a myslím že to bohatě stačí.. A místo navážení do Mitoma by jste si měl zamést před svým prahem. Sám nic neděláte, jen blbě kecáte a ničíte co se dá. Docela je to už i vtipný toto.. Nikoho takového jsem snad ještě nikdy nepotkal... :evil:


Vždyť je to přece jasné... DubyCz = Mitom07 = .... = lišák = "virtuální společnost" Meteorites World. Napsal jsem akorát, že mnohých věcech nemá pravdu, třeba o tom výskytu křemene v meteoritech, částečné klasifikaci a jedinou odpovědí se mi dostalo akorát nadávek a posměšků, včetně komolení mých pseudonymů, achondrit je s měkkým, ne s tvrdým.

A znovu opakuji, co je cílem dotyčného a tohoto vlákna "Vše o meteoritech"? Je to určování, nebo poučování? Co sem vkládá si může kdokoliv na internetu najít a nevím, jak moc to souvisí se sběratelstvím. NASA má copyright na určitá fota, ale Mitom samozřejmě neuvede, odkud je ve svém kompilovaném plagiátu má zkopírovány, to mě na něm nejvíce vadí, kdyby řádně citoval, neceknu ani slovo. Kdybych něco podobného udělal v diplomce, neobhájím ji. Je to základ etikety, netikety a všeobecně slušného chování.
Registrovaný uživatel
Citovat
Kdybych něco podobného udělal v diplomce, neobhájím ji. Je to základ etikety, netikety a všeobecně slušného chování.


Pokiaľ Ty robíš diplomaciu , už sa nečudujem ničomu v strednej Európe. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
Kdybych něco podobného udělal v diplomce, neobhájím ji. Je to základ etikety, netikety a všeobecně slušného chování.


Pokiaľ Ty robíš diplomaciu , už sa nečudujem ničomu v strednej Európe. :twisted:


Grofik, napsal jsem diplomku, tedy diplomovou práci, která se dělá na vysokých školách, první je bakalářka, druhá diplomka (magisterská), třetí rigorózní (doktorská)... to s diplomacií a zastupováním státu za hranicemi nemá pranic společného. Nevím, ale třeba se to na Slovensku jmenuje jinak. Dle google to ale máte také.

diplomovka.sme.sk/
« Poslední úpravu provedl(a) achondrit v 18. 7. 2015, 9:01. »
Registrovaný uživatel
Páni kolegovia ; navrhujem toto vlákno premenovať na KECÁREŇ - TLACHÁREŇ o METEORITOCH , prípadne iné úvodné motto , napr. prevážne vážne o meteoritoch ... a založiť ešte jedno seriózne vlákno na tému všetko o meteoritoch .

Poprosím o Vaše názory ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 18. 7. 2015, 10:26. »
Moderátor
Grofiku když už se zmýlíte a popletete si pojmy je chlapské to přiznat a nezakecávat to. Já se například včera zmýlil v jiném tématu a uvedl jsem to.
Nezlobte se na mne ale vlákno minerály-meteority potřebuje jiného moderátora jako sůl.
Registrovaný uživatel
Přejmenování vlákna, blokování účtů a zvlášť smazání vlákna jsou nástroje, které je třeba užívat opatrně, kdyby jsi Grofiku vlákno lépe moderoval, nemusel by jsi o nich přemýšlet. Příspěvek od Dobyho měl být hned smazán, není v něm o meteoritech nic - pak by vlákno bylo mnohem "zdravější" - teď se zase hrabeme v pocitech - Kučera i chondrit mají z mého pohledu pravdu, nezvládáš. Já chondritovi rozumím, pro něj je to předně profesní hrdost - Mitomovi rozumím podstatně méně, možná právě proto, že se snaží o "tajemno".
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
Grofiku když už se zmýlíte a popletete si pojmy je chlapské to přiznat a nezakecávat to. Já se například včera zmýlil v jiném tématu a uvedl jsem to.
Nezlobte se na mne ale vlákno minerály-meteority potřebuje jiného moderátora jako sůl.


Neviem v čom som sa zmýlil ? :shock: rád si to prečítam Mr. Kucera.

Pokiaľ hodnotím Mitom07 a ostatných prispievateľov jeho myšlienkovému pochodu rozumiem viac ,
Nevadia ani ďalší prispievatelia , len nerozumiem jednej veci... prečo nezaložia vlastné vlákno o meteoritoch a nerozvíjajú svoje myšlienky bolo by to daleko korektnejšie ako čakať spôsobom "supa".

Nakoniec super nápad založiť novú tému mimo minerálov o meteoritoch a dosadiť nového moderátora .

Mimoriadne budem spokojný. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
2 tyzdne som bol mimo, myslim ze tepla slana voda raz za cas prospeje kazdemu.

ta ''vlajkova lod'' o meteoritoch je medzicasom uz v prdeli,
sice neviem preco,
ale dufam ze som neprisiel o nejaky zabavny cirkus.

grofikov navrh na dalsieho moderatora so vztycenou hlavou prijimam 8)

myslim ze je nacase aby tu bolo vlakno o meteoritoch,
bez toho aby sa v nom pralo spinave pradlo.

dokazali ste, zatial, vazeni pani, znechutit uplne kazdeho.
tento web si to nezasluzi,
mali by sme si pomahat, nie sa navzajom nasierat.
_______________
Registrovaný uživatel
Meteority sú mimozemské vecičky a najlepšie bude úplne mimo témy Minerály ; vytvoriť samostatnú tému.

Nebudem musieť sledovať ktorý člen a prispievateľ nebol po svoju dávku liekov u psychiatra , už sa teším . :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Navrhové založení nového vlákna není asi ta správná cesta - toto je FORUM - tzn. ve smyslu, že se každý může vyjádřit, ale vyjadřovat by se měl k tématu vlákna - meteoritům. Jestli je potřeba mít svůj prostor, který je pod kontrolou zřizovatele, tak od toho je např. WEB, tak jak si ho Mitom založil.
Ty Grofiku by jsi měl smazat příspěvky, které se meteoritů netýkají - tyto pře "mimo mísu" nikoho nebaví.
Registrovaný uživatel
Navrhujem novú tému a nie vlákno.
To si budete Dámy a Páni viesť sami .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Muonionalusta - má někdo jiný názor?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, mám vztekem zatemněno. Ale ať je to téma nebo vlákno, nic to vzásadě nemění - je třeba důsledně hlídat..
grofik napsal
Navrhujem novú tému a nie vlákno.
To si budete Dámy a Páni viesť sami .
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Kucera napsal
Grofiku když už se zmýlíte a popletete si pojmy je chlapské to přiznat a nezakecávat to. Já se například včera zmýlil v jiném tématu a uvedl jsem to.
Nezlobte se na mne ale vlákno minerály-meteority potřebuje jiného moderátora jako sůl.


Neviem v čom som sa zmýlil ? :shock: rád si to prečítam Mr. Kucera.

Pokiaľ hodnotím Mitom07 a ostatných prispievateľov jeho myšlienkovému pochodu rozumiem viac ,
Nevadia ani ďalší prispievatelia , len nerozumiem jednej veci... prečo nezaložia vlastné vlákno o meteoritoch a nerozvíjajú svoje myšlienky bolo by to daleko korektnejšie ako čakať spôsobom "supa".

Nakoniec super nápad založiť novú tému mimo minerálov o meteoritoch a dosadiť nového moderátora .

Mimoriadne budem spokojný. :D


PavelPa, vztek nic nevyřeší... pan Kučera měl na mysli asi to, že diplomka/diplomovka (CZ/SK) a diplomacie/diplomácia (CZ/Sk) jsou V OBOU JAZYCÍCH naprosto různá slova s různými významy, tudíž Grofikovo osočení na moji postavu bylo liché a úplně mimo. Obhajuje a citují se zdroje jedině v diplomce/diplomovce, nikoliv v diplomacii/diplomácii. Grofik se nemusel zmýlit, jen prostě a jednoduše neumí číst! A to mu to ještě překládám. To však nehovoří nic o tom, že by měl svoji chybu uznat/přiznat ;-))) jelikož Grofika nějakou dobu znám, vím, že své chyby neuzná/nepřizná! NIKDY! A obyčejnými diskutujícími, pokud nepíšou to, co chce slyšet, tento moderátor pohrdá a ještě je jedovatě označuje jako ty, co by se měli léčit, že vysadili léky, atd... neskutečná drzost! Proč dělá to, co by si nepřál, aby jiní dělali jemu?
Registrovaný uživatel
to achondrit ; pevne držím palce nech admin založí novú tému o meteoritoch a budeš "King".

Konečne bude v mineráloch pokoj. :D

Apropo karelpa mal záujem navodiť odbornú diskusiu , aéééé Tebe nejde o diskusiu len o konflikt...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
to achondrit ; pevne držím palce nech admin založí novú tému o meteoritoch a budeš "King".

Konečne bude v mineráloch pokoj. :D

Apropo karelpa mal záujem navodiť odbornú diskusiu , aéééé Tebe nejde o diskusiu len o konflikt...


Grofik, opět kecy, kecy... o žádný konflikt mi nejde. Moje první příspěvky byly věcné a týkaly se meteoritů. Viz křemen v meteoritech, který tam zjistili, polemika o termínu enstatit, což není druh meteoritu, jak z textu Mitoma o magnetismu vyplývá, ale druh minerálu, rozšíření klasifikace, atd. A místo věcné odpovědi jsem se dočkal jen urážek, což jsem mu následně vrátil. Takže kdo otevírá konflikt?

Chci jen pochopit myšlenkové pochody zakladatele vlákna - založí si veřejný web s dokonce mezinárodní koncovkou COM, kde se věnuje meteoritům, články sem zkopíruje a co se tady čeká? Přece diskuze, co mu tam chybí nebo nechybí. A že si to dotyčný bere osobně a snad útočně? Jeho problém... opodstatnělá kritika je vždy přínosná.
« Poslední úpravu provedl(a) achondrit v 19. 7. 2015, 18:21. »
Registrovaný uživatel
Téma uzamknutá .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Minerály » Vše o meteoritech.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1