Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » :::Výměna mincí:::

Vykupminci.cz
Numisargo

:::Výměna mincí:::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To rozhodne ne, stredoveka bohemika uplne staci:). Pouze zprostredkovavam obchod.
Registrovaný uživatel
xjert01: kdyz jsi offline, tak se neda kliknout na email
Registrovaný uživatel
Tovy: email je jert01 zavinac yahoo.com.
Moderátor
Vážení kolegové a kolegyně!

Dnes bych měl na výměnu dvě slezské mince.
Tou první je XV krejcar 1662 lehnicko - břežského knížete Jiřího III. Jde o nadprůměrný kus, ale podařilo se mi získat od jednoho uživatele tohoto fóra ještě lepší, proto tento dávám pryč.

Druhou mincí je pak krejcar vratislavského biskupa Františka Ludvíka ražený v Nyse.

Vyměním za slezské vládní ražby. Např. hezké 3 krejcary a krejcary Ferdinanda II., případně nějakou tu ražbu Ferdinanda III. nebo Leopolda. (ale beru v podstatě jakéhokoliv panovníka).

Jsem ochoten mince i prodat, ale zvlášť za tu první jsem dával vyšší částku, takže nevím, jestli by s ní dotyčný zájemce souhlasil :?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Obě předcházející mince už jsou pryč, ale ještě bych měl na výměnu tento denár Přemysla Otakara I. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nabízím k výměně haléře slezských měst Kozlí (Koźle, Cosel) a Těšín za jiné slezské haléře srovnatelné vzácnosti i srovnatelné zachovalosti (možno i jednotlivě).
pytlas@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Aaaa..pan kolega :D Obávám se, že tady kromě mě a dalších dvou - tří lidí středověké Slezsko nikdo nedělá a materiálu na výměnu bude velmi málo. Těšín je relativně běžný (asi čtvrtý kus tohoto typu, který letos vidím), Kozlí je vzácnější. Kdyby bylo čistě náhodou na prodej a ne na výměnu, měl bych zájem.
Registrovaný uživatel
vymenim tieto dobove falza:
poľska poltura Žigmunda III. Vasu (1587-1632) mincovňa Bydgoszcz
uhorský denár Vladistav I. 1440-1444

za nejake strieborne koliecko:)

janpeter@post.sk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
o to uherske falzum bych mel z badatelskych duvodu pripadny zajem. takze kdyby se neudalo na vymenu a bylo by za skutecne rozumnou cenu, dej pls vedet.

pokud jej ziska nekdo jiny, ocenim v budoucnu jeho pripadne zapujceni pro nedestruktivni zkoumani, v poradku jej pak vratim zpet...
Registrovaný uživatel
co je rozumna cena? posli mi to na mail
Registrovaný uživatel
zopar dobovych falz, ak by sa niekomu hodili, rad vymenim

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
ahoj, zoberiem ich.
Registrovaný uživatel
Ponukam na vymenu dve mince sliezka polgrose Svidnice za jeden citatelny denarik, alebo inu drobnu mincu Leopolda.

bennito zavinac centrum.sk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tocomabyt: Ta "falza" už jsou pryč?
Registrovaný uživatel
ano, bolo po nich do pol hodky.
ak tak mi napis na mail co tam bolo take zaujimave, zaujem bol necakane velky.
_______________
Moderátor
Vyměním tyto dva slezské 3 krejcary (Krnov a Minstrberk - Olešnice) za slezské vládní ražby v hezké kvalitě.

Obrázky:


Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
P.S. Případně jsem je ochoten pustit výměnou za drobné mince grošové měny (české, uherské a německé)
Registrovaný uživatel
Zdravím,vyměním tento bílý groš za jakýkoliv jiný bílý nebo malý groš v podobné kvalitě.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vymením rôzne malé groše cca 10 ks za mince Leopolda I. v adekvátnej hodnote. Foto pošlem mailom.
Ponuky na odkúpenie neposielajte.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj,

dneska tu mam dva krasavce. Jsou to trochu drazsi mince, tak zkusim vymenu - za nejakou zajimavou antiku (idealne jina stribrna tetradrachma ci stater, neni podminkou), popripade za nejake zajimave kelty ci i starsi bohemiku ci vubec neco zajimaveho.

Tetradrachmy Alexandra Velikeho, 336-323 pred n.l., identifikaci nezarucuji na 100%, ale mely by to byt:
Babylon, 17.1g, Price 3747
Babylon, 17.2g, Price 3751A

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak porad nemohu sehnat knizku Karla Kurze Mince starověkého Řecka a Říma - Antická numismatika z roku 2006. Takze zkusim nejakou motivacku a nabidnu za ni jednu z minci nize. Kazda mince by mela mit vyssi cenu nez kniha, tak snad to nekoho motivuje :) Snad se nemylim v popisu, Leopoldove jsou prece jen mimo muj obor:

1. XV krejcar Leopolda I. 1689
2. 3 krejcar Leopolda I. 1668 SHS - v realu krasnejsi, mista s razebnim leskem (dobre videt na reversu)

pokud knihu mate a nabidka vas nezaujala, ozvete se, nabidnu za ni neco jineho :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Knihu mám, jestli ji ještě chceš, ozvi se mi na mail.
Registrovaný uživatel
Knihu mám aj ja a leopolda by som bral, :D ale dve knihy asi nepotrebujes.
_______________
Registrovaný uživatel
Co kdybych si případně o tu druhou řekla já? Jednoho Leopolda, kterého nepotřebuji, bych také nabídla, ale možná ho máte :-) Já jjen že tímto směrem se ve sbírání nebudu ubírat :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Ty jo, ze jsem mince za knihu nenabidnul drive :) Ja to vezmu poporadku a domluvim se s korunkou. A penco888 jestli mas neco na vymenu, ja tu jeste par Leopoldu k vymene za neco budu davat.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » :::Výměna mincí:::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1