Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » :::Výměna mincí:::

Vykupminci.cz
Numisargo

:::Výměna mincí:::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Protože ne každý chce mince vždy prodat, založil jsem toto téma zaměřené na výměnu mincí za mince, případně mincí za jiný materiál a obráceně :)

Měl bych tady dva (dle mého názoru) zajímavé kousky.

1. Slezsko, Město Hlohov, Haléř po roce 1420
2. Braunschweig - Wolfenbüttel, tolar 1626

Vyměním za slezské ražby.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkný tolárek, škoda, že nemám na výměnu slezké mince :-) Ale sbírat vše také nemohu... musím se ovládat... :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 21. 5. 2012, 10:00. »
Moderátor
Jinak ten tolar má jaksi "nadbytečný¨ročník". Tolarové ražby se snažím sbírat jen do r. 1618, tedy do začátku Třicetileté války. Takže nějaký pěkný tolar arcivévody Ferdinanda, kremnický nebo hallský tolar Rudolfa II. bych taky uvítal. Případně bych bral i nějakého Sasíka. Kdyby byl nějaký český tolar, tak se taky nebráním, ten bych si doplatil (taky by se hodil Rudolf).
Moderátor
Hlohov jsem se nakonec rozhodl pustit za peníze, kdyby jej někdo chtěl, je k mání za tisícovku (což je myslím dobrá cena).
Moderátor
Já bych si ho vzal, ale až po vejplatě. :(
Tento měsíc už mám vyčerpáno.
Nebo maximálně můžu nabídnout nějaký halířky Ludvíka, nebo penízky se lvem.
Moderátor
pavelgregor napsal
Já bych si ho vzal, ale až po vejplatě. :(
Tento měsíc už mám vyčerpáno.
Nebo maximálně můžu nabídnout nějaký halířky Ludvíka, nebo penízky se lvem.


To je až za tři týdny ne? :?
Kdepak, bohemiku nechci. Ještě bych skousnul meziválečné evropské stříbro, které se tak nějak snažím trochu sbírat, ale tam se koukám na cenu, protože nechci přeplácet.
V poslední době jsem se zaměřil na vládní ražby. Třeba Ferdinanda III. z vratislavské micnovny nemám vůbec. Když si vzpomenu na sbírku 3 krejcarů Ferdinanda II., kterou jsem pustil, otvírá se mi kudla v kapse. Byly tam takové špeky jako křížená ražba se značkami mincmistrů Zwirnera a Tuchmanna nebo chyboražba bez hodnoty mince. Teď to dávám zase pracně dohromady :evil: :roll:
Registrovaný uživatel
Zdravím ,já bych si ho vzal ,tedy pokud jste se nedohodl s kolegou předemnou.
Moderátor
Jasný. Zkusit jsem to musel. :oops:
Moderátor
Bylo by fér, přenechat jej Pavlovi, protože se ozval jako první. Já těch pár týdnů počkám, zase to tolik nespěchá.
Registrovaný uživatel
napsal jsem tedy email Miloš
Registrovaný uživatel
tak nic,chápu
Registrovaný uživatel
Ahoj, udelal jsem si poradek v prebytcich. Kdyby nahodou mel nekdo zajem o vymenu:
http://www.300ad.com/temp/mince/
O vikendu, az bude vice casu, doplnim dalsi.

Zajimaji me brakteaty, denary, keltici, recko, rim v dobrych stavem. Vymenil bych neco i za novejsi mince, ale ve velmi dobrem stavu (Leopold, atd.) pokud mozno vetsich nominalu. Uprednostnuji vymenu, prodej v krajnim pripade, ale je mozny. Za zajimavou vec nemam problem doplatit ci nabidnout neco jineho :) mince@300ad.com
Registrovaný uživatel
Možná bych koupil pro kamaráda PG toho JL, ale je to otázka Tvé cenové představy vzhledem ke stavu.
Případně mi ji napiš na mail: 2002martin@seznam.cz
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Vymenim anticke mince za mince zlate.

Kdyztak mi napiste na email.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Moderátor
Misak33 napsal
Vymenim anticke mince za mince zlate.

Kdyztak mi napiste na email.


Napsal jsem Ti mail
Moderátor
Vyměním tuto rakouskou desetikorunu za jiný zlaťák, který ještě nemám (třeba nějaký desetifrank). Mno a dále mám tady na výměnu (nebo prodej) brazilských 1000 reis 1878 (raženo jen 43 tisíc kusů)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám tu také něco na výměnu, Pražský groš Václava IV. (XIV.c/3), vyměním za jinou grošovinu, může být i drobná, ale ani nabídkám čehokoli jiného se nebráním..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
..mám dilema...zrušit tuto miniaturní sbírku středních brakteátů či nezrušit...
Kdysi jsem si je koupila spíše ze zvědavosti, mít tak slavnou českou minci, (většina je Václav II.) ale teď si říkám, zda vůbec budou přibývat a zda je nevyměnit za něco z období, kterému se věnuji přeci jen více, tedy řím, kelti,PG- středověk, nebo něco z tolarového období, které sbírám také spíše ze zvědavosti... zatím se mi nedaří získat nic z vyšších nominálů a pod. Pokud bych je měnila, tak ze začátku dám šanci především těm, co by je chtěli takto pohromadě, pokud nikdo, pak tedy jednotlivě. Orientačně- u těch olomených a ohlých kusů se cena pohybuje kolem cca 500,-/kus (nejsem si jistá, zda jsem za ně tenkrát dokonce nedala více :roll: ), u C.1011 šel na nějaké aukci za necelé čtyři tis., nevím, jak se pohybuje dnes a jinde, takže střelím cca 2000,- a C.984 v luxusním stavu cca 2400,-
(C.984, C.1002, C.1003, C.?, C.1011)
Pokud by jste je někdo takto pohromadě chtěl vyměnit za mince/ci v podobné hodnotě, mail mám pod ikonkou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
korunko zkusim ti neco nafotit a poslat, kdyby te zaujalo z keltiku i z jinych veci
Registrovaný uživatel
Tak jo, klidně i PG jestli máš a pod. Jsou to mazlíci, ale nedá se nic dělat, investovat do nich už nebudu .. :'(
Registrovaný uživatel
Takže korunko, jak jsme se domluvili.....tu vlevo nahoře a ta v pravo dole určitě ne....že? Jsem trochu na vážkách.....ty je máš v ruce, tak mi asi vyber tu, která je nejlíp čitelná a je mi jedno, že bude třeba i nalomená či zlomená......Vážně je mi to jedno.....;)
Zbytek asi v mailu....... 8)
Registrovaný uživatel
Ahoj, kdyby mel nekdo zajem o vymenu techto antoninianu Philippa I. (Ric 3, rok 246 a Ric 38b, rok 247) za jinou antiku v dobrem stavu (mozna i nejakou bohemiku) dejte vedet. Pripadne prodam za 710 a 660 Kc vcetne postovneho.

Prvni fotky vypadaji hure jak ve skutecnosti, tak ke kazde minci prikladam i "dlanovku" :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tovy, poslal som Ti mail.
Registrovaný uživatel
Phillipove jsou pryc, diky vsem!
Registrovaný uživatel
Mám tady jedno dobové falzum- suberát (sešly se mi dvě, ale na ukázku mi stačí jedno) takže nabízím na výměnu za cokoliv ze středověku (feniky a pod) nebo antiky či krejcar Leopolda a pod., v hodnotě kolem 200-250,-Kč
Je to denár Caracalla nebo Elagabal, třeba to někdo určí, mé znalosti bohužel zatím tak dalece nesahají. Jádro je klasicky měď, horní slupka stříbro.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 2. 7. 2012, 19:47. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » :::Výměna mincí:::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1