Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Vyměním Československé známky za mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním Československé známky za mince

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vyměním krabici o formátu A4 plnou Československých známek (viz fotografie)
za mince - sbírám vše, tedy nabídněte sem či na můj email.

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel85 v 9. 11. 2008, 11:56. »
Registrovaný uživatel
Jsem ochotný to vyměnit za půlitr starých mincí Československa a ciziny.Jen kvůli Hradčanům.
Registrovaný uživatel
Já myslel za MINCE, nikoliv za zbytky sesypané do půllitru :-) To opravdu raději věnuji někomu ve svém okolí...
Registrovaný uživatel
Zdravím.....o výměnu nestojím,ale moc by mě zajímalo,co tedy myslíte pojmem
mince ? :shock: :) V takových zbytkách v půllitrech bývají docela zajímavé věci. ;)
Registrovaný uživatel
Nejsou to zádné zbytky.Já osobně sbírám mince přes 20 roků.Shromažduji vše,co najdu a pak to zakopávám.Pro potomky jako dar ode mne.Dávám to do všech míst,kde jsem kdy dělal jak˝koliv stavební ůpravy.Materiál získ˙vám z výmen se sběrateli za jiné zboží.Teď například budu za star˝koryto dost ávat od sběratele mincí nějaký jiný materiál,protože ne vše se dá vyplatit v penězích v hotovosti.a ani o to nestojím.Takže na některé věci pak dělám i 20 směny.Je to o času a ten mám.Jsem předseda klubu sběratelů kuriozit v Chebu.
Skrblík
Navíc chodím na archeologické vykopávky jako registrovaný hledač pokladů.
Registrovaný uživatel
skrblik napsal
Nejsou to zádné zbytky.Já osobně sbírám mince přes 20 roků.Shromažduji vše,co najdu a pak to zakopávám.Pro potomky jako dar ode mne.Dávám to do všech míst,kde jsem kdy dělal jak˝koliv stavební ůpravy.Materiál získ˙vám z výmen se sběrateli za jiné zboží.Teď například budu za star˝koryto dost ávat od sběratele mincí nějaký jiný materiál,protože ne vše se dá vyplatit v penězích v hotovosti.a ani o to nestojím.Takže na některé věci pak dělám i 20 směny.Je to o času a ten mám.Jsem předseda klubu sběratelů kuriozit v Chebu.
Skrblík
Navíc chodím na archeologické vykopávky jako registrovaný hledač pokladů.

Howgh, domluvil jsem.
Brouk Pytlík
Registrovaný uživatel
Nejde "skrblíka"vymazat????????Jeho příspěvky jsou mimo "mísu"
Registrovaný uživatel
Zase nevěříš?Včera jsem vyzvedl mince,co jsem před 2 měsíci zakopal jen kvůli té výměně.Je toho cca 1,5 Kg.Staré ČSR 1,ČSSR,ČSFR,ČR a pár mincí je tam i FJI,Ferdinad V,NSR
Registrovaný uživatel
Tak co,domluvíme se?Nebudu na to kupovat alba,stačí že utrácím za Filatelii a PC.
Skrblík
Registrovaný uživatel
skrblik napsal
Nejsou to zádné zbytky.Já osobně sbírám mince přes 20 roků.Shromažduji vše,co najdu a pak to zakopávám.

Navíc chodím na archeologické vykopávky jako registrovaný hledač pokladů.


Já si je raději uložím do alba, nebo do krabice a pak do skříně, nebo do komory... :) Ale že bych je zakopával na zahradě, nebo zazdíval do zdi mi nepřijde jako ideální uložení sbírky :) To si tam pak děláš křížky, nebo kreslíš mapu pokladu?

Jen tak na okraj - jak se člověk stane registrovaným hledačem pokladů? :D Já taky hledám poklady, ale kde se to hergot registruje? :) Někde na ministerstvu, či co? :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Tak to by mě taky zajímalo, jak se stát registrovaný hledač pokladů. Prozraď!
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Jen tak na okraj - jak se člověk stane registrovaným hledačem pokladů? :D Já taky hledám poklady, ale kde se to hergot registruje? :) Někde na ministerstvu, či co? :)


V CR jsou dve registracni mista, tady a tady .. (pardon, ale nejak mi to nedalo ;) )
Registrovaný uživatel
:D :D Sakra, Rihave, já jsem se těšil že se konečně někde registruju a ty takhle... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 27. 11. 2008, 22:33. »
Registrovaný uživatel
...hehe...tak to je vážně dobré... :D
Moderátor
Michaela napsal
...hehe...tak to je vážně dobré... :D

A jakou to má souvislost se známkami?
_______________
Registrovaný uživatel
Se známkama žádnou, ale alespoň je tu sranda. U nás tedy taky máme taky jedno registrační místo http://www.plkm.cz.
Registrovaný uživatel
Za známky nabízím asi kilo mincí Evropa + zbytek světa 20. století. Mám jich moc a nesbírám to.
Registrovaný uživatel
Takže k registraci na Hledače pokladů je potřeba zažádat do Prahy na ministerstvo vnitra.To ti pak vzdá průkazku,která tě mimo jiné opravňuje k pohybu po soukromých pozemcích.Já jsem registrován přes pobočku v Tachově.Jinak si jí můžete založit i ve svémokolí,potřebuješ 5 osob.
Registrovaný uživatel
Co se týká mého zakopávání.Protože mi stále někdo vykrádá,tak nejbezpečnější je to opravdu zakopat.Nedá se to prozatím dělat se známkama,i když na tom už se pracuje taky.Jinak kde jsem dělal jakékoliv stavební úpravy,okamžitě pro stěstí jsem tam pár kilo mincí uložil,ať mají opraváři nějakou radost.Pokladem je podle numismatiků kolekcce cca 15 mincí,což není žádný problém dát dohromady.Někdy jich za den najdu i 50 ks.
Registrovaný uživatel
Jinak se můžeme domluvit a zaregistruju Vás přes internet na ministerstvo.Já teď stejně budu vyřizovat další přihlášky pro lidi,kterří se budou točit okolo Chebského letiště.
Jinak naším úkolem je vyhledávat zbraně a archivy.Zbytek je na okraj jako vagon zlata,jantarová komnata,ufo...
« Poslední úpravu provedl(a) skrblik v 9. 12. 2008, 10:16. »
Registrovaný uživatel
Jinak jsem doplnil mou nabídku o další mince,co jsem dnes dostal od mýho dlouholetýho kámoše.Cca dalších půl kila minci z Evropy.Pokud by to bylo málo,vyzvednu další mince.Ale dělám to jen kvůli Hradčanům.
Registrovaný uživatel
skrblik napsal
Jinak naším úkolem je vyhledávat zbraně a archivy.Zbytek je na okraj jako vagon zlata,jantarová komnata,ufo...

Ja uz to maam, skrblik je Josef Muzik :) I kdyz jsem zvedavej, jestli se nekdy nekomu podari jantarovou komnatu najit, posledne (snad unor 2008) ji meli na 100 % u Hory Svate Kateriny a pak jako kdyz utne od te doby ani zminka :)
Registrovaný uživatel
Mužík to bohužel nezvládl finančně.Stálo ho to 38 milionů a hledal partnera.
Ale to není můj problém.Máme úkol,a když to tam bude okrajem,tak to bude jen dobře.Rád bych někdy zkompletoval razítkovanou sbírku ČSR I.A bohužel je to čím dál dražší a obtížnější.Takže nálezné ve výši 10% by mohlo trochu pomoci.Teď jsem se dočetl jak vyhledávat věci prostřednictvím kyvadla.
Sranda je v tom,že ti odpoví jak na minulost,tak na budoucnost a je to přesnější než elektronické přístroje typu sonar a nebo detektor kovů.
Ale nic.Já konečně myslel,že se domluvím na výměně mincí za známky.
Hezký vánoce.
Registrovaný uživatel
skrbliku - jestli vás někdy uvidím na svém pozemku hledat, tak mě vůbec vaše průkazka vytvořená v malování windows zajímat nebude, zblízka poznáte moje paitballové kuličky:)Zdravim
Registrovaný uživatel
marekD – odpovídáš na 5 let starý příspěvek.
Skrblík už je dávno zpátky na své rodné planetě v úplně jiné galaxii :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Skrblíkov » Vyměním Československé známky za mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1