Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
... v poslední době mi téměř nic nepřibylo do sbírky, a protože už mne někteří sběratelé prosili z finančních důvodů o výměnu obraz za mince, řekla jsem si že toho využiji a dám sem tuhle krajinku. Kdyby se někomu tahle matlanina líbila , tak je možná výměna za římánka/ky. (wjem- no, nový směr numismatismus to zatím není :mrgreen: ) Hodnota obrazu cca 1600,- olejomalba na plátně 65x45cm. Bohužel foceno v místnosti v šeru.
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nemusíš se stydět za ten zbytek :-)
Moderátor
korunko, neni to spatne, ale mne se vic libi tve obrazy fantastickeho razeni, pripadne naladovky, jako tyhle:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/oceneni-obrazu_post_-149655#post149655
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/oceneni-obrazu_post_-149368#post149368

Kdybys mela neco podobneho, dej vedet a urcite se dohodneme:)
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 17. 11. 2011, 15:57. »
Registrovaný uživatel
tenzor- momentálně bohužel nic nemám, jen předělaného Poseidona více pohádkově, ale teď mám vplánu opět něco abstraktního, tak uvidíme ;)
Registrovaný uživatel
Vlastně ještě tento po výstavě:
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Korunka je hold talent...... ;)
Moderátor
Názov tvojho vlákna mi pripadá ako ponuka na erotickom portáli. :) Poznám to samozrejme len z počutia... :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Názov tvojho vlákna mi pripadá ako ponuka na erotickom portáli. :) Poznám to samozrejme len z počutia... :twisted: :twisted: :twisted:


a já se divil, kam že šly ty Tvoje mince co jsi prodával...

Archypov napsal
Poznám to samozrejme len z počutia...

aha, to jsou ta čísla: Zavolej, jsme veselé, jsme hravé(drahé), zavolej...
...a sbírka je fuč... :mrgreen: :twisted:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
korunka napsal
Vlastně ještě tento po výstavě:
Obrázek vložený uživatelem

Ten vypada dobre, jake jsou rozmery a kolik (nebo teda spis jake mince zhruba :) ) bys za nej chtela ?
Moderátor
Dracek napsal
Archypov napsal
Názov tvojho vlákna mi pripadá ako ponuka na erotickom portáli. :) Poznám to samozrejme len z počutia... :twisted: :twisted: :twisted:


a já se divil, kam že šly ty Tvoje mince co jsi prodával...

Archypov napsal
Poznám to samozrejme len z počutia...

aha, to jsou ta čísla: Zavolej, jsme veselé, jsme hravé(drahé), zavolej...
...a sbírka je fuč... :mrgreen: :twisted:



Že ty si jedna dračica z tej plejády??? :twisted:
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Ten vypada dobre, jake jsou rozmery a kolik (nebo teda spis jake mince zhruba :) ) bys za nej chtela ?

Myslím že 40x60cm. Nějakého římana za 900,- -1000,- :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Archy, Dracek- :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Jak tak čtu, vyvynula se zde zajímavá diskuze.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
A já si répnu :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
vinout – pozor na tato slova, v nichž se často chybuje ;)
Moderátor
bigger se preklep, urcite melo byt vykynula :D
Moderátor
:twisted: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
..to máš ještě dobré. Když jsem psala nahoře svůj příspěvek, tak hned v první větě jsem napsala slovo "nepřybylo" ...
... pořád mi bylo divné, co mi na tom slovu vadí a docela to trvalo, než jsem zjistila, že je to to tvrdé Y po ř (na štěstí to šlo ještě opravit) :lol: :lol: ..to bylo asi tím ředidlem, co inhaluji při malbě :lol:
Takže Bigger, nebuď smutný, já jsem na tom ještě hůř :D
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 17. 11. 2011, 22:27. »
Moderátor
Ja ako Slovák som nedávno opravoval článok o náleze a tiež som opravil Čechovi ypsilony... :) Že oný... nechcem ťa menovať... :twisted:
Moderátor
korunka: Jenom? Tak jestli chces, poslu ti toho Vespasiana, jak se ti libil. Prodavam ho za 1200, ale za ten obrazek to urcite stoji :)
Nebo rekni o jake nominaly / obdobi / cisare bys mela zajem a poslu ti nejakou nabidku.
Registrovaný uživatel
Je fakt, že kamarád mi pořád říká, že si takhle na nic nevydělám, ale umělci byli vždycky chudí :mrgreen: Tenhle netrval tak dlouho, jako ta krajina nahoře. Tak bezva, Vespasiana zatím nemám (a kdybych ho náhodou vyhrála na limit v Kroměříži, tak ten tak krásný určitě nebude.) Takže dohodnuto. Napiš mi prosím na mail adresu, v pondělí odešlu.
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..to máš ještě dobré. Když jsem psala nahoře svůj příspěvek, tak hned v první větě jsem napsala slovo "nepřybylo" ...
... pořád mi bylo divné, co mi na tom slovu vadí a docela to trvalo, než jsem zjistila, že je to to tvrdé Y po ř (na štěstí to šlo ještě opravit) :lol: :lol: ..to bylo asi tím ředidlem, co inhaluji při malbě :lol:
Takže Bigger, nebuď smutný, já jsem na tom ještě hůř :D

Ostuda je v tom, že mám doma češtinářku pomalu 10 let......a takhle to střílím....hold...kovářova kobyla....
Archy...no coment....
Registrovaný uživatel
..tak zase jedna matlanina možná k výměně... ("Smuteční vrba" - asi jsem fakt deprésistka, jak mne tu nedávno někdo nazval :lol: :lol: :lol: ) Ještě dokončuji jednu zimní krajinku, tak až bude...ta bude snad optimističtější, alespoň pro milovníky sněhu :D
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pekne :), ses dobra matlalka :D.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Kua toto mi uniklo.

Pekná krajinka Korunka.
Asi pošlem pár námetov čo by sa mi páčili mať namaľované ... :roll: pokiaľ budeš mať čas na malovanie.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Opet obraz, ktery bych si klidne povesil na zed.. ale na zalozeni galerie mam maly byt :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1