Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kdysi davno jako student jsem se uspesne zivil jako ilustrator. Ze bych prohledal pudu a oprasil vybaveni?
Nene, jen zertuji :) Ale obcas mi to chybi.
Registrovaný uživatel
Děkuji za komentáře.
Grofik- klidně pošli, krajinky maluji ráda.
Registrovaný uživatel
Dakujem Korunka :) ja pošlem orientačne námet, ostatné nechám na Teba.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Kdysi davno jako student jsem se uspesne zivil jako ilustrator. Ze bych prohledal pudu a oprasil vybaveni?
Nene, jen zertuji :) Ale obcas mi to chybi.


Proč ne? Když se zadaří, tak se zadaří.
Moderátor
Zaklínačka Lota? :)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Zaklínačka Lota? :)

:-D, "Žár krve" je stále volný.
Moderátor
tenzor napsal
Zaklínačka Lota? :)


Asi ano. Když pominu, že je to literární vykrádačka Sapkowského, mám poslední dobou dojem, že kdyby čeští autoři fantasy ze svých knih vypustili všechna sprostá slova, měly by ty knížky poloviční počet stránek. :roll: :twisted:
To je ale dlouhá věta :P :mrgreen:
Registrovaný uživatel
gorila napsal


Dobre. To ty?
Moderátor
A kdyby se vypustily z knížek Neomillnerové navic veškeré SM scény, tak se můžou distribuovat jako letáky :)
Vykradačka, jak se to vezme, Neomillnerová vykradla Sapkowského, Sapkowski vykradl Tolkiena a Tolkien vykradl mytologii. Každý si ale do svého díla přidal dost specifické věci a změnil to, z čeho čerpal, zajímavým způsobem.
Moderátor
tenzor napsal
Vykradačka, jak se to vezme, Neomillnerová vykradla Sapkowského, Sapkowski vykradl Tolkiena a Tolkien vykradl mytologii. Každý si ale do svého díla přidal dost specifické věci a změnil to, z čeho čerpal, zajímavým způsobem.


Dobře řečeno. Bod pro tebe :P
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
gorila napsal


Dobre. To ty?


Eh , ne.
Registrovaný uživatel
..slíbená krajinka...
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Korunko, a nějaké fantasy téma na objednávku by nebylo? Něco ve stylu alá poseidon, zkátka fantasy. Krom toho ta modrá uklidňuje a hodila by se ke mně do pokoje :)
Registrovaný uživatel
to je ta na objednavku Grofika ?
Registrovaný uživatel
Je tento nádherný obrázek krajinky k mání?
Registrovaný uživatel
Jedině ten tady na první stránce dole, ale nevím, zda by zrovna uklidňoval :mrgreen: Když ale vydržíš, třeba nějaké modré fantazy opět bude... bohužel se tomu nedá poručit- když mám chuť na krajinku, musím malovat krajinku, když na fantazii, maluji fantazii, jinak bych nebylo schopna naplácat nic :D Takže vyčkej, třeba se tu objeví, záleží na spontální náladě a pocitech ;)
Registrovaný uživatel
Hurley- ano, výměnou za nějaké numismatické přebytky v hodnotě cca 1200,- (středověk nebo řím)
Registrovaný uživatel
Všetkým odporúčam obrazy od Korunky...mám ich v pracovni a som veľmi spokojný :-)
Registrovaný uživatel
No tako krajinka se stromy mi přijde lehce depresivní, ale jinak už mám doma také jeden obrázek od Korunky a jsem spokojen. ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Já právě přemýšlím, jestli by se pak ze mě nestal ještě větší mrzout, asi bych potřeboval veselejší téma :) Ale jako tématický obrázek studeného zimního lesa je úžasný.
Registrovaný uživatel
..ten nemá být depresivní :mrgreen: Prostě zima v lese, ale na přání tam můžu namalovat živou srnku :lol:

PS: .. ve skutečnosti je světlejší, (to co je zde šedé je v reálu bílé) je to foceno při umělém světle, tak nějak ztmavl ;)
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 5. 1. 2012, 17:04. »
Registrovaný uživatel
Numizmat, Dracek- děkuji ;)
Moderátor
Proč depresivní? Zimní krajinka v menším rozsahu, spíš uklidňující, slušně namalované. Ale fantastiku od korunky mám radši, když se budu chtít kochat zimní krajinou, tak radši v reálu (tedy za předpokladu, že v okolí Brna jednou konečně napadne sníh, naposledy jsem ho tu viděl začátkem prosince 2010 :().
Registrovaný uživatel
..fantastiku tedy příště.. :lol:
...a také jsem zapomněla dodat, že jsem strašně měká, takže se nechám ukecat i na slevu, hlavně pokud se mé matlaniny někomu líbí. Jen nevím, zda je dobrý nápad to tu takhle veřejně vykecat :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Kuš ženská! Co neví, to nevykecá... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1