Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
..už mlčím... :)
Registrovaný uživatel
Ty fantasy pictures se mi take zdaji libivejsi, docela rad bych si pockal na dalsi tvorbu, jen tak dal :)
Registrovaný uživatel
Korunka, niečo optimistické ako starý cintorín za novembrového podvečera by si nemala?
A inak, naozaj sa mi tvoje maľby páčia. BTW, nedohodneme sa na 600,-? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
egomc- no, to by bylo tak na náklady :mrgreen: Sice mi kamarád říká, že jsem charita, ale zase taková být nemohu :lol:
Hurley- až něco dalšího vznikne, tak to sem dám. Bohužel časově to teď bude hodně náročné, tak jsem sama zvědavá, kdy se k malování opět dostanu...
Registrovaný uživatel
Už se těším, i kdyby to mělo být za rok :)
Registrovaný uživatel
Korunka dva obrazy poprosím môžeš namaľovať,
1. cválajúce stádo koní ( smer ku pozerajúcemu).
2. v plávajúca loď do prístavu naložená zlatom.

Pokiaľ ťa oslovil motív som Tvoj klient.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofík- no, koně jsou hodně náročný motiv, ale mohla by to být výzva. Necháme tomu čas a uvidím, zda něco takového vznikne... jak jsem psala výše, musím k tomu mít tu správnou náladu ;)
Registrovaný uživatel
Kludne počkám aj rok - dva ,
čo druhý motív ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tiež sa mi tvorba korunky páči a uvítal by som pekný obraz doma. Ak by si mala korunka niečo na predaj, pošli prosím foto + cenu ma mail.
ďakujem
Registrovaný uživatel
...niečo mi to tu silne pripomína :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=i4MniRMsY7Y (od 4:56)
Registrovaný uživatel
alebo toto http://www.youtube.com/watch?v=xwzKQIxrRHA (od 2:30) :D
Registrovaný uživatel
Korunko, keď budeš mať náladu a čas, tak ja by som si v mojej obývačke na stene predstavoval niečo takéto...vopred ďakujem :mrgreen:

Sľubujem, že toto je posledný spam...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ked som toto videl vo filme prvy krat tak som sa smial do konca filmu...
_______________
Registrovaný uživatel
grofík- no, druhý motiv zní spíše jako sci-fi :-) Nějak si nedokážu představit, jak bych namalovala loď, která je naložena zlatem, i když věřím, že by to mohlo být zajímavé :mrgreen:
maci- mám na prodej hlavně ty, co mám vystavené zde (od strany 1), ale napiš mi ještě na mail, pošlu ti odkaz ještě asi na tři, ale většinou jsou to "bohužel" krajinky..
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 6. 1. 2012, 18:39. »
Registrovaný uživatel
p. korunko, muzu Vas zeptat?
porad my napada neco nakreslit ale bohuzel neumim.
Je najake lehka skola na to ve Praze?
potreboval bych neco na graficke umeni a prace s pocitacem. Dekuji!
Registrovaný uživatel
trosku nechapu tentu ukazku http://www.youtube.com/watch?v=i4MniRMsY7Y (od 4:56).
Registrovaný uživatel
Dento- v Praze určitě na to školy budou, stačí zadat na internetu. Také se pořádají kurzy. Nic konkrétního ale bohužel nevím.
Registrovaný uživatel
Nitrianska galéria usporiadúva cez prázdniny kurzy, pokiaľ to nebude pre Dento daleko nech sa páči navštevovať, po dennej výučbe na relax odporúčam velikánsky par a kúpalisko , prípadne pešie túry po hrebenoch Tríbečského pohoria.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Vyměním tento krásný drahý opál z Etiopie. Ze spodu má tři droboučké porezity z mateční horniny, které rozhodně ničemu nevadí. Kámen má vzácnější typ opalizace, viditelný i ve stínu (viz foto). Kdyby se někomu líbil, vyměním za mince v hodnotě 5 až 600,- (řím, středověk-cokoliv z ražeb u nás nebo i feniky, popř. novověk do Leopolda včetně, ale v tom případě klidně za běžné, ale jen pěkné mince/i) Už mi do sbírky dlouho nic nepřibylo :lol:
-poslední foto foceno mikroskopem (trochu tomu dal na pidel :D )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kámen je vyměněn..
Registrovaný uživatel
Černý opál od protinožců (Austrálie) s pěknou barvoměnou. Dnes jsem měla chuť něco tvořit, ale obraz stále schne, tak jsem se pustila trošku do něčeho jiného. Pokus o glyptiku. Kdyby to nebylo poznat, je to tvář :lol:
Akorát teď nevím co s tím, tak mne napadlo dát to sem (možná výměna) kdyby chtěl mít někdo drahý opálek, jinak to dám na Aukro.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pekný opál ,ešte keby bol ovál... :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Korunka, napíšem ti zajra maila, niečo pre mňa namaľuješ... si veľmi šikovná a ja sa budem po rokoch chváliť... veď viete, to je obraz od nestorky českej numizmatiky... ;) Námet ti dám, či sa do toho pustíš je na tebe, ale dohodneme sa...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pekný opál ,ešte keby bol ovál... :'(

..no, tak trochu jsem si hrála, ale je to hodně malý kamínek, je fakt, že ovál by byl mnohem snažší ;) Budu na to myslet příště ;)
Archy- klidně napiš.
PS- a není ani drahý, třeba za vídeň. fenik, nebo něco podobného.
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 12. 5. 2012, 6:52. »
Registrovaný uživatel
..jo a ještě jeden hlazený nepravidelný valounek, pro mne trošku záhada- je to opál prorostlý v železité konkreci. V těch se často nacházely fosílie a opál jimi prorostl. Na druhém obrázku jsou vidět zajímavé prohlubně ve tvaru srdíčka a kroužku. (rozhodně nejsou náhodou, ale právě řezem nějaké části zkamenělého živočicha) Nejedná se o žádnou raritu, v těchto konkrecích se to objevuje poměrně často)
Než ho strčím na Aukro, pokud by to chtěl někdo jako ukázku, za dva finiky či nějaký třeba 3 krejcar a pod. klidně vyměním.
PS: také jsem přemýšlela, zda sem takové věci vůbec dávat, aby mi to někdo neměl za zlé. Pak jsem si ale říkala, že je tu na fóru i oddělení mineralogie, takže se tu třeba někomu něco zalíbí. Alespoň pak nebudu sbírat drahé opály sama :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 12. 5. 2012, 9:08. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1