Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
aha, tak tomu rozumiem.
takato ponuka sa rozhodne neodmieta : )
_______________
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
babygulka napsal
korunka vyzera to ako od Daliho

:shock: Zajdi si k očnímu lékaři
:D ;)

..no to nebylo hezké. Nejspíš to bylo myšleno motivem.

Na druhou stranu, i Dalí začínal, mně čeká ještě hodně dlouhá cesta a i když není přímo můj vzor, surrealismus je mi díky fantazii velmi blízký, i když se ho úmyslně napodobit nesnažím.
Pravda je, že kdybych nevěděla, jak vypadá originál, podle té šílené fotky bych si také nejspíš myslela, že to kreslilo dítě ze základní školy. Bohužel foťák dokáže obraz posunout o dvě kategorie níže (zvýrazní tmavé a světlé a při tom nezachytí barvy mezi tím, některé vůbec. Tím to vypadá jako "ušmudlané"s ostrými kontrasty, což ve skutečnosti není ani omylem- kontrasty přecházejí plynule a přirozeněji. Ta tvář je jemná a průhledná, což ku mému údivu zde vypadá nějak ostře a hrubě, prostě hrůza. Fotka to hodně degradovala, ostatně to posoudí nejlépe Jan, pokud se mu obraz bude líbit, až mu dorazí. :lol:
PS: ..zde to vypadá maličko lépe, je zde jiná fotka, ale stále u mnohých hrůza ;)
http://www.tolk.cz/profile/Lenka_Cyconova.html?PHPSESSID=0554046effdafdf717abec9f517bcb8e
Registrovaný uživatel
..k tomu tetování- tohle je výhoda právě toho "čínského tetování" vydrží tak tři týdny a pak si můžete nechat namalovat jiné :-)
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..no to nebylo hezké. Nejspíš to bylo myšleno motivem.

Na druhou stranu, i Dalí začínal, ...

Omlouvám se za svoji jízlivou poznámku, již od začátku tohoto tématu si umiňuji že nebudu komentovat a toto mi ujelo.
Jsem huba nevymáchaná, často říkám lidem co si myslím a přivádím se tím do problémů.
:roll:
To je pravda, každý nějak začínal. Dalí začal tím že vystudoval Academia de San Fernando v Madridu.
Jen tak mimo soutěž, smím se zeptat jaká jsi věková kategorie? Vím že je to netaktní otázka, nemusíš odpovídat.
Registrovaný uživatel
Ja jsem se nejakou dobu zivil i jako ilustrator a musim rici, ze nektere veci se mi od korunky dost libi, zvlast, kdyz je amaterka. Spousta galerii je plna hroznych veci od "vystudovanych" maliru, kteri nevi skoro nic o kompozici nemluve o anatomii a pod.

Ja v poslednich letech najimam grafiky a ilustratory na ruzne projekty, kteri maji delat to, co jim reknu. Ted spolupracuji tak s 10 a myslim, ze ani jeden nema vystudovanou zadnou skolu v oboru. Vetsina hned po stredni se tim zacala zivit, maji praxi a meli cas se vymakat. Mam pocit, ze "malir" ze skoly je zvykly tak nejak namatlal obraz za pul roku a chtit za nej 100 tisic. Realne to udela za 2 hodiny a zbytek casu jen s kolegy u piva resi sve muzy (samozrejme jsou vyjimky a ti jsou uplne jina liga, ale tech neni moc).
Registrovaný uživatel
Jeste pripadam takovou zajimavost - tenhle obrazek namaloval kdysi davno muj bratr v cca 17 letech. Hlasil se na umelecke skoly. Samozrejme nemel sanci :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
To je pravda, každý nějak začínal. Dalí začal tím že vystudoval Academia de San Fernando v Madridu.
Jen tak mimo soutěž, smím se zeptat jaká jsi věková kategorie? Vím že je to netaktní otázka, nemusíš odpovídat.

Jo jo, závidím všem, co měli možnost studovat a učit se od mistrů. Jinak omlouvat se nemusíš, mně vždy negativní komentáře (sice pořádně dopálí :lol: ) ale také dokáží pořádně nakopnout, abych se právě dostala dále. Samouci to mají dost těžké. Maluji teprve třetí rok, tak snad se ještě do konce života zlepším :D
Věk? Už mám asi půlku života za sebou ( takže přes třicet)- tedy pokud jsi se ptal kvůli tomu- mám ještě hromadu času na sobě pracovat. Jen kdyby bylo více času :mrgreen:
Tovy díky za povzbuzení.
Registrovaný uživatel
Tovy- no páni. To je supr! Docela by mne zajímalo, dle čeho vybírají studenty na výtvarné školy...
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Už mám asi půlku života za sebou ( takže přes třicet)...:mrgreen:

:shock: Půl života za sebou?
To abych šel zítra místo do práce raději do pohřebního ústavu :P
Registrovaný uživatel
..klid, ty určitě nebydlíš na radioaktivních žulách a hlavně dýcháš přímořský vzduch, ty tu jistě budeš dvakrát tak dlouho :D Mám obavu, že pokum mne dřív neutrápí manžel, tak to ostatní určitě :lol: Takže déle jak do 70 to tu určitě neplánuji :lol: :mrgreen:
PS: ..a klidně ty jízlivé poznámky mít můžeš, jak jsem psala, jsou pro mne motorem v před, ale ne že mi odradíš zájemce :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 8. 7. 2012, 10:50. »
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Jeste pripadam takovou zajimavost - tenhle obrazek namaloval kdysi davno muj bratr v cca 17 letech. Hlasil se na umelecke skoly. Samozrejme nemel sanci :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Airbrush? S tímhle talentem ať se vyhne českým školám.
Registrovaný uživatel
gorila: jo, ale uz nemaluje. Vystudoval matfyz a je z nej spokojeny programator :)
Registrovaný uživatel
Heh, až ho přestane bavit prgat, může se ke grafice vrátit.
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Jeste pripadam takovou zajimavost - tenhle obrazek namaloval kdysi davno muj bratr v cca 17 letech. Hlasil se na umelecke skoly. Samozrejme nemel sanci :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

A to je bráškův autoportrét? :D
Ten obličej řekl bych takový lepší průměr, ale ty vlasy nebo náušnice se mu povedly excelentně, vypadají jako živé
_______________
Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4
Registrovaný uživatel
Prodám, nebo vyměním vltavíny za mince ;-)

https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?post=235253&topic=11327#post235253
Moderátor
Snad se Korunka nebude zlobit, že ji lezu do tématu. Dělal jsem pořádek v knihovně a našel několik knížek, které zabírají místo mé oblíbené numismatické literatuře :D

Většinou jde o "leteckou" literaturu, protože o tohle téma jsem se před mincemi docela zajímal (a dosud zajímám, ale jen o české a slovenské piloty). Dále je tam Lucemburská Morava, původem z antikvariátu, pak jsem si koupil zbrusu nové vydání. Dole jsou pak nějaké katalogy mincí od Novotného.

Kdyby se snad někomu něco líbilo, ať se ozve na maila a nějak se domluvíme (prodej/výměna) jinak půjdou asi ne aukční servery

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 5. 2. 2013, 12:55. »
Registrovaný uživatel
Ahoj Honzo. O "leteckú" literaturu by som mal záujem .
Moderátor
maci: dobře, písni mi na mail. Nějak se dohodneme
Registrovaný uživatel
vymenim tieto fosilie ryb z Libanonu a Brazilie za nejake Ag mincicky (mincicku).
konkretne ponuky na mail, dakujem. odpoviem kazdemu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
tak ryby su uz prec.
_______________
Registrovaný uživatel
..mám tu dva drahé opály, brus "kabošon", velikost menší cca 8,5mm x 6mmx 5mm, na spodní straně má zbytky matečné horniny (žluté flíčky), nepatrně delší je velký cca 9,5mmx 6mmx 3,5mm.
- ze spodu nejsou leštěné (na slunci hýří nádherně barvami, ale na fotce se mi to opět nepodařilo vyfotit- kameny se ve skutečnosti na slunci nádherně lesknou téměř po celé ploše)
-pozn. protože si je doma brousím sama v šílených domácích podmínkách, nejsou to zrovna mistrovské brusy- (ze spodu nejsou leštěné) ale při zasazení do šperku to určitě není na škodu. A protože je to jen můj koníček, je to i další důvod, proč je určitě nedávám draze.
-kameny pošlu jako první, aby si je zájemce mohl pořádně prohlédnout a pak se rozhodnout, zda je chce! (jsou pěkné, takže nevěřím, že by se mi vrátily zpět ;) )
Chtěla bych je vyměnit, za minci/ce v hodnotě cca 250,-/1kus

PS: poslední foto ze spodní strany- je vidět opalizace menšího kamene- takto svítí na slunci i z druhé strany.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
korunka: pokud se nikdo neozve, ty dva opály bych si vzala za peníze.
Registrovaný uživatel
..jak chceš, jestli jsi ale rozhodnut/a, že je určitě chceš, nemám problém je prodat hned. Jestli je chceš, jen pokud nikdo nebude mít zájem, pak klidně počkáme. (je mi celkem jedno, zda je vyměním, nebo prodám- alespoň si budu moci koupit další kamínek na broušení, protože je to fakt můj velký koníček)
Registrovaný uživatel
tie opaly su nadherne
Registrovaný uživatel
gorila- napiš mi prosím na mail, jak jsi se rozhodl/a, abych je případně mohla nabídnout dále. Díky

pzberatel- ano, opály jsou nádherné drahokamy.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1