Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Korunka lokalitka ; Dubník ,alebo Austrália ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Addis Abeba... ale už jsem si objednala na pokusy pár maliličkých černých opálků od protinožců, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Jsou mnohem tvrdší, ale za to stálejší, tak jejich broušení snad nebude takový oříšek, jako je to u kousků z Afriky. Jak jsem psala jinde, u nich je to docela adrenalin. Trochu to popisují i zde, ale zde jsou profíci s rozhodně jinými nástroji, než mám já doma. Mají zde nádherné, ale také cenou jinde. Tak tip na pokochání..
http://www.gemstone.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=1
Registrovaný uživatel
Korunka, keby si mala este na vymenu/predaj podobny parik opalov, tak by som mal zaujem. Len keby boli zhruba rovnako velke. Uprednostnil by som kupu, ale je mozne ze by som zalovil vo svojich pebytkoch cisarov a poslal ti nieco na vyber zhruba v sume 30-40 eur. Problem je, ze prebytkov mam velmi malo, takmer nic :), takze by som najskor musel vyriesit s cim sa rozlucim a potom ci by sa ti to vobec pacilo.
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Addis Abeba... ale už jsem si objednala na pokusy pár maliličkých černých opálků od protinožců, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Jsou mnohem tvrdší, ale za to stálejší, tak jejich broušení snad nebude takový oříšek, jako je to u kousků z Afriky. Jak jsem psala jinde, u nich je to docela adrenalin. Trochu to popisují i zde, ale zde jsou profíci s rozhodně jinými nástroji, než mám já doma. Mají zde nádherné, ale také cenou jinde. Tak tip na pokochání..
http://www.gemstone.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=1


Kvalitný opál nie je lacná záležitosť ; drahé je odvodené od slova DRAHÉ. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofík- to je pravda :D

pzberatel- no, protože teď, než nastanou sezonní práce, budu mít času asi ještě relativně hodně, uričtě budu brousit. Nelze odhadnout, jak velké se podaří vybrousit a jak budou vypadat po obroušení, ale určitě je sem opět dám. Takže mohu slíbit, že budou.
Registrovaný uživatel
..jinak pro zájemce jsem zapomněla napsat- předešlé dva opály zmizely velmi rychle, ale nezoufejte.
Registrovaný uživatel
vymenim tychto 8 vzoriek draheho opalu z Dubnika, za nejake(-u) Ag mince(-u) ,
zhruba od antiky po Leopolda : )
konkretne ponuky na mail. odpoviem kazdemu. vdaka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
vymenim vzorky meteoritu, lokalita Campo del Cielo, Argentina,
za nejaku Ag mincu, od antiky po Leopolda.

viac informacii o tomto meteorite tu:
http://www.campometeorites.com/history.htm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Taky vyuziji tohle tema - kdyby nahodou nekdo chtel, vali se mi tu nepouzity Windowsi tablet Acer Iconia Tab W500, je to tenhle, jen ma navic dokovaci stanici s klavesnici:

http://www.czc.cz/acer-iconia-tab-w500p-amd-c60_2/98894/produkt?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=Tablety&utm_term=Acer_Iconia_Tab_W500P_AMD_C60_LE_RHC03_013

Byl pouzivan jen na testovani jednoho software par dni (kvuli dotykovemu displayi), takze prakticky novy, jen mi tu rok lezi, perfektni stav. Ma jeste nalepenou folii na displayi. Kdyby mel nekdo zajem, vymenil bych ho za nejakou zajimavou minci ci mince (treba nejaky starsi cesky tolar do Leopolda, zajimavy zlatacek a vlastne cokoliv.). V pripade zajmu se mi ozvete, nejak bychom se domluvili.
Registrovaný uživatel
Zdravím.
Tiež využijem téma a ponúkam na výmenu staré fľaše mestského pivovaru Žatec v super stave- 4 kusy, z toho jedna erbovka.
Vymením za české ražby z obdobia vlády Václava II. až Ferdinanda I.
jan.macko@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vymenil by som tieto tri prstene, za nejaku peknu striebornu mincu, idealne z toho obdobia


prevazna cast zberatelov prstene zaradila medzi 17-18 str., ale padlo par nazorov, ze prsten v strede a napravo by mohli byt i rimske

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj, ja bych ti neco nabidnul, ale dostanu se k fotaku a mincim az vecer.
Registrovaný uživatel
o.k., tak vecer,

rybarmartin1@gmail.com
Registrovaný uživatel
vymenim krasny lot skamenelin, za nejake Ag mince od antiky po Leopolda.
koraly: Siwa, Egypt
jezovky a lastura: Eilat Mountains, Izrael
brachyopod: Nemecko
copal jantar, Madagaskar
drap jaskynneho medveda, Slovensko

viac foto tu:
http://tocomabyt.rajce.idnes.cz/fossils

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Vymením zbierku exotického, tropického hmyzu (krascov) za Ag stredoveké mince, prípadne i peknú antiku.
K dispozícii na výmenu sú i iné druhy, napr. obrovské goliáše, nosorožíky, tesaríky, atd.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mohl by jste mi poslat fotky těch goliášů, nosorožíků, tesaříků.
Děkuji.
Na výměnu co chcete moc nemám, ale něco z mincí by se u mne našlo.
Můj mail: lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
vymena prstenov ukoncena ;)
janpeter napsal
vymenil by som tieto tri prstene, za nejaku peknu striebornu mincu, idealne z toho obdobia


prevazna cast zberatelov prstene zaradila medzi 17-18 str., ale padlo par nazorov, ze prsten v strede a napravo by mohli byt i rimske

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jako ta sbírka brouků, to je nádhera.Taky jsem sbíral , ale časem mě bylo líto to zabíjet, tak jen fotím.
Registrovaný uživatel
..opět tu mám pár kousků na výměnu. Jsou to 4 drahé opály z Austrálie, všechny mají krásnou barvoměnu, ten černý červenou- zajímavá kombinace, ale protože nesvítí sluníčko, nepodařila se vyfotit :-( Protože jsou to vzorky ne zrovna profi brusu, nabízím jako výměnu za nějakou mincičku v hodnotě jen kolem 250,- Kč za všechny 4ks !!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PS:.. do šperků jdou určitě použít...
Registrovaný uživatel
..ještě jeden mazlík- focen v mokrém stavu- "kontra luz" opalizace (při osvícení světlem ze strany, krásná prostorová),
-kámen je poměrně velký -12x10x5mm, brus je volný tvar s rovnou spodní plochou. Jemná barvoměna všech barev, při vyschnutí kamene je barvoměna méně výrazná ve stínu, ale krásná na slunci.
Výměna za mincičku/ky v ceně kolem 350--400,- Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..opět tu mám pár kousků na výměnu. Jsou to 4 drahé opály z Austrálie, všechny mají krásnou barvoměnu, ten černý červenou- zajímavá kombinace, ale protože nesvítí sluníčko, nepodařila se vyfotit :-( Protože jsou to vzorky ne zrovna profi brusu, nabízím jako výměnu za nějakou mincičku v hodnotě jen kolem 250,- Kč za všechny 4ks !!


Pokud jsou volné a někdo ti do pondělka výměnu nenabídne, vezmu si je...
A ehm, nezapomenu na poštovný...

BTW, v pondělí budu online až večer.
Registrovaný uživatel
Dobře :D
Registrovaný uživatel
Gorila- tak ty čtyři jsou tvé, jestli tvůj zájem trvá, napiš mi prosím tě na mail, už nevím, který máš.

PS: (ten relativně velký mazlík dole je již také pryč)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Jako ta sbírka brouků, to je nádhera.Taky jsem sbíral , ale časem mě bylo líto to zabíjet, tak jen fotím.


Ja jsem ten samy pripad ( delal jsem tesariky) fotim jen kdyz je vidim. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1