Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vymením veľký pazúrikový nástroj a malý pazúrik s čiarovým motívom za keltský obol Roseldorf II, resp. Roseldorf I

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
som zvedavy ktoremu zazvonia fizli s archeologom za ritov ako prvemu :(
Registrovaný uživatel
Osobně bych doporučoval podobné nabídky artefaktů moderátorům mazat a pisatelům do numismatiky NEVKLÁDAT !
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Zaujímavé, že sú tu ponuky všetkého možného a akurát na tento príspevok sa reaguje. Nemám, nikdy som nevlastnil detektor a taktiež som nikdy nič nenašiel na poli a ani som nehľadal. Tieto nástroje nie sú ani zo SR a a ni z CR, ale z hraničiaceho štátu. V prípade, že sa niekomu tieto príspevky nepáčia, zrušte ich, ale v tom prípade zrušte celé forum, pretože väčšina príspevkov je tu archeo.

S pozdravom obolos

Inak aj tie minciare sú cca 100 ročné, tak zrušte aj ten príspevok
Moderátor
Tohle fórum "velký bratr" sleduje. Pokud to nejsou Tebou osobně kopnuté nálezy ze Slovenska....
Registrovaný uživatel
Kamenné nástroje sú z Nemecka, mám ich v zbierke cca 20 rokov. Síce som ich nenašiel, ale poznám presnú lokalitu nálezu. Mám taký dojem, že v blízkom okolí bol prirodzený výskyt pazúrika a tým pádom aj dielňa na výrobu.

Tie skameneliny pochádzajú z okolia Bratislavy. Našli sme ich po stovkách okolo železničných koľají na Kysuciach, pretože tam sa kamenná drť z okolia Bratislavy dovážala. Za takých 30 rokov mi z toho množstva ostalo len zopár.

To je vysvetlenie pre "veľkého brata"

Dracek: zbieram keltské oboly, ktoré do numizmatiky patria, a táto téma je vymením neco za mince, tak pod tým neco mám na mysli nástroje a minciare.
Keltské oboly kupujem od zberateľov, nevyhľadavám ich.
Moderátor
Dracek: nevsiml jsem si, ze bys u vsech prodavanych minci udaval puvod a doklad, ze jsi je koupil v obchode/na aukci (kdyz teda odhledneme od toho, ze krome moderny nejspis kazda z nich byla jednou nalez..).
Osobne nevidim duvod. Bud muzeme zakazat prodej a vymenu cehokoli, co by mohl byt nalez z CR/SR (ale pak tu toho moc nezbyde) nebo niceho. Tedy ne my, rozhoduje o tom majitel stranek, ze..
Registrovaný uživatel
Vymením krištál a ametyst za keltský obol roseldorf II, resp, roseldorf I.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co je to za lokalitu. Tvar špice je přírodní, nebo dobrušovaný?
Registrovaný uživatel
Kamene som dostal darom, netuším, či sú brúsené, alebo prírodné. Jediné čo môžem je poslať lepšie foto.

Inak sú nádherné :-)
« Poslední úpravu provedl(a) obolos v 15. 2. 2014, 21:13. »
Registrovaný uživatel
vymenim toto http://tomiol.rajce.idnes.cz/znamky za ceske obehove mince tieto http://www.burza-minci.com/node/75621
samozrejme, ze asi kvoli mne nerozoberiete sadu, ale potesim sa akymkolvek minciam.
Registrovaný uživatel
Tak kluci myslím že moja ponuka bude najneobvyklejšia.

Ponúkam na výmenu slimáky Achatina reticulata. Dospelý jedinec je veľký cca ako dlaň chlapa. Ľahký chov, sú úplne nenáročné. Ponúkam vlastný odchov. Mám k dispozícii okolo 70kusov :mrgreen: . Momentálna veľkosť ulity cca 1cm, rastú rýchlo.

Taktiež ponúkam na výmenu kopu rastlín viď. http://greycat.simplydesign.sk/rastliny-na-vymenu/

No a vymením za mince, známky (téma flora). Prípadne čokoľvek iné. Ponúknite na maila. ;)
Registrovaný uživatel
kazimir:
do PO sa niekedy nechystas?
zopar achatin by som vzal na pokusy,
a aj nieco zo sukulentov na doplnenie zbierky.
_______________
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
kazimir:
do PO sa niekedy nechystas?
zopar achatin by som vzal na pokusy,
a aj nieco zo sukulentov na doplnenie zbierky.

Chystám sa v marci alebo apríl. Ešte neviem. Tak by som ti doniesol. Ak tak mrkni na prebytky ktoré momentálne mám http://greycat.simplydesign.sk/rastliny-na-vymenu/ .Nieje to komplet zoznam. Mám aj nejaké špecialitky z mesemb. Ale to jedine že by si sa na niečo také špecializoval.

Ten link platí aj pre ostatných ktorý majú záujem o sukulenty, kaktusy a podobne. Na jar bude aj veľký zoznam komplet rastlín aj zo záhrady.
Registrovaný uživatel
Nechcelo mi pridať další link v príspevku a tak dávam do popredia aj tento zoznam semien.
Teraz sú na výmenu aj rôzne semienka nielen nášho zberu takže neviem zaručiť klíčivosť u všetkých druhov http://greycat.simplydesign.sk/vymena-rastlin/
Registrovaný uživatel
kazimir napsal
Ponúkam na výmenu slimáky Achatina reticulata. Dospelý jedinec je veľký cca ako dlaň chlapa. Ľahký chov, sú úplne nenáročné. Ponúkam vlastný odchov. Mám k dispozícii okolo 70kusov :mrgreen: . Momentálna veľkosť ulity cca 1cm, rastú rýchlo.

..já se přiznám, že mne to opravdu pobavilo :mrgreen: Na zahradě mi sice lezou jen jejich příbuzní, ale člověk se jich nemůže zbavit... :twisted: Když tak také zájemcům nachytám :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 21. 2. 2014, 19:51. »
Registrovaný uživatel
korunka napsal
kazimir napsal
Ponúkam na výmenu slimáky Achatina reticulata. Dospelý jedinec je veľký cca ako dlaň chlapa. Ľahký chov, sú úplne nenáročné. Ponúkam vlastný odchov. Mám k dispozícii okolo 70kusov :mrgreen: . Momentálna veľkosť ulity cca 1cm, rastú rýchlo.

..já se přiznám, že mne to opravdu pobavilo :mrgreen: Na zahradě mi sice lezou jen jejich příbuzní, ale člověk se jich nemůže zbavit... :twisted: Když tak také zájemcům nachytám :twisted:


Slimákov je pomerne veľmi jednoduche sa zbaviť. Stači si niečo načítať ohľadom permakultúry.
Registrovaný uživatel
korunka vedel som že to bude dobré aj na pobavenie :mrgreen: . Ale človek nikdy nevie. Chovajú sa aj "šialenejšie" zvieratá. A ako píše Jozino89 ,stačí si niečo načítať o permakulture. ;)
Registrovaný uživatel
Vyměním vojenské spony(přezky) R-U, 1. REP., poválka 46 -64,( kupované) za mince (dle dohody): PG, Ag do roku 1700.
loner67@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vyměním tyto odznaky a publikaci kterou mám duplicitně za nějaký stříbrňák nebo daruju za poštovné ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
obolos napsal
Vymením krištál a ametyst za keltský obol roseldorf II, resp, roseldorf I.
Lokalita: Brazília, prírodné, nebrúsené
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vymenim toto http://tomiol.rajce.idnes.cz/vymena za tieto ceske obehove mince http://www.burza-minci.com/node/75621

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vymením banskú polturu 1702 alebo 1/2 toliar Karola VI 1736 KB prípadne iné mince z obdobia Leopolda I. za XBOX 360 aj s hrami a príslušenstvom. Deti začínajú dospievat. :P
Moderátor
vymenim za nejakou grosovinu, i evropskou, zlaty retizek s krizkem, cele vazi 1,96 g, asi noseny, puncy jsou 585, tj. melo by to byt 14 K zlato. retizek ma v obvodu 42 cm. je to nalez (valel se na chodniku), ktery mam uz par let a ktery nevyuziji (uz se mi tu v bordelu vali dost dlouho) a nekomu radost treba udela. prikladam fotky puncu, pokud by nekdo mel jasne info, ze to zlato neni, napiste to prosim sem, nemam v umyslu nabizet neco nekaleho.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oliver: OT - co kdyby mel nekdo jasne info, ze to na tom chodniku ztratil prave on?:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1