Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyměním "něco" za mince :-)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
pokud bude presne vedet, kde a kdy to ztratil, tak je to jeho :mrgreen:
Registrovaný uživatel
oliver: To vypadá na oficiální dovoz z Itálie mezi roky 1949-1989.
Moderátor
dik, tudiz by to tim padem zlato dane ryzosti byt melo?
Registrovaný uživatel
oliver napsal
dik, tudiz by to tim padem zlato dane ryzosti byt melo?


Ano, pokud ten dovozní punc není falešný.
Moderátor
moc dik. nabidka tedy plati, kdyby mel nekdo zajem.
Moderátor
Vyměním: žádán je středověk, chybí mu například pěkný parvus Zikmunda Lucemburského a pasu po něm už pěkně dlouho :P

Knížky mám duplicitně, proto je dávám pryč.
Bodák k AK47 je bohužel repro, nikoliv originál, ale to jde z fotky poznat ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
oliver napsal
pokud bude presne vedet, kde a kdy to ztratil, tak je to jeho :mrgreen:

..to je jasné, ten bude určitě můj... když jsem tam byla, byla jsem náměsíčná a vůbec nic si nepamatuji :lol: :lol: :lol:

PS: V jaké cenové relaci jsis tu výměnu představoval?
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 2. 5. 2014, 19:04. »
Registrovaný uživatel
Nesbírá někdo cukřiky vod kafe? Mam toho tu asi kilo různě ČR, aerolinky, ze světa, možná kilo a půl. Vyměním za kulatý blejskátka :)
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Moderátor
O někom bych věděl. Můžu nabídnou nějakou středověkou drobotinu.
Napiš kdyžtak na mail. Ať to tady nezanášíme.
Registrovaný uživatel
Krtek napsal
Nesbírá někdo cukřiky vod kafe? Mam toho tu asi kilo různě ČR, aerolinky, ze světa, možná kilo a půl. Vyměním za kulatý blejskátka :)

Jen pro dokreslení ... s tím kilem jsem to asi přehnal ale je toho docela dost. Plechovky od čaje a sušenek v ceně :D a ty dva archivní JIP jsou fakt asi jen dva, zbytek je novodoba.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Spořiti se dá i z mála, jen začni a vytrvej!
Registrovaný uživatel
Ahoj, ak by si to náhodou pavelgregor rozmyslel, tak by som o ne záujem mal. Mám kamošku, ktorá sa cukríkom intenzívne venuje :D
Registrovaný uživatel
Ahojte, mam na vymenu Leuchtturm kazetu MB Caps 41 - mincova zasuvka rady MB, na 20 ks mincí v kapsliach vonkajšieho priemeru 47mm a vnutorneho 41mm
Je ako nova, mince v nej boli iba chvilu, ochranny kartonovy obal je z inej rady - caps 22.5 ale to je len karton.
Rad ju vymenim za striebornu 5Kč, 20Kč alebo ine obehove striebro CSR, SS, prip FJI

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Získal jsem tyto pro mě nepotřebné zinkové plechy z jednoho vrhu, pokud má někdo zájem, vyměním za nějaké středověké mince.

Jedná se o TeNo = Technische Nothilfe.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nez to placnu nekam do bazace, nabizim funkcni, ale pouzivany scanner Mustek BearPaw 2400CU plus. Jeho vyhodou je skladnost a nizka hmotnost a hlavne to, ze nema externi napajeni (funguje pouze na kabel pres USB). Vzhledem k tomu, ze uz ma nejaky rok na krku, na scannovani nejakych jemnych obrazku to asi neni uplne idealni pripad, ale napr. pro scannovani textu je myslim v pohode. Vyhoda je, ze ho strcite do brasny vedle notasu - tudiz prenosna vec.

Nevyhoda je, ze nechodi pod WIN7 (resp. mozna ano, ale asi to chce trpelivost a hledani funkcniho driveru, takze radeji reknu, ze pod Win7 proste nejede). CD s driverem bych mozna nasel, ale pro XP a nizsi se da snadno stahnout z webu aktualnejsi driver.

Podrobnejsi udaje si prosim zjistete na webu (ja scanner par let pouzival a byl sem spokojeny, ale ted tri roky zahalel a netvrdim, ze je jako novy, ale nedavno jsem jej mel pripojeny na PC s XP a asi 20 stranek jsem s nim nascanoval). Rad pouzivam prostredi Twain (druhy obrazek), ktere si myslim dobre plni predstavy narocnejsich uzivatelu lepe, nez obycejna bezna prostredi.

Moje predstava je jeden dva pekne drobacky co nemam (bohemika, uhry), pripadne 3 videnske feniky co nemam nebo 4 ruzne polske pulgrose (nemusi byt Ludvik)... ale mozna mate i neco jineho, takze pokud chcete, zkuste nabidnout (stredovek).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Získal jsem tyto pro mě nepotřebné zinkové plechy z jednoho vrhu, pokud má někdo zájem, vyměním za nějaké středověké mince.

Jedná se o TeNo = Technische Nothilfe.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

naco sluzili tie plechy?
Registrovaný uživatel
do hrobu a do archivu...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
su to nemecke ID znamky?
Registrovaný uživatel
janpeter to sranduješ ne? :)
jako hledač jsi to nikde nezahlídl?
Registrovaný uživatel
ano, ano, su to ID znamky,len este som nemal stastie na ne narazit:(
Registrovaný uživatel
Ano, jsou to německé identifikační známky. Tyto majitelé odložili do jedné díry před přechodem Krušných hor do Reichu ....
Registrovaný uživatel
Vyměním pečetítko za středověké mince :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám tu tři drahé opály z lok. Lightning Ridge, Austrálie. Možnost výměny za mince, nebo prodej..
Výměna nebo prodej v cenové relaci 1kus=120,- + 35 poštovné, (v případě odběru všech tří nechám za 300+35 pošta)

1. Matrix opál (opál v hornině) s barvoměnou všech barev v podobě drobných žilek, vel. 8x6x2mm
2. černý krystal opál, s inkluzemi horniny uvnitř, vel.4,5x6x2mm
3. černý krystal opál, opět s inkluzemi, barvoměna krásně sytě modrá, vel. 7x5x3mm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
-brus volný tvar, krémový až žlutavý podklad, barvoměna "honey comb" (včelí plástve), vel. 9x4x2mm (80,-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
je este volne?

vetesnik j napsal
Vyměním pečetítko za středověké mince :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Úžasný drahý opál z Etiopie- nádherná barvoměna všech barev- multicolor, bohužel na fotkách vůbec nevynikl. Je sice maličký, ale stojí za to. Vel.5x3 mm. Výměna /prodej v hodnotě 250,-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Vyměním "něco" za mince :-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1