Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Vyše 6Kg Hradčian, čo s tým mám robiť?

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyše 6Kg Hradčian, čo s tým mám robiť?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj,
dostalo sa mi z Dánska do rúk staré vrece s ČSR I. , predovšetkým asi 85% Hradčany.

Bohužiaľ z tejto oblasti som blbý a prebrať to podrobne nebudú nervy ani čas.

Čo by ste odporúčali?
Prebrať a rozdeliť aspoň na jednotlivé hodnoty pre tých čo robia rekonštrukcie ZP, alebo narobiť balíčky s "prekvapením" a podľa váhy rozdeliť. Alebo vybrať tieto výstrižky a tie samostatne predať a známky samostatne?
Veľká škoda, že to niekto takto bezhlavo povystrihoval. :roll:
Takýchto výstrižkov aj s veľmi vysokými hodnotami je tam množstvo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak som ich predsa len pár pozrel, že to skúsim. Môže byť že tam budú zaujímavejšie veci, alebo sú zaujímavé len nepoužité?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ty druhé spojené typy jsou zoubkování hřebenové - tedy 13 3/4: 13 1/2.
Registrovaný uživatel
Ďakujem. A je to lepšie hodnotovo ako RZ, alebo navyše spraví ešte farba resp. iné veci navyše?
Už som pozeral viac príspevkov ohľadom HZ a RZ na Hradčanoch ale nedarí sa mi tam vidieť rozdiel aj keď chápem rozdiel medzi HZ a RZ.
Registrovaný uživatel
Kedže je tam veľké množstvo 15h ešte by som sa chcel opýtať ako rozpoznám TD7. Ďakujem
Moderátor
shareman napsal
Ďakujem. A je to lepšie hodnotovo ako RZ, alebo navyše spraví ešte farba resp. iné veci navyše?
Už som pozeral viac príspevkov ohľadom HZ a RZ na Hradčanoch ale nedarí sa mi tam vidieť rozdiel aj keď chápem rozdiel medzi HZ a RZ.

V tomto případě by RZ bylo dosti vzácné a je tedy výrazně dražší.

Ano, může to mít i lepší barvu, ale ze skenu se to poznat nedá.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Vyše 6Kg Hradčian, čo s tým mám robiť?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1