Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenani Zlate lipy

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyznamenani Zlate lipy

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, prosim o pomoc s urcenim ceny Vyznamenani Zlate lipy ministra obrany?dekuji
Registrovaný uživatel
Fotka lipy nebude ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jde o současné vyznamenání v pravomoci ministra obrany, které není primárně uřečeno k prodeji. S udělovacím papírem na jméno a jméno samotného nositele má svoji cenu.
Jinak ty kopie bez dekretu co se nabízí na bleších, to je fakt pár korun.
Moderátor
Jen abychom věděli a znali. Prostřední obrázek dokumentuje... až kam lze zajít

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano, to je ono, fotky dodam, musim pockat na chytry telefon, o pravosti neni pochyb, je z overeneho zdroje, jen je vzhledem k situaci treba urcite diskretnosti - dneska se v mediich nafouknou i mensi veci, diky za odpovedi
Registrovaný uživatel
Bude medaile na prodej?
Měl bych velký zájem. Sbírám současné medaile AČR.
Děkuji Martin
Registrovaný uživatel
Myslim,ze ano jde zrejme o vyjmecnou prilezitost, pokud bude zachovana diskretnost , nevim jestli sem muzu napsat svuj email primo nebo jestli ostatni muj email vidi?v profilu to mam povolene, ale pak to pise skryty a nerad bych tu porusil nejaka pravidla, dekuji za pochopeni Ales
Moderátor
Prosím, spojte se privátně, zde z toho nemohu dělat bazar ( viz daná pravidla), děkuji.
Registrovaný uživatel
Tohle je pro mně snad nejděsivější úkaz v historii faleristiky a dizajnu vůbec.
Moderátor
ondras napsal
Tohle je pro mně snad nejděsivější úkaz v historii faleristiky a dizajnu vůbec.


Jsou i horší věci, bohužel :roll:
Registrovaný uživatel
alesglo: dobrý večer, nevidím Váš email, měl bych zájem o koupi ZL. Můžete se mi ozvat do emailu: detektorWW@seznam.cz? Děkuji.
Moderátor
Naši tři slavní sportovci. Paní Zátopková (96 let) s vyznamenáním o kterém je zde řeč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A tady konecne foto , cislo a dekret neni na obrazku umyslne, myslim, ze pripadny prodej-neprodej zavisi od predpokladaneho vynosu - byl jsem osloven s dotazem na ocenění , neni to ale moje parketa, proto hledam pomoc zde,dekuji!
spojeni na zajemce jsem predal majiteli

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Upozorňuji. Jste prodejce a proto musíte si sám určit cenu. Prosím udělejte to, jinak Vaši nabídku budu muset odstranit. Nejsme bazar a všichni musíme respektovat nařízení majitele těchto stránek! Děkuji.
Registrovaný uživatel
Omlouvam se, ale prodejce nejsem!byl jsem pozadan o pomoc pri oceneni, ale moje parketa jsou bankovky a porcelan, tak jsem chtel nekoho z oboru pozadat o radu, rozhodne se nechystam cokoliv porusovat, poradte tedx prosim kam mam umistit svuj dotaz, dekuji
Moderátor
Altmann napsal
Jen abychom věděli a znali. Prostřední obrázek dokumentuje... až kam lze zajít

Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem


Docela pěkně to navazuje na Řád Zlaté vařečky, Zlaté šunky a Myšího kožíšku!! Docela by mne zajímalo, kdo tyto řády má ve sbírce. Musí být dost vzácné! :mrgreen:
Moderátor
To Altmann:
1. Kolego moderatore, zakladatel vlakna se ptal na oceneni, k prodeji logicky zatim nenabizi, kdyz cenu nezna.
2. Jak je to se skrytymi maily, vidite treba muj mail (mam nastaven verejny)? Zda se mi, ze aktualne jsou skryte vsechny.

To alesglo: Asi nechce nikdo uvadet cenu verejne. Doporucuji uvest mail, na ktery je mozne Vam oceneni napsat. (Pozor na pravidlo 7 - takze se omezte jen na to oceneni.)
Registrovaný uživatel
To numismat,
mail máš skrytý jako ostatně automaticky všichni
pokud si to nezmění v nastavení.
Moderátor
Bohužel, ta cena je v širokém rozsahu zhruba od 1500 -5000Kč. U této moderní bižuterie nejde nastavit cenu ani dle katalogu. V úvodu se o cenách opatrně hovoří a já z toho opravdu bazar dělat nechci. Čekám na pokračování a potom to buď podpořím nebo ukončím. Zatím je to čekání, kdo nabídne nejvíce, to je realita. Zde přátelé velím :mrgreen: zatím já. Snad mně pochopíte. Děkuji.
Moderátor
turtle: Kde v nastaveni? Verejny mail tam nastaveny mam. Ty mas taky skryty mail. Je tu nekdo s neskrytym?

Altmann: OK, mate pravdu, ale aspon je tu uz nejaka suma.
Moderátor
numismat napsal
turtle: Kde v nastaveni? Verejny mail tam nastaveny mam. Ty mas taky skryty mail. Je tu nekdo s neskrytym?

Altmann: OK, mate pravdu, ale aspon je tu uz nejaka suma.


Jsme přátelé, to je u mně priorita. Díky!
Registrovaný uživatel
numismat napsal
turtle: Kde v nastaveni? Verejny mail tam nastaveny mam. Ty mas taky skryty mail. Je tu nekdo s neskrytym?

Nojo ale míval jsem veřejný a v nastavení to tak mám. Někde v systému asi nastala chybička.
Moderátor
Turtle: presne tak, proto jsem se ptal
Registrovaný uživatel
Uf, tak jsem malem rozpoutal valku!to jsem v zadnem pripade nechtel, dekuji timto uctive obema stranam!
Problem se skrytym emailem, ktery mam v profilu nastaveny na verejny jsem vlastne take resil hned na zacatku.Mam tudiz stejny problem.
Jinak dekuji za cislo, tohle presne jsem potreboval, abych mohl rict u sousedu kolik by tak mohli dostat.

O pravosti nemam pochyb, presto z nej ma clovek pocit, ze jde o kousek nepovedene bizuterie.
Pokud by se majitele prece jen rozhodli prodavat, dam sem email, dle povelu velitele! :D !
Jeste jednou diky!
Moderátor
To alesglo: Dospeli jsme k vysledku "spolecnymi silami" (Viribus Unitis - heslo cisare FJI), podekovani patri zdejsimu moderatorovi - skvelemu veliteli a vynikajicimu odbornikovi, ktereho si zde na foru velmi vazime!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenani Zlate lipy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1