Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Z Atlantiku vyzvedli největší poklad v historii

Vykupminci.cz
Numisargo

Z Atlantiku vyzvedli největší poklad v historii

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Američtí podmořstí výzkumníci v pátek oznámili, že v Atlantickém oceánu objevili největší podklad, jaký kdy byl vůbec ze dna moře vyzvednut. Odhadovaná hodnota nalezených 17 tun zlata a stříbra z koloniální éry je 500 miliónů amerických dolarů (asi 10 miliard korun). Mince byly vyzvednuty z jedné potopené lodi. V oblasti se však nachází více vraků, a je tedy pravděpodobné, že další poklady na vyzvednutí teprve čekají.

Více informací zde http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/z-atlantiku-vyzvedli-nejvetsi-poklad-v-historii_115313_42lkv.html

Obrázek vložený uživatelem

Kdo by něco podobného nechtěl najít, že Robbie? :lol:
Moderátor
O niečo slušnejšie ako moja zbierka :-)
Registrovaný uživatel
fiiiha.. Co s tema mincema budou delat? Kdyz se jich tolik najednou dostane do obehu, tak jejich cena mezi sberateli poklesne, ne?
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Zdeňek:

:D kua... skafandry na sebe a pod vodůů ... :twisted:

Ne, jako upřímnost ? :D Mě tyhle zprávy ničí... :( :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
No mňa tiež. Ak mám povedať pravdu: mám dosť!!!
Registrovaný uživatel
elle napsal
fiiiha.. Co s tema mincema budou delat? Kdyz se jich tolik najednou dostane do obehu, tak jejich cena mezi sberateli poklesne, ne?


:) No... nejspíš jim bude nějaký ten rok trvat než všechny mince určí... něco se rozkrade, něco se dá do muzeí, něco se vydraží... něco se dá věřitelům a obchodním partnerům, zalepí se nějaké dluhy, počáteční náklady na další výzkum... a tak... nemyslím že by to nějak masově prodávali.

... já chci taky poklad... :shock:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
počkáme chvíľu a budeme dražiť na aukre alebo na sběratel.com
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
elle napsal
fiiiha.. Co s tema mincema budou delat? Kdyz se jich tolik najednou dostane do obehu, tak jejich cena mezi sberateli poklesne, ne?


:) No... nejspíš jim bude nějaký ten rok trvat než všechny mince určí... něco se rozkrade, něco se dá do muzeí, něco se vydraží... něco se dá věřitelům a obchodním partnerům, zalepí se nějaké dluhy, počáteční náklady na další výzkum... a tak... nemyslím že by to nějak masově prodávali.

... já chci taky poklad... :shock:


No dobre, ale i to, co se rozkrade, vydrazi, da veritelum, obch. partnerum a pod.. tak to vsecko se nakonec mezi sberatele dostane, ne? :-) Prece nebudou prodavat mince v cene 1 000 USD jen za 1/10 cenu zlata. Jo, kdyby to nasla nejaka statni instituce a nakonec (naveky) vsechno skoncilo nekde v depozitarich, tak to bych chapal.. :-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Domnievam sa,že mezmizne žiadna minca nakoľko sú zúčastnení honorovaný podielovo.Verím banka milerada dá mince a všetko ostatné do depozitu,len nech sa nezníži cena predmetov!!!Nejakých polmiliarda dolárov tam pri US.Bankách nehrá rolu.Škoda,že nemáme more za záhradkov,alebo niekde poblízku.
Registrovaný uživatel
Už se perou! Už se perou! :mrgreen:

Ako sa dalo cakat tolko zlata a striebra pokope nenadchne iba numizmatikov ale aj par vlad...

BBC (v anglictine)
a verzia v slovencine
_______________
Juraj.
Administrátor
j-marc to se dalo cekat :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zajímavosti » Z Atlantiku vyzvedli největší poklad v historii

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1