Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Záhada numismatického billboardu ;-)

Vykupminci.cz
Numisargo

Záhada numismatického billboardu ;-)

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ono to bude tym ze Kamenak pozna snad uplne kazdy.
alebo - si to tvorcovia reklamy len mysleli.
na to by som kludne vsadil stovku. skoda ze nam to asi tvorca nepotvrdi/nevyvrati.
_______________
Moderátor
Co, když reklama je na tu ženskou, ty penízky ukazujou její taxu, a ta hrst, co drží v ruce je týdenní DPH, které se právě snaží odvést na fin.úřad?
Registrovaný uživatel
takych tuctovych zenskych su mraky,
ta by si ten billboard sama nezaplatila.
_______________
Moderátor
Hurley: nechtěj znát můj názor na tu soutěž a lidi, kteří jsou schopni vyplodit bláboly jako
"Sexistická reklama má závažné dopady např. na sebepojetí mladých lidí či může vést k toleranci násilí páchaného na ženách či poruchám příjmu potravy, což si řada firem často vůbec neuvědomuje."
(http://prasatecko.cz/co-chceme/)
Nemůžu si pomoct, ale sociální inženýrství, které předpokládá, že se musí lidé, v případě nutnosti i násilím, jakožto tupé stádo převychovat, ať už se projevuje bojem proti sexismu, pokryteckou politickou korektností nebo různými pozitivními diskriminacemi, prostě nefunguje a fungovat nebude, pokud lidé nebudou chtít.
I sexistická reklama může být vtipná a neškodná (podle kádrovačky ze Sexistického prasátka samozřejmě zcela nechutná a nutíci dívky k anorexii :) ), zatímco hloupá reklama se degraduje sama, jak dokazuje toto téma. Pánové M&CH nejspíš chtěli říct, že jejich mince jsou jen pro ty, kteří mají vše nejlepší, ale jednak zvolili špatnou formu i obsah, jednak asi dost naštvali ty, kteří jedničkáře a lidi, kterým se vše v životě daří, z duše nenávidí ;) Říká se, že i negativní reklama je reklama, v tomhle případě nevím - zajímalo by mě, která reklamní společnost tohle vypotila a kolik ji za to zaplatili. Myslím, že i po půl litru slivovice by mě napadlo něco lepšího :mrgreen:
A teď kameny do mne ;) Jdu se zase kochat sexistickými malbami pár patlalů, které jsem si přidal do virtuální galerie - Tizian, sir Lely, de Troy.. hm, když jsme u něj, něco k tématu ;)
http://www.nationalgallery.org.uk/paintings/jean-francois-detroy-time-unveiling-truth

Velmi se omlouvám za odbočení.. :oops:
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
... zajímalo by mě, která reklamní společnost tohle vypotila a kolik ji za to zaplatili. Myslím, že i po půl litru slivovice by mě napadlo něco lepšího ...

:mrgreen: :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
hloupá a primitivní reklama je pro hloupé a primitivní lidi... dost pochybuji, že tam pánové cílili
Registrovaný uživatel
Tak já se přiznám, že Kameňák/hlášky neznám, neviděl jsem, vlastně jen půlku prvního dílu, utřel jsem pusu od zvratků a film rychle vypl. Absolutní dno. Pak jsem si jako sado maso sebetrýzni pustil nedávno Babovřesky, ale cca po 45 minutách, kdy jsem se ani jednou nezasmál a začal přemejšlet o práci, tak jsem usnul. Takže na usnutí asi gut.
Registrovaný uživatel
prostě jak nejsi bývalý jedničkář, tak tam nechoď, Tebe tam přeci nechtějí, pro Tebe tam nic nemají...
takže restituenti, zbohatlící, podnikatelé, politici... a mnozí další, dle reklamy tam o Vás(a hlavně Vaše peníze) zájem není...
prostě reklama zcela mimo...(bez ohledu o jakou jde firmu)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
mam dojem ze tvorca reklamy bude zo slovenska,
kde ten kamenak asi zlidovel.
autor predpokladal ze v cesku to uz duplom pozna kazdy.
mal to byt pokus o vtipnu reklamu..

paul: neprehanaj. ty absolutni dno.. : )
na zvratky ten kamenak nebol. klasika ceska novodoba komedie.
pocas pobytu v zahranici som sa dobre bavil, s partou kamosov z ceska aj slovenska. zabavicka k plechovemu pivu, ked nic lepsie neni.
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) tocomabyt v 13. 8. 2014, 21:37. »
Registrovaný uživatel
"zabavicka k plechovemu pivu, ked nic lepsie neni."

co víc dodat :D :(
Registrovaný uživatel
taketo komedie predsa ziadne vyssie ambicie nemaju, ne?
ono byt cele mesiace, ba az roky, niekde v prdeli, jedina spojitost s domovom je banda ozralych cechov a slovakov,
tak tych par dvd-cek v rodnom jazyku potesi. ver mi.
_______________
Registrovaný uživatel
nevím, občas z nich zahlídnu někde kousek... několik minut nato fascinovaně hledím, pak se vzpamatuji a jdu dělat něco jiného.
stejně jak pivo z plechovky, nebo "pivo" z liter a půl petky za 18,90
Registrovaný uživatel
tenzor: podivej, ja nehodnotil ani soutez, ani provozovatele, ale samotnou reklamu. To ze vypichnes nektere blaboly (na tom se shodneme), kterymi se to sdruzeni prezentuje, nijak nenabourava primitivni a trapny charakter tehle konkretni reklamy.
Moderátor
Teto konretni ano, to se shodneme. Ale nebude o nic lepsi nebo horsi, pokud se umisti v Sexistickem prasatecku a jak videt, nemusi nas nikdo poucovat, jak je trapna a proc ;)
Samozrejme, je to odboceni, ale kdyz uz jsi to zminil, tak jsem reagoval.
Moderátor
tocomabyt: Kamenak jednicka a dvojka k pivku ano.. po minimalne peti pivech :) Obavam se ze na takovy Kamenak 4 uz by nestacilo ani 10.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 13. 8. 2014, 22:17. »
Registrovaný uživatel
Kameňák je opravdu jeden z nejhorších filmů, co kdy byl u nás natočený. Je to totální bullshit. Troška vůbec je podle mě naprosto neschopný režisér. Jediné filmy, na které se dalo koukat, byly Slunce, seno a pár facek 1 a pohádka o létajícím ševci, ostatní jsou trapárna na entou ... To ukazuje i hodnocení lidí na csfd.cz.
Registrovaný uživatel
Jo tak, to je něco z kameňáku, proto jsem se nechytal... No, pokud pánové cílí na znalce tohoto skvostu, tak asi moc neutrží. Takhle kdyby tam dali něco z opravdové klasiky, třeba Vesničko má středisková, Kulový blesk, Vrchní prchni, Slavnosti sněženek, Obecná škola atd. Tyhle hlášky zná každej. Napadá mě třeba monolog pana stavitele z filmu Na samotě u lesa: To máte krejcary, denáry, tolary, oboly, groše, dukáty - dukáty doporučuju zlatý... (taky nic moc, já vím) Jinak s tím kameňákem to vypadá na hlášku Pane vedoucí, takhle se šklebíte vždycky, když děláte tržbu.
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
mam dojem ze tvorca reklamy bude zo slovenska,
kde ten kamenak asi zlidovel.
autor predpokladal ze v cesku to uz duplom pozna kazdy.
mal to byt pokus o vtipnu reklamu..

paul: neprehanaj. ty absolutni dno.. : )
na zvratky ten kamenak nebol. klasika ceska novodoba komedie.
pocas pobytu v zahranici som sa dobre bavil, s partou kamosov z ceska aj slovenska. zabavicka k plechovemu pivu, ked nic lepsie neni.



Klasická česká novodobá komedie, BOHUŽEL, je to hrůza, desátej díl Babovřesk a xxtej kameňáků, a trhá to v kinech rekordy. Zlatí Homolkovi, kdo na ty Troškovy věci leze opakovaně do kina..půlka národa. to je filmová dekadence, i národní.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 14. 8. 2014, 7:54. »
Registrovaný uživatel
Jinak otevřete gůgl, zadejte hledat obrázky a do vyhledávače napište TROSKA.
a uvidíte trosku největší. :P
Moderátor
Je tu někdo, kdo mi uvěří, že jsem ještě neviděl ani jeden ze 13. dílů Kameňáku? :roll:
A ani jeden z pěti dílů Babovřesk a to tam hraje moje oblíbenkyně Lucka (no, možná to bude i tím, že tam prý neukázala kůžičku, to by mělo značný vliv). ;) :mrgreen:
Moderátor
Pavel_III napsal
Je tu někdo, kdo mi uvěří, že jsem ještě neviděl ani jeden ze 13. dílů Kameňáku? :roll:
A ani jeden z pěti dílů Babovřesk a to tam hraje moje oblíbenkyně Lucka (no, možná to bude i tím, že tam prý neukázala kůžičku, to by mělo značný vliv). ;) :mrgreen:


Nejsi sám Pavle, s Kameňáky a Babovřesky jsem na tom podobně. :)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Je tu někdo, kdo mi uvěří, že jsem ještě neviděl ani jeden ze 13. dílů Kameňáku? :roll:
A ani jeden z pěti dílů Babovřesk a to tam hraje moje oblíbenkyně Lucka (no, možná to bude i tím, že tam prý neukázala kůžičku, to by mělo značný vliv). ;) :mrgreen:


Ja ti verím čiastočne :D , na nejakú minútku si určite mrkol a neoslovilo ťa tam nič... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Bohužel jsem viděl první díl Kameňáku a opravdu si nepamatuji, že by mě na něm něco pobavilo, je to zkrátka trapárna ...
Registrovaný uživatel
si děláte srandu? toho už je fakt 13 a 5 dílů? pak se mi někdo diví, že říkám, že půlka lidí jsou magoři...
Moderátor
Co mi to jenom připomíná, jo už vím. Rozhovory s rádoby celebritami které když se jich ptají na to co sledují v televizi tak oni že nic, pouze výjimečně párkrát do roka obsahově vyvážený dokument na ČT2. Vypadá to že i zde na fóru je pouze ctnostný výkvět národa (škoda že tomu neodpovídá úroveň diskuse v jiných tématech, samozřejmě i včetně mých příspěvků) :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Záhada numismatického billboardu ;-)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1