Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » zahraniční aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

zahraniční aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
medo napsal
Vydražil som niečo v Taliansku pred pol rokom cca mesiac im trvalo vybavenie vývozného povolenia ale inak OK
Teraz tiež niečo z Talianska ale iného aukčného domu , po týždni prišla faktúra , hneď som zaplatil ale poštovné nechceli vraj až potom , prišli ešte 2 formuláre a pýtali aj kópiu obč. preukazu . Za vývozné povolenie budú účtovať 100 eur za prvú položku a každú ďalšiu 20 EUR aspoň tak to bolo napísané na faktúre ..
No super ešte dobre , že som kupoval iba 2 drahšie mince kde sa to stratí ale kto by riešil nejaké lacné mince tak super prekvapenie , čiže aukčná prirážka 25% + 100 E za prvú položku a 20E za každú ďalšiu ak som to správne pochopil. Vraj u nich platí nový zákon .

S tpu italii je to tak ted standard? Chystal jsem se na neco u Negriniho ale asi na to prdim pokud je to takto
Registrovaný uživatel
Měl jsem z toho též obavu, ale nakonec to vývozní povolení neúčtovali
Registrovaný uživatel
Právě mi vypadlo spojení s kunkerem? Někdo online a podobný problém?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
"Bez spojenia niet velenia."
To bolo bojové heslo nášho útvaru. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Funguje vám sixbid? Už psali mail že vše funguje ale mě se pořád nezobrazuje
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Sixbid posledný upgrade zjavne nezvládol. Fungoval asi 5 minút. Odvtedy len prázdna obrazovka. Dosť ma prekvapuje, že si upgrade pred ostrým nasadením na web poriadne neotestovali. :(
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
U Kunkera si nenechte ujít 22.6. aukci číslo 371. Téměř kompletní zlaté ražby Československa ze sbírky kunsthistorika Pavla Lišky včetně dukátů ročníků 1938 a 1951. Asi nejlepší sbírka od doby, kdy prodával Kokolus.

https://kuenker.auex.de/Auktion/Onlinekatalog?intAuktionsId=1158
Registrovaný uživatel
Zdravim kolegove, uz jste nekdo drazil na japonske aukci? Vyhral jsem neco na limit u Nihon a zajimalo by me jestli s tim nekdo nemate zkusenosti. Psal jsem jim mail ale zatim nikdo nic neodepsal.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Zdravim kolegove, uz jste nekdo drazil na japonske aukci? Vyhral jsem neco na limit u Nihon a zajimalo by me jestli s tim nekdo nemate zkusenosti. Psal jsem jim mail ale zatim nikdo nic neodepsal.

Iný kraj, iný mrav. Aj spôsob a rýchlosť vybavovania objednávok budú odlišné. Myslím si, že nás bude zaujímať ako to dopadlo. Najmä prechod cez colnú správu a celkové náklady (pošta, poistenie, clo). Tak daj vedieť. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi, bohuzel nic z toho nebude. Smesna cena, 28000JPY dela necelych 5k za takovy lot, napsali mi doslova ze jsem poslal pres sixbid limit pozde po deadline, nemyslim si ze to tak je, posilal jsem 2 dny pred zacatkem aukce, beru v uvahu nejaky casovy posun ale i tak. Sixbid uzavira biding system myslim 24h pred zacatkem aukce nebo jak si to nastavi prodejce. :roll: pekne mi to vis co, za 5000 by byl takovy lotik krasny. :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
...napsali mi doslova ze jsem poslal pres sixbid limit pozde po deadline, nemyslim si ze to tak je, posilal jsem 2 dny pred zacatkem aukce, beru v uvahu nejaky casovy posun ale i tak. Sixbid uzavira biding system myslim 24h pred zacatkem aukce nebo jak si to nastavi prodejce. :roll:

Celé zlé. Napíš mail na Nihon a súčasne Sixbid, že si limit zaslal v časovom limite určenom aukčnou spoločnosťou a trváš na vydražení lotu na svoj limit, ktorý výrazne prekračuje aukčnú cenu. To sa inak nedá riešiť.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Mě se něco podobného stalo v pátek u Raucha. Položku jsem měl vyhrát, ale není ani ve vyhraných ani v nevyhraných, jediné co mám, je potvrzení zadání limitu emailem. Asi jsem ho zadal pozdě, i když ani nevím do kdy to mělo být, když mi to normálně vzali. Pokusím se to s nimi řešit.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Otravnykomar napsal
...napsali mi doslova ze jsem poslal pres sixbid limit pozde po deadline, nemyslim si ze to tak je, posilal jsem 2 dny pred zacatkem aukce, beru v uvahu nejaky casovy posun ale i tak. Sixbid uzavira biding system myslim 24h pred zacatkem aukce nebo jak si to nastavi prodejce. :roll:

Celé zlé. Napíš mail na Nihon a súčasne Sixbid, že si limit zaslal v časovom limite určenom aukčnou spoločnosťou a trváš na vydražení lotu na svoj limit, ktorý výrazne prekračuje aukčnú cenu. To sa inak nedá riešiť.

To jsem udělal, sixbid podpora mi řekli že můj limit je legitimní, podaný včas podle termínu jak si nastavila sama aukční společnost, vypsali mi i všechny časy jako začátky čeští aukce, termíny limitů ale omluvili se že jsou jen poskytovatelé, nemají odpovědnost za proces mezi kupujícím a prodávajícím a musím to řešit s aukčním domem. :roll: japici teď spí takže odpověď bude zítra.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
rektor napsal
Mě se něco podobného stalo v pátek u Raucha. Položku jsem měl vyhrát, ale není ani ve vyhraných ani v nevyhraných, jediné co mám, je potvrzení zadání limitu emailem. Asi jsem ho zadal pozdě, i když ani nevím do kdy to mělo být, když mi to normálně vzali. Pokusím se to s nimi řešit.

U raucha jsem nikdy žádný problém neměl, dokonce naopak, katalog posílali zadara a mince přišli dřív než faktura 🤗 v pátek jsem taky něco vydražil, už si teda nepamatuju jaký položky to byli ale všiml jsem si, dvě z těch co jsem měl ve sledování se vůbec nedrazili. To bylo divný. Tak jestli to nebude ten případ. Zadával jsi taky limit přes sixbid?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
rektor napsal
Mě se něco podobného stalo v pátek u Raucha. Položku jsem měl vyhrát, ale není ani ve vyhraných ani v nevyhraných, jediné co mám, je potvrzení zadání limitu emailem. Asi jsem ho zadal pozdě, i když ani nevím do kdy to mělo být, když mi to normálně vzali. Pokusím se to s nimi řešit.

U raucha jsem nikdy žádný problém neměl, dokonce naopak, katalog posílali zadara a mince přišli dřív než faktura 🤗 v pátek jsem taky něco vydražil, už si teda nepamatuju jaký položky to byli ale všiml jsem si, dvě z těch co jsem měl ve sledování se vůbec nedrazili. To bylo divný. Tak jestli to nebude ten případ. Zadával jsi taky limit přes sixbid?

Limitoval jsem přímo přes jejich stránky. Psal jsem jim mail a téměr obratem poslali fakturu na chybějící položku, takže trochu zmatky ale nakonec spokojenost. Tak ať ti to s Japonskem dopadne podobně.
Registrovaný uživatel
Máte někdo zkušenost z aukce ve Švýcarsku? Pokud bych uspěl za 200 franků(stříbrná mince,700 let stará,ne Švýcarská), kolik bych celkově zaplatil? Po navýšení o provizi aukčnímu domu? Asi dph a clo?
Díky za info.
Registrovaný uživatel
bertik-b1 napsal
Máte někdo zkušenost z aukce ve Švýcarsku? Pokud bych uspěl za 200 franků(stříbrná mince,700 let stará,ne Švýcarská), kolik bych celkově zaplatil? Po navýšení o provizi aukčnímu domu? Asi dph a clo?
Díky za info.

Zalezi asi jaky aukcni dum, kupuju ve svycarsku bezne a nikdy clo ani DPH neplatim, myslim ze to odesilaji z DE
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar které aukční domy konkrétně? Právě to clo a dph mě odrazuje.
_______________
Registrovaný uživatel
lub121 napsal
OtravnyKomar které aukční domy konkrétně? Právě to clo a dph mě odrazuje.

Napiš mi na mail
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
O.komare mužeš prosim mi poskytnout info na mail bertik-b1 zavináč tečka seznam.cz?.Nemám na tebe kontakt. Díky.
Registrovaný uživatel
Vždy si musíte k celkovej čiastke prirátať cca 8%.
Ak si tovar vyzdvihnete na mieste, tak zaplatíte švajčiarsku DPH vo výške 8% alebo vám tovar zašlú cez pobočku v Nemecku alebo Holandsku (podľa aukčného domu), ale tam sú poplatky cca v podobnej výške. Najhoršia možnosť je zaslať si tovar spolu s faktúrou na adresu v EU (SR resp. ČR)...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar: Napiš mi na mail


Sice jsme spolu obchodovali, ale nemůžu najít email. Napiš prosím na můj. Děkuji
_______________
Registrovaný uživatel
V Polsku v aukci mají něco co jsem ještě neviděl: půlku mince.
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=6459&lot=2897
Registrovaný uživatel
rektor napsal
V Polsku v aukci mají něco co jsem ještě neviděl: půlku mince.
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=6459&lot=2897

Čo ťa na tom prekvapuje? Niekto zdieľa auto, niekto byt, niekto manželku a niekto mincu. Normálne zdieľaná minca. Vlastník chce tú svoju časť predať. Bez tokenu. Fyzické zlato. :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
rektor napsal
V Polsku v aukci mají něco co jsem ještě neviděl: půlku mince.
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=6459&lot=2897


Kolik si účtují tito Poláci za poštovné ? Psal jsem mi, ale nikdo neodpověděl.
To ve mně moc důvěry nevzbuzuje.

Je lepší jim platit v CZK, nebo v EURech ?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 >

Sběratel.com » Numismatika aukce » zahraniční aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1