Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » zahraniční aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

zahraniční aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dražil někdo v online aukci u Raucha předminulý víkend? Přišla faktura? Mě nic a přitom většinou posílají rychle...
Registrovaný uživatel
Zasílá fakturu společně s mincemi...
Registrovaný uživatel
A platí se tedy jak?
Registrovaný uživatel
Normálně převodem-veškeré údaje jsou na příchozí papírové faktuře.
Také čekám....
Registrovaný uživatel
Ok díky.
Registrovaný uživatel
Ale faktura je tiez vygenerovana na vasom ucte na ich stranke, teraz to bolo dva dni po ukonceni drazby. Mna skor prekvapzje, ze som to platil 24. a doteraz to neprislo
Registrovaný uživatel
Ano vidím ji tam. Přišlo mi divné, že by poslali mince bez předchozí platby jak psal Lopez.
Registrovaný uživatel
No nevím jak to máte vy...platím u Raucha fakturu vždy až mi přijde zároven s mincemi-už x let..
Registrovaný uživatel
Rauch to posílal vždy brzo, většinou jsem to ani neměl zaplacené, to je pravda. ale už tam roky nekupuju, vlastně nikde v zahraničí teď nekupuju
Registrovaný uživatel
Mají v tom tentokrát nějaký binec. Dokonce mám na té faktuře starou adresu a to jsem ji na live-bidderu aktualizoval. Jestli mi to už poslali bez placení tak jsem zvědav kde to budu nahánět...
Registrovaný uživatel
stalo se mi také, že omylem poslali na starou adresu, i když jsem ji měl už nějakou dobu změněnou. Trvalo to déle než to došlo. Dokonce mi volali přímo z Vídně (a v češtině) kam mi to mají poslat. Tak jsem jim řekl, že na adresu co je na live bidderu. Nejlépe uděláš, když se jim ozveš sám a upozorníš na změnu adresy. Zřejmě jedou podle nějaké offline databáze a z live bidderu neaktualizují.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
denar napsal
stalo se mi také, že omylem poslali na starou adresu, i když jsem ji měl už nějakou dobu změněnou. Trvalo to déle než to došlo. Dokonce mi volali přímo z Vídně (a v češtině) kam mi to mají poslat. Tak jsem jim řekl, že na adresu co je na live bidderu. Nejlépe uděláš, když se jim ozveš sám a upozorníš na změnu adresy. Zřejmě jedou podle nějaké offline databáze a z live bidderu neaktualizují.

Stalo se mi to stejný na minulý aukci. Na biderru změněna adresa a psali mi že jsem si minci nevyzvednul a přišla jim zpět. Tak jsem jim psal že mají starou adresu a že ji mám v systému dávno změněnou. Tak mi to hned poslali na novou. Propo taky čekám balíček
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Extrém, v taliansku som niečo vydražil, e faktúru mám z 20.12.2022 ale nemal som ju platiť a čakať na vývozné povolenie. Dnes som im písal, že už je 7.3.2023...rád by som zaplatil či nezabudli, ihneď opísali, že práve včera dostali vývozné povolenia ale nevedia či tam je aj moje.
Tak okolo mesiaca som bol zvyknutý ale toto je riadne dlho.
Registrovaný uživatel
NAC?
Registrovaný uživatel
NAC, ked to porovnám s DE alebo At kde v sobotu vydražím, v nedeľu faktúra a vo štvrtok doma tak to je extra rozdiel :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 7. 3. 2023, 14:50. »
Registrovaný uživatel
:)
pořád lepší než třeba Montenegro - ti se ozvou až asi po měsíci, že mince stále čekají na vyzvednutí a nedá se s nimi domluvit na zaslání... podobných společností je v Itálii více, třeba Pandolfini - prý jedna z nejhorších italských aukčních společností, i když tam jsem slyšel, že někomu i nakonec nabídli zaslání, ale chtěli za to skoro 200 euro.
Registrovaný uživatel
Už som niekde v IT tiež platil 50 e balné + pošta ale drahšia vec takže OK.
Extra rýchlo som dostal veci z Helsínk Fi v pondelok zaplatené v stredu doma kuriér :shock: ;)
Registrovaný uživatel
taky jsem už měl několik zásilek, kde poštovné bylo dražší než samotná mince :mrgreen:
záleží na přepravní společnosti, DHL Express bývá druhý (pracovní) den doma
i když i z Itálie nedávno přišla zásilka klasickou poštou během pár dnů, ale to je spíš výjimka, většinou to zabere několik týdnů
Registrovaný uživatel
Ze spanelska od Jesus Vico jsem cekal na vyvozni povoleni historicke pamatky od jejich ministerstva kultury i s dorucenim skoro 4 mesice :-/ Ale jsem rad ze jsem tenkrat koupil, dnes jsou ty mince skoro jednou tak drazsi
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak uz mam zlty listok od postacky, idem si to vyzdvihnut. No, na raucha teda dost neskoro, ale da sa...
Registrovaný uživatel
Pred týždňom mi z USA po mesiaci dorazili na colnicu 2 zásielky. Jednu mi dnes priniesla poštárka, druhú po urgencii úspešne našli a práve preclievajú. Nekonečno...
Registrovaný uživatel
Moc pěkná video prezentace top kousků z jarní aukce u Kunkera. Málokdy je šance se takto pokochat.
https://www.kuenker.de/en/auktionen/stuecke/382-386?filter=allehighlights
Moderátor
rektor napsal
Moc pěkná video prezentace top kousků z jarní aukce u Kunkera. Málokdy je šance se takto pokochat.
https://www.kuenker.de/en/auktionen/stuecke/382-386?filter=allehighlights


Je to paráda si je takhle prohlédnout, aukční dómy tak prezentují své položky čím dál více..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8

Sběratel.com » Numismatika aukce » zahraniční aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1