Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 543 544 545 546 547 548 549 550 551 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
adekvatni rozhodne neni, ale jaksi odpovida tomu, kolik tento clovek na aukro prihazuje (nebo jak velke si dava rezervy) ... proste Antares jakozto prihazujici, to je sen kazdeho prodejce - bud vyhraje nebo alespon vyzene cenu :P

Jojo, máš pravdu, já měl to štěstí, jako prodejce! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
trava napsal
Ale stav bych nehodnotil na 2 spíš o kousek lepší.

Tu sú ešte dve fotky od lukas0902
http://uloz.to/xz7NkqJ/170220121419-jpg
http://uloz.to/xA78HYT/170220121418-jpg
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
trava napsal
Ale stav bych nehodnotil na 2 spíš o kousek lepší.


Ok, v Nemecku stav 2 = u nas skoro UNC :D

Koneckoncu, fotka tam je, takze vedeli, na co prihazuji


Neni to sice vzdy pravidlo, ale u korektnich prodejcu jsem se i ja divil. Kdyz jsem koupil bankovku v oznaceni 2 a prislo mi ceske aUNC ;)
Registrovaný uživatel
To máš pravdu, u nás jsme bohužek více benevolenzní ke stavům a to je škoda. A vše dělá jen vidina zisku.
Rozdíly mezi jedním stupněm / N nebo 1 / jsou i několikanásobné, tak se snaží většina prodávajících stav materiálu nadhodnotit. Ale jak píšeš, fotek bylo dost, každý viděl , co kupoval, i když tam chyběla ta hlavní " PROSVÍCENÁ".
Registrovaný uživatel
trava napsal
To máš pravdu, u nás jsme bohužek více benevolenzní ke stavům a to je škoda. A vše dělá jen vidina zisku.
Rozdíly mezi jedním stupněm / N nebo 1 / jsou i několikanásobné, tak se snaží většina prodávajících stav materiálu nadhodnotit. Ale jak píšeš, fotek bylo dost, každý viděl , co kupoval, i když tam chyběla ta hlavní " PROSVÍCENÁ".

Zdenku, vše je bohužel o penězích(zisk)!!! Už se mi podařilo naběhnout si i u korektních prodejců, že vylepšovali stavy bankovek a navyšovali tak ceny. :evil:
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
majkl napsal
Proč myslíš, že je to Antares? Jestli se nepletu, měl by mít na konci "3" a ne "e".

to majkl:doporucuji si to poradne precist !!, psal jsem ze prohral antares,je na 3 miste a konci to "3" jak pises

Omlouvám se, rychlé prsty a těžká hlava nejsou dobrá kombinace.
Registrovaný uživatel
jojo v pohode Majkl :) :)
Registrovaný uživatel
Co říkáte na tohle:
http://aukro.cz/phorum/read.php?f=303&i=62404&t=62404
Registrovaný uživatel
Rolf napsal
Co říkáte na tohle:
http://aukro.cz/phorum/read.php?f=303&i=62404&t=62404


tak cislo 016-068856 presne odpovida kopii, kterou vydala pobocka CNS Budejovice pred mnoha lety ... uz i na aukro bylo nekolik techto kousku jakoby obehove vice ponicenych, aby ta kopie vypadala opravdu autenticky. Podle me je to faksimile. :P

Krome toho, i posledni reakce na tom odkazu potvrzuji tuto domnenku.
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 6. 4. 2012, 7:56. »
Registrovaný uživatel
500 a 100/1919: foto proti světlu a vodotisk je - není. Prodejce mlží = vodotisk není. A teprve potom má smysl zkoumat sériová čísla, hledat markanty známých padělků apod. Následně u 500/1919 vždy a u 100/1919 hodně lepších stavů osobní převzetí a konzultace s dalším člověkem.
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 6. 4. 2012, 8:19. »
Registrovaný uživatel
K takové to bankovce snad jedině znalecký posudek, potom by byla zajímavá. Jinak je to pro mě faksmilie, na které chce někdo opět vydělat! Tím spíš, když rozehrál to divadlo na aukru na fóru, že neví, jak tam nahrát fotky a že patří kamarádovi, ať mu ji prodá! Zase se to točí na hranici zákona a tady by to nebylo jen za 5tisíc!
Registrovaný uživatel
Je to pořád stejná písnička. Pokud doma něco najdu, tak při první informaci o tom, že by to mohla být takto cenná věc, odcházím za někým, kdo tomu rozumí, a zjistím si podrobnosti. V případě 500/1919 je jasné, že prodávat ji s touto konverzací na Aukru (a vůbec takto vystupovat jako majitel nebo kamarád majitele), je totéž jako prodávat zlaté slitky v temném průjezdu. Kdo si myslí, že to není habadůra, ať si je jde koupit... Celé to má za cíl najít hejla, který majitele osloví, aby mu ji prodal mimo Aukro.
Proč "kamarád majitele" ještě jasně neřekl: "Ano, vodotisk tam je."?
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 6. 4. 2012, 9:11. »
Registrovaný uživatel
u Klim a moja :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
moje ma cislo Nm75 405063
Registrovaný uživatel
Séria Nm 75 sa vyskytuje často. Mám dojem, že aj Ibokel predával viac kusov na aukre v stave aUNC a všetky boli táto séria.
Moderátor
podobne, aj pri 20Ks 1939 skoro vsetky UNC-ka maju seriu Az50...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pri 20 Ks 1939 je to aj séria Mn 26. Tých je veľa aj z perforáciami.
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
podobne, aj pri 20Ks 1939 skoro vsetky UNC-ka maju seriu Az50...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



Mám taky s. Vu 89 číslo 241865
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Séria Nm 75 sa vyskytuje často. Mám dojem, že aj Ibokel predával viac kusov na aukre v stave aUNC a všetky boli táto séria.

Já mám od Ibokela sérii Op 29, ty prodával jako první a potom Nm. ;)
Registrovaný uživatel
Máš pravdu, už si spomínam. ;)
Registrovaný uživatel
Ibokel, totiž vede Zdenkovu filiálku tady v Praze, s těma 10ks/1939 začínala jejich spolupráce! ;) ;) :mrgreen:
Ale musím uznat, že se jim povedly! ;)
Registrovaný uživatel
To áno. Prvé kusy a hneď v kvalite aUNC. ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pod Zdenkovým dohledem se povedly, sám znáš jeho sbírku, není co dodat, samé UNC stavy! ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Slušná cena:
http://aukro.cz/1000-kronen-1942-serie-ka-stav-unc-i2231902781.html
Registrovaný uživatel
Pekný "súboj" 4 sekundy pred koncom, pekná cena a ANTARES143 v akcii ;)
http://aukro.sk/100-kcs-1961-nejvzacnejssi-vyssi-serie-b-42-i2214674319.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 543 544 545 546 547 548 549 550 551 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1