Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 793 794 795 796 797 798 799 800 801 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak se pochlubte, kdo co koupil ! Jsem netrpělivý.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak se pochlubte, kdo co koupil ! Jsem netrpělivý.


Já si koupil jenom lupu od Leuchtturmu :) Bankovky na můj vkus drahý
Registrovaný uživatel
Tam snad byl Jirka, jako jediný.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 8. 9. 2016, 21:58. »
Moderátor
Na Sběrateli jsem byl loni, asi jsem to sem někde i psal, že jsem si více cenil setkání s některými z kolegů sběratelů tady z fóra, než přírůstků do sbírky (vzal jsem asi pět běžných věcí, abych měl aspoň něco a nakonec mi udělal největší radost pěknej vltavín od jednoho prodejce minerálů). Letos jsem se taky chystal, ale nemohl jsem si na to bohužel vzít volno a v sobotu to asi už ani nemá cenu - předpokládám ale, že si svou neúčastí asi rvát vlasy nebudu, s bankovkami to bude dost podobné, jako loni :D
Registrovaný uživatel
nejake drobnosti - bankovka se sirokym okrajem, bankovka s peknym cislem, nejake pomucky (alba, folie).

Jinak:

- velmi mala ucast kolegu (osobne byl snad uz jen javorina)
- snad jeste vetsi vedro nez obvykle (jina hala, nizsi strop, okny se valilo slunce)
- materialu az tragicky nedostatek (hlavne kvalitnejsi veci)

toz tak ...
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 9. 9. 2016, 18:43. »
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
- snad jeste vetsi vedro nez obvykle (jina hala, nizsi strop, okny se valilo slunce)
- materialu az tragicky nedostatek (hlavne kvalitnejsi veci)

- i to vedro má svůj důvod k neúčasti dosti sběratelů
- a našponované ceny, to je kapitola sama o sobě
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Letos jsem nic nekoupila, páč jsem tam nic zajímavého neviděla. A vydržela jsem tam půl hodiny, páč ten puch byl místy neprůchodný.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Letos jsem nic nekoupila, páč jsem tam nic zajímavého neviděla. A vydržela jsem tam půl hodiny, páč ten puch byl místy neprůchodný.

Je vidět, že jsem udělal dobře, když jsem to letos vypustil! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Nedavno na burze v Kosiciach som nechal na jednom stole album plno bankovkami... (v hodnote tisice EUR) Predaj nulovy, nikto (!!!) ani neprelistoval. Neoplati sa predavat bankovky na burzach...
Moderátor
akce typu Sběratel se určitě nedá srovnávat s Košicemi, kde obecně moc bankovkářů asi nebude. Bohužel organizátoři pražského "veletrhu" (upřímně, spíš by se hodilo slovo burza) si už několik let po sobě dělají z návštěvníků a možná i obchodníků dobrý den. Od doby co se Sběratel přesunul do Letňan je to rok od roku horší. Doprovodný program nulový, organizace otřesná a nechutně vydýchaný vzduch, který je už pomalu tradicí, tomu vždy nasadí laťku. Sám jsem se tam už druhý rok po sobě nevydal a obávám se, že pokud to i nadále povede stejná firma, tak tomu bude i v následujících letech.
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 10. 9. 2016, 22:06. »
Registrovaný uživatel
Trefil jsi hřebíček na hlavičku! Pronájmy stánků stále vyšší a vyšší, to se odráží dále. Rok od roku méně návštěvníků, ale zatím to vadí, hlavně když je zisk u organizátorů. Letos už tento "veletrh" ani neinzerovali skoro nikde, zajímavá politika. Chtělo by to změnu, buď organizátora, nebo místa.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
akce typu Sběratel se určitě nedá srovnávat s Košicemi, kde obecně moc bankovkářů asi nebude. Bohužel organizátoři pražského "veletrhu" (upřímně, spíš by se hodilo slovo burza) si už několik let po sobě dělají z návštěvníků a možná i obchodníků dobrý den. Od doby co se Sběratel přesunul do Letňan je to rok od roku horší. Doprovodný program nulový, organizace otřesná a nechutně vydýchaný vzduch, který je už pomalu tradicí, tomu vždy nasadí laťku.

Veď na stránke sberatel.info čítam:
Vítejte na stránkách veletrhu Sběratel, který je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Návštěva veletrhu je krásným výletem pro celou rodinu. Na veletrhu můžete koupit sběratelské rarity od více než dvou set prodejců z několika desítek zemí světa, nebo si nechat ocenit vlastní donesené sbírky od nezávislých znalců z profesních organizací. Veletrh provází bohatý doprovodný program, ženy a mládež mají vstup zdarma.

A vy si furt len sťažujete. Možno tam boli pekné ženy, keď mali vstup zdarma... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
akce typu Sběratel se určitě nedá srovnávat s Košicemi, kde obecně moc bankovkářů asi nebude. Bohužel organizátoři pražského "veletrhu" (upřímně, spíš by se hodilo slovo burza) si už několik let po sobě dělají z návštěvníků a možná i obchodníků dobrý den. Od doby co se Sběratel přesunul do Letňan je to rok od roku horší. Doprovodný program nulový, organizace otřesná a nechutně vydýchaný vzduch, který je už pomalu tradicí, tomu vždy nasadí laťku. Sám jsem se tam už druhý rok po sobě nevydal a obávám se, že pokud to i nadále povede stejná firma, tak tomu bude i v následujících letech.


Je to dlhodoba tradicia (obdobne aj "do Letnan")
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
Nedavno na burze v Kosiciach som nechal na jednom stole album plno bankovkami... (v hodnote tisice EUR) Predaj nulovy, nikto (!!!) ani neprelistoval. Neoplati sa predavat bankovky na burzach...


Ale predsa je tu aj pozitiv - nic sa "nestratilo".

Inak zberatel na burze je to vzacny jav v sucasnosti

Nevdacna tema - mentalita, ekonomika-kupna sila obyvatelstva a pod. v nadvaznosti na "vztahy" zberatel-predajca/diler (nie)len kupa-predaj ? )
Registrovaný uživatel
pro dírkaře ;)

zajímavá perforace ? (neplatné vypadá origoš...)
http://www.ebay.com/itm/Bohemia-and-Moravia-10-kron-1942-NEPLATNE-Rare-/272374686069
Registrovaný uživatel
Už to prodává par let.....
Registrovaný uživatel
:shock: Dost dobrá cena ! aukce Aukro č. 6491236358. Nekup TO !!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
trava napsal
:shock: Dost dobrá cena ! aukce Aukro č. 6491236358. Nekup TO !!! :mrgreen:

Taky na to koukám, že by Zair po slovensku? :D
Registrovaný uživatel
Já osobně si myslím, že nejdražší bankovkou Slovenska let 1993 - 2007 je 200 Sk a 500 Sk 2006 s. A. A myslím si, že ani tyto nedosahují takové výše ceny.
Registrovaný uživatel
Lidská blbost je nekonečná... :)
http://aukro.cz/bankovka-znacena-top-stav-3-rise-adolf-hitler-i6481194879.html
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
trava napsal
:shock: Dost dobrá cena ! aukce Aukro č. 6491236358. Nekup TO !!! :mrgreen:

Predajca má pravdu, že je to najvzácnejší ročník nominálu 1.000 Sk. Ostatné je klamstvo. Je to štvrtá najvzácnejšia slovenská bankovka. Ale žiadne RRRRR. Tá cena je totálny úlet.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
markyz napsal
pro dírkaře ;)

zajímavá perforace ? (neplatné vypadá origoš...)
http://www.ebay.com/itm/Bohemia-and-Moravia-10-kron-1942-NEPLATNE-Rare-/272374686069


NEPLATNE origos bude (na serii N07 bezny vyskyt), ale o pravosti tech der a razitka bych mel pochybnosti ...
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 14. 9. 2016, 12:51. »
Registrovaný uživatel
1.000 SK 2005, serie A, UNC, TOP RRRRR
Vyvolavacka ctvrt mega...
http://aukro.cz/1-000-sk-2005-serie-a-unc-top-rrrrr-i6491236358.html
Registrovaný uživatel
Zdenda 6x3,už ju sem dal trava #19917. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Zdenda 6x3,už ju sem dal trava #19917. ;)
-s-

Aha, ale bez odkazu, cili asi moc lidi na to nekouklo

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 793 794 795 796 797 798 799 800 801 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1