Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » zámek Zitko

Vykupminci.cz
Numisargo

zámek Zitko

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poradí mi někdo, jak otevřít starý nádražní visací kulatý zámek Zitko. Kdyby někdo poskytl video, bylo by to super. Neznám vůbec číselnou kombinaci.Vyčetl jsem, že postačí odšroubovat mosazný štítek a hledět do děr, ale to je přece nesmysl, nic tam není vidět, tak nevím.
Díky za rady.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zámek vidím poprvé, ale není čirou náhodou ten kód vyražený na tom mosazném štítku? ;)
Registrovaný uživatel
..asi to tak jednoduché nebude :(

viz tady, od strany 10

https://docplayer.cz/17611805-Zamkar-asociace-zamkovych-a-klicovych-sluzeb-ceske-republiky-z-s-informacni-listy-1-2016-uvnitr-tohoto-vydani-pozvanka-na-valnou-hromadu.html
Registrovaný uživatel
To vše jsem si také našel, ale ani prd.
Registrovaný uživatel
http://www.lockpickers.cz/kategorie/historie/11-heslove-visaci-zamky-znacky-zitko
máš len 1600 možností,to je menej ako pri trezore
Moderátor
Pěkné. Nikdy jsem neviděl. Oplatí se nakukovat i do témat, která "nesbírám".
Registrovaný uživatel
Kdysi jsem zdědil zamčený diplomatický kufřík s číselným zámkem. Prostě jsem zkoušel jednu možnost za druhou až jsem ho otevřel, trvalo to jenom tři večery :D ;)
Registrovaný uživatel
Kdysi jsem se, jako malý kluk naučil otvírat dětskou pokladničku na číselný kód dle zvuku.Śokoval jsem tím své kamarády,kteří nevěřili, že otevřu i ty jejich. Uložili deset korun do pokladničky a měl jsem pět minut na otevření. Pokud se mi to podařilo, tak deset korun bylo mých, pokud ne, tak jsem platil já. Nikdy jsem neplatil a fígl neprozradil.Bylo to jednoduché. Přiložil jsem ucho k pokladničce a točil jednotlivým kolečkem zvlášť. Když jsem pomaličku otáčel a pozorně poslouchal, tak číslo, které bylo správně skoro neslyšitelně cvaklo. Pak jsem točil dalším a dalším. Vždycky jsem to otevřel. Třeba to bude stejné, jen nápad a kasařská zkušenost z útlého mládí.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 6. 3. 2021, 8:04. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » zámek Zitko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1