Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » zbieranie eurobankoviek nízkych nominálov

Vykupminci.cz
Numisargo

zbieranie eurobankoviek nízkych nominálov

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
no vidis a je dohodnute
Registrovaný uživatel
zdravím páni, mám na predaj túto írsku 50€ v EF kvalite, ak má niekto záujem, dajte vedieť inak ide do obehu. Cena je 70€

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bankovka predana
Jarči napsal
zdravím páni, mám na predaj túto írsku 50€ v EF kvalite, ak má niekto záujem, dajte vedieť inak ide do obehu. Cena je 70€

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pani,mam na stole 8000 € prevazne v 50€ nie su unc,ale... Je niektore pismenko lepsie,alebo to zanesiem do banky.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Pani,mam na stole 8000 € prevazne v 50€ nie su unc,ale... Je niektore pismenko lepsie,alebo to zanesiem do banky.

Do banky ne!!! Beru bez ohledu na písmenka - v bance by toho byla škoda! ;) :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tomi - aspoň aký-taký základný prehľad TD nájdeš tu: http://liste.eurobillets.free.fr/
Registrovaný uživatel
Ten prehľad mu nepomôže. On chce vedieť, ktoré bankovky sú vzácne. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Odložil by som série L, M, N, Y, P (len podpis Duissenberg), S (tlačové dosky J007, J008, J010, J012, J015, J016, J017, J020, J034, J039, J041, F002) Som zvedavý či niečo z toho nájdeš ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tomi, bolo by najlepsie napisat co v nej kope 8000€ vlastne mas
Registrovaný uživatel
nasiel som:
seria M - td H007F5
Z Skovych ani jedna hore spomenuta
P-eckove nie Duissenbergov podpi
ostatne vsetko S a X
Tak nic, sup na ucet do Cyperskej banky :)
Registrovaný uživatel
Možno tlačili nejaké nové tlačové dosky :D
http://www.sme.sk/c/6749581/v-chorvatsku-odhalili-ilegalnu-tlaciaren-eurobankoviek.html

Tomi séria M sú vzácne H001-H004. H005-H006 zatiaľ neboli objavené a H007-H008 sú bežné. Hľadaj ďalej ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 28. 3. 2013, 16:27. »
Registrovaný uživatel
Fidzi zdravim ta. Pises, ze seria M doska H001-H004 su vzacne. Vies mi povedat, aku ma hodnotu bezna takato 50e v obehovej kvalite?? Vdaka a dalsia otazka. Tie serie, o ktorych vravis, ze by si si nechal, tak platia len na 50e alebo aj na bankovky ineho nominalu?? Vdaka
Registrovaný uživatel
Korvin napsal
Fidzi zdravim ta. Pises, ze seria M doska H001-H004 su vzacne. Vies mi povedat, aku ma hodnotu bezna takato 50e v obehovej kvalite?? Vdaka a dalsia otazka. Tie serie, o ktorych vravis, ze by si si nechal, tak platia len na 50e alebo aj na bankovky ineho nominalu?? Vdaka


vsetko zavisi od toho stavu aky mas z obehu od nominalu az po niekolko desiatok eur navyse
Registrovaný uživatel
Korvin, eurobankovky sa zbierajú v stavoch UNC, preto je veľmi ťažké odhadnúť trhovú cenu obehovej. Myslím, že len pár EURo nad nominál. Ale pokiaľ nájdeš sériu M dosku H002, tak ju kúpim aj v obehovom stave nad nominál, pretože jednoducho nie je ;) To čo píšem platí vždy pre určitú sériu a tlačovú dosku. Nedá sa to zovšeobecniť.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tento tyzden spisem, ake bankovky mam. Potom, ak by bol o nejaku zaujem, tak spravim aj skeny. To Mko mam H004 :D
Registrovaný uživatel
Tak tú si odlož, aj keď s ňou pravdepodobne dieru do sveta neurobíš. Ale možno rokmi bude vzácna...
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
a je to tu, na svete je nová nemecká 50€ s podpisom Mario Draghi s tlačovou doskou G041

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
a prezrat kde si ju ziskal?
Registrovaný uživatel
DeGrieux napsal
a prezrat kde si ju ziskal?


aukcia na internete za 83€ spolu s poštovným ;)
Registrovaný uživatel
10 €
Nemecko seria X - TD E 007C1 - podpis Mario Draghi
Grecko seria Y - TD N031C1 a N031C3 podpis Jean-Claude Trichet

STAV: Asi tyzden v pokladni a v dvoch penazenkach, pustit dalej?
Registrovaný uživatel
tomi napsal
10 €
Nemecko seria X - TD E 007C1 - podpis Mario Draghi
Grecko seria Y - TD N031C1 a N031C3 podpis Jean-Claude Trichet

STAV: Asi tyzden v pokladni a v dvoch penazenkach, pustit dalej?


áno, sú to bežné tlačové dosky ...
Registrovaný uživatel
Ď
Registrovaný uživatel
Ahojte, chcem sa opýtať ako je to s bankovkami ktoré sú natrhnuté. Majú zberateľskú hodnotu? Jasné, viem že veľa závisí od štátu a tlačovej dosky, tak napríklad nemecká R001 50€ - mala by hodnotu vyššiu ako nominál aj keby mala na jednej hrane asi 5mm trhlinu?
Alebo je "lepšie" keď je bankovka v horšom celkovom stave ae bez trhliny?
Zaujíma ma to, lebo niekedy vidím veľmi zachovalé bankovky ale tie natrhnutia ma odrádzajú od uchovania.
Registrovaný uživatel
rideneverdies napsal
Ahojte, chcem sa opýtať ako je to s bankovkami ktoré sú natrhnuté. Majú zberateľskú hodnotu? Jasné, viem že veľa závisí od štátu a tlačovej dosky, tak napríklad nemecká R001 50€ - mala by hodnotu vyššiu ako nominál aj keby mala na jednej hrane asi 5mm trhlinu?
Alebo je "lepšie" keď je bankovka v horšom celkovom stave ae bez trhliny?
Zaujíma ma to, lebo niekedy vidím veľmi zachovalé bankovky ale tie natrhnutia ma odrádzajú od uchovania.


ahoj, cena by bola od 100 - 150€ ale samozrejme v UNC stave, v takomto stave daj do obehu
Registrovaný uživatel
V sekcii VIDEÁ po kliknutí na šípku sa ukáže pár zaujímavých videí
http://www.nove-eurobankovky.eu/Novinky-a-udalosti/Media/Galeria-medii

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » zbieranie eurobankoviek nízkych nominálov

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1