Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Zdenkovi

Vykupminci.cz
Numisargo

Zdenkovi

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdenku,prosím tě je možné udělat nějaký tabelátor,abych si mohl v klidu prohlížet jednotlivé příspěvky po sobě a nemusel zpět na filatelie a pak pracně hledat,kde jsem už skončil?Stojí mi to zbytečně čas,pokud musím platit ze svýho internet.Jinak uvítám nabídku razítkovaných pásek a bloků Hradčan,soukromá zoubkování a perfíny na ČSR I.Měj se hezky.Skrblík
Registrovaný uživatel
Zdenku došel ti z Hranický knihovny email s obrázky 500 H?Knihovnici jsem dával adresu,ať to pošle na infofila@infofila .cz.Dík.Pokud můžeš,umísti to prosím do kolonky 500 H II TD.Díky.Skrblík.Mělo to odejít 18.5.2009.
Registrovaný uživatel
Ověřoval jsem tu knihovnu.Obrázky odešly,ale ty jsi jí prý pak nadával co Ti to posílá za nesmysly.Promiň,ale já nemám jinou možnost jak ti poslat obrázky do diskuse ze scaneru.Zkrátka nemám na to čas to dávat někam na rajče a další blbosti.Už tak mi to zabírá moc drahocennýho času,když odpovídám na dotazy.Zároveň by mne zajímalo,kam se ztratily mé příspěvky ze vzorníku barev online,kde jsem podle vzorníku určoval barvy vyobrazených známek.Furt po mně chcete něco odbornýho,a když vám to napíšu,tak to nějakej ignorant smaže.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Skrblíkov » Zdenkovi

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1